Yahoo поглинає Summly

У понеділок Yahoo (NASDAQ: YHOO) придбала фірму-виробника новинного мобільного додатка Summly Що належить 17-річному підлітку з Лондону. Це поглинання - частина стратегії пошуку талантів, втілювалася президентом Yahoo Марісса Майєр з метою відновити втрачені позиції компанії в інтернет-просторі.
Після покупки Summly, в якій працювало всього три співробітника, включаючи засновника фірми Ніка Д'Алоізіо Припинила своє існування, ставши частиною існуючих сервісів Yahoo За словами старшого віце-президента Yahoo Адама Кахана, головним завданням Summly є "резюмування новин".
"Сервіс дає користувачам простий і елегантний спосіб знайти новини, які вони хочуть, і допомагає видавцям досягти аудиторії мобільних користувачів, які отримують інформацію на ходу", - говорить Кахан.


Нік Д'Алоізіо створив свою компанію в 2011 році, коли йому було 15 років. Саме тоді був створений сервіс Trimit Попередник Summly.
Редизайн і перезапуск технології був проведений в 2012 році із залученням фінансування засновника і гендиректора Zynga (NASDAQ: ZNGA) Марка Пінкус та інвестиційної фірми, яка належить гонконгському магнату Лі Кашину.
Всього Summly привернув $ 1, 5 млн За словами Д'Алоізіо, за короткий час існування програми Summly, його завантажили 750 тис. раз.
Марісса Майєр розповіла, що компанія прагне створити сервіси для мобільних пристроїв, які стануть в нагоді людям в їх "щоденних звичках". Також Майер зізналася, що хоче збільшити час Який люди проводять в Yahoo Оскільки в подальшому це буде приносити все більший прибуток.
Минулого тижня інтернет-пошуковик купив мобільний додаток Jybe Що представляє собою технологію соціальних рекомендацій по фільмах, книгах і ресторанам. Сервіс Jybe був заснований 2 роки тому п'ятьма колишніми співробітниками Yahoo, які тепер знову стали частиною команди інтернет-гіганта.
Крім того, за минулий місяць Yahoo придбала мобільний додаток Stamped і новинний сайт Snip. it Зараз Yahoo проводить переговори про покупку контрольного пакету акцій відео-сайту Dailymotion Що належить France Télécom (NYSE: FTE).