Індикатор zone відобразить рівні підтримки і опору

indikator-zone

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Zone, який користується великою популярністю серед трейдерів. Рух ціни багато в чому залежить від співвідношення попиту до пропозиції. Саме через це ціна то спрямовується вгору, то змінює свій напрямок на спадний. Ціна дуже часто коливається між важливими ціновими рівнями, правильне виявлення яких дає очевидну перевагу трейдеру.

Саме між рівнями підтримки та опору ціна знаходиться більшу частину часу, рухається то до однієї, то до іншої прямої, і в безпосередній близькості з прямими змінює свій напрямок. Знаючи цю закономірність, трейдери використовують відкладені ордери. Виявляти важливі рівні можна за допомогою спеціальних інструментів, одним з яких є індикатор Zone.

Опис індикатора Zone

Якщо трейдер навчиться правильно виявляти рівні підтримки і опору, то він зможе непогано заробити на цьому. Багато починаючі трейдери не можуть правильно виявляти рівні підтримки і опору, що, в свою чергу, призводить до виникнення суттєвих втрат. Відмінними помічниками їм стануть інструменти, які здійснює самостійну побудову важливих цінових рівнів. Саме таким алгоритмом і є індикатор Zone, про який ми і поговоримо сьогодні. Як працює цей алгоритм, ви можете побачити на наступній картинці.

indikator-zone

Зверніть увагу на те, що даний індикатор будує рівні підтримки і опору, виділяючи їх різними кольорами. Даний алгоритм може стати відмінним помічником починаючому трейдеру, який ще не в змозі самостійно виявляти важливі цінові рівні.

indikator-zone

Індикатор Zone можна також використовувати в доповненні до вашої основної торговельної стратегії. Межі діапазонів, які вимальовуються індикатором, багато в чому залежать від налаштувань індикатора. Багато трейдерів радять використовувати індикатор зі стандартними настройками.

Завантажити індикатор Zone ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Встановлюється він, як і будь-який інший індикатор. Просто завантажуєте архів, зберігаєте його в каталог даних вашої торгової платформи, після чого перезапускаєте її. Далі вибираєте валютну пару, тайм-фрейм і переносите індикатор на відкритий графік. indikator-zone

Правила настройки індикатора Zone

indikator-zone

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити стандартні настройки індикатора, які означають наступне:

  • TF - в цьому рядку вказується часовий інтервал для виявлення зон. У цьому рядку можуть бути вказані такі значення: 1, 15, 30, 60 хвилин. Часовий інтервал вибирається залежно від торгової тактики.
  • Max Bars - тут вказується максимальна кількість свічок. У стандартних налаштуваннях в цьому рядку вказано значення 1000.
  • Rcolor - тут вказується колір для рівнів опору. У стандартних налаштуваннях в цьому рядку вказано червоний колір.
  • Scolor - тут вказується колір для рівнів підтримки. У стандартних налаштуваннях в цьому рядку вказано зелений колір.
  • TxtСolor - тут вказується колір тексту для підпису рівнів підтримки і опору.
  • BackGround - тут ви можете активувати або деактивувати відображення кордону зон. indikator-zone
  • RectangleWidth - тут вказується товщина прямих, якими будуть виділені зони.
  • TxtSize - тут вказується розмір тексту для позначень інструменту.
  • RectShift - тут вказується зрушення зон на певну кількість свічок.

Недоліки індикатора Zone

Як і у будь-якого іншого алгоритму, у індикатора Zone є деякі недоліки, один з яких полягає в перемальовуванні. У деяких випадках він виявляє надмірно великий діапазон руху ціни, з цієї причини кордону доводиться міняти вручну. Така перерисовка сприяє набуттю досвіду, який обов`язково стане в нагоді в майбутньому.

Досвідчені трейдери радять в рядку TF вказувати значення 30, і вести торгівлю на M5. В даному випадку індикатор буде виявляти рівні підтримки і опору з досить високою точністю.

Якщо ж вести торгівлю на п`ятихвилинній графіку і вказати в рядку TF значення 5, тоді індикатор знайде кілька непотрібних зон, на які взагалі можна не звертати увагу.

indikator-zone

У разі якщо в рядку TF вказати значення 60, індикатор намалює трейдеру більш надійні рівні підтримки і опору. На завершення хочу додати, що індикатор Zone є тільки додатковим алгоритмом, який рекомендується використовувати в комплексі з іншими інструментами.

На цьому опис індикатора Zone закінчується. Для того щоб бути в курсі всіх найефективніших стратегій, радників, індикаторів і багато чого іншого цікавого, підписуйтесь на мій канал. Бажаю всім удачі і хороших прибутків!