Робота з Сетап в бінарних опціонах

Вирішив зробити все це справа в вигляді звичайного узагальнення, щоб простіше було зорієнтуватися, чи то пак по пунктам.

Не буду сильно просторікувати, тому що в цілому на форумі і в літературі більшість аспектів було описано, я лише наведу адаптацію до бінарним.

Загалом як відфільтрувати, на перший погляд, чудовий сетап?

Таймфрейм

Насамперед, я раджу звернути на ТФ з яким працюєте.

Якщо у вашій торгівлі мають місце випадки, коли який-небудь пін-бар на хвилинному ТФ мають еталонний вид, але спрацьовує абсолютно не так, як думає - саме час взяти хоча б 5 хвилинний графік і пробувати працювати з ним.

Т. о зі збільшенням ТФ безпосередньо збільшується і якість даного Сетап. Особисто я не зміг знайти хороший приклад Сетап OB менше, ніж на 4 годинному графіку, а IB того вище - денний.

Всіма улюблений сетап PB в класичному уявленні працює на всіх ТФ (як не дивно, так як PB вказує на відмову приймати рівень з подальшим протилежним рухом).

Але! Є одне але - набагато більше помилкових спрацьовувань. Відмінний аналіз зробив Олексій Фірсов, я навіть ссилочку скину на пости, хто не бачив ( Хто не бачив - тому ганьба і сором)

  • PB //binguru.net/pinbar-test-na-istorii-2802
  • PB по Фуллеру + збільшений ТФ //binguru.net/test-setapa-pinbar-po-fulleru-2805

Раджу всім робити такий аналіз, наприклад, на вихідних або вільний час. Переглянути на історії все торгуються вами сетапи на основних ТФ з періодом так років в 5. Запевняю, побачите багато огріхів в своїй торгівлі.

Переходимо до наступного фільтру.

Рівні, зони П/С.

Про цю справу було дуже багато сказано і ще більше написано, я нічого нового не можу сказати, тому що нічого. Все дуже просто.

У зоні (на рівні) опору/підтримки у пін-бару (зовнішнього бару, внутрішнього бару, ще що-небудь) шанс розвороту> шансу продовження руху.

Хороший прикладПоганий приклад

Тренд

Ще один хороший фільтр і інструмент для роботи. Бажано бачити довгостроковий, середньострокові тренди при вході в угоду і не робити її проти короткострокового і середньострокового тренда, якщо ви працюєте з великими експірації.

Робота по тренду

Ще один приклад від Destire.

Бичачий зовнішній бар від підтримки і лінії тренду, часовий графік

Свічки

Про це я писав більш детально в попередній статті, яку зараз і доповнюю.

Вообщем дивіться на всякі дожі, протівонаправленних свічки, різноспрямовані пін-бари, свічки з величезними тілами і сильні імпульси, Моментум ціни.

Ще один хороший момент - очікування закриття підтверджує свічки (свічок).

Все це допоможе відфільтрувати поганий вхід від хорошого. Ну, або навпаки)

Порожнеча

Теж непоганий показниками є порожнеча. Чи не в голові, а зліва на графіку. Пояснювати варто?

Коротко: чим менше свічок зліва, тим вище ймовірність для розвороту на ключовому (зауважте, не простому) рівні.

Порожнеча

Індикатори і побічні інструменти

Це вже справа кожного, індикаторами можуть виступати MA, EMA, SMA, Стохастік, RSI, CCI і інші.

Їх стільки багато і ВСЕ працюють, будьте впевнені. Правда чи зможете ви з ними працювати, це вже інше питання.

Особисто я використовую індикатор Stochastic RSI тільки при роботі з боковим рухом на 5 хвилині, але не дивлюся на нього в першу чергу, а дивлюся в останню.

Є ще інструмент - сітка Фібоначчі. Хто любить - користуйтеся, хто не любить - не мучте себе.

Я не люблю, я не користуюся, не бачу сенсу натягувати і дивитися якісь лінії "золотого перетину". В цілому, все.

Тут багато не розпишешся, та й нема чого особливо писати, тому що вже все було багато раз размусолено, я лише навів узагальнення, як краще відфільтрувати свій вхід. Хочу побачити питання, ще більше доповнення до тексту, а ще більше критику.

Дякую всім, вдалого аналізу.