WPRT буде по 23 $, і це не межа

Акції Westport Innovations (Nasdaq GS: WPRT) можуть подорожчати на 40% до 23 доларів.

Що робить WPRT? WPRT виробляє двигуни, машини, паливні системи і рішення в області доставки і зберігання палива. Газові двигуни для найважчих вантажівок, за потужністю не поступаються дизельним. Крім того - паливні баки та інші аксесуари для зрідженого газу. Перевага товарів компанії в тому, що:
  1. по-перше, один бак на 100 галонів дозволяє проїхати 502 км, два бака - 1000 км,
  2. по-друге, середня ціна газового палива як і раніше на 25% нижче вартості дизельного.


Зріджений газ зберігається в спеціальному баку і викачується звідти насосом. Далі на нього впливає тепло з радіатора, після чого газ виходить з бака при температурі близько 40 градусів Цельсія і тиску 30 МПа. Підігрітий газ під високим тиском фільтрується і подається в модуль управління подачею палива, де він регулюється і подається на інжектори високого тиску. Вони використовують природний газ і дизель. У центрі двигуна знаходиться інжектор з технологією "голка в голці".Westport виробляє паливні системи, більш ефективні через відсутність втрати тиску на середніх і високих швидкостях, швидко реагують на зміну зовнішніх навантажень. Системи WPRT не сполучена з ризиком виникнення пожежі через систему забору палива. Екологічно прийнятний рівень викидів в атмосферу досягається при роботі і на дизелі, і на газовому паливі.Паливні системи WPRT застосовуються на газових і гібридних автомобілях, в тому числі популярних марок, таких як автобуси Ford і легкові машини Volvo. WPRT також виробляє компоненти паливних систем, такі як клапани, перехідники, циліндри (...) і надає послуги з дозаправлення холодним газом, а також збирає пересувні причепи-станції дозаправки газовим паливом.
Звітність WPRT На цьому тижні відбувся конференц-колл Westport Innovations. З нього я почернул те, що до кінця 2014 року компанія планує вийти на позитивну прибуток до податків, відсотків і амортизації за трьома підрозділам. В ході конференц-колла компанія заявила про те, що не проти вийти з збиткових проектів, навіть шляхом продажу конкурентам. Це знову ж таки позитивно для акцій, оскільки ймовірність продажу того, що приносить збиток - завжди додатковий зиск. Бізнес з Ford буде в цьому році прибутковим. Органічне зростання буде, але компанія не знає на скільки за сегментами. З Фордом прибутковість буде досягнута за рахунок консолідації бізнесу на одному заводі, яка скоротить витрати. Повторна розробка одних і тих же деталей (інжекторів, двигунів, причепів) ніколи не залишить WPRT без руху. Акція обіцяє бути дуже динамічною.