Робота всередині дня по багатоденної торгової формації

Більшість внутрішньоденних трейдерів орієнтується на патерни, які формуються в рамках однієї торгової сесії. Цей підхід до роботи на фінансових ринках не можна назвати помилковим, але не слід забувати про те, що торговельні формації можуть формуватися на високих таймфреймах і захоплювати кілька торгових сесій.

У даній статті ми розглянемо торговельну формацію, яка охоплює кілька днів. Відмінний приклад такої формації з'явився на графіку акції FEED. Подібну формацію можна зустріти часто, і, при правильному підході, вона дозволяє здійснювати прибуткові операції.

Стратегії, засновані на подібних графічних побудовах, що формуються протягом декількох днів, дозволяють терплячим трейдерам знаходити хороші торгові сигнали для входу в позицію. Тому варто не обмежуватися внутрішньоденним графіком і вчиненням скальпінгових угод. Той, хто вважає за краще здійснювати швидкі угоди, в таких формаціях теж може знайти можливість для скальпинга, але при цьому, шанси на успішне завершення угоди будуть значно вище.

Багатоденна торгова формація

Якщо подивитися на наведений нижче перший графік, можна помітити, що ціна на початку торгової сесії не могла подолати в область опору в діапазоні 5. 00 $ -5.07 $.

Як тільки цей рівень був пробитий в районі 10: 12-10: 15 NY, обсяг почав підвищуватися, і ціна продовжила красиве рух вгору. Але як можна заздалегідь знаходити подібні можливості?

Один із способів - це переглядати акції з вашого вотч-листа на графіку, що охоплює період декількох днів. Гарне уявлення дає графік за 10 днів, тому що він дозволяє помічати потенційні багатоденні формації. Крім того, він дозволяє знаходити торгові формації, які сформувалися на тривалих тимчасових інтервалах, а це зменшує кількість ситуацій, коли трейдер виходить із угоди, а ціна продовжує йти в передбачуваному напрямку.

Можливість бачити більшу картину завжди корисна, тому що дозволяє краще розуміти, що відбувається в акції. Нижче наведено графік акції FEED за період декількох днів, на ньому прекрасно видно, як акція кілька днів готувалася пробити рівень опору:

Видно, що на третій з представлених на графіку день ціна пробила вгору рівень 4. 65 $ на величезному обсязі і закрилася поблизу High дня. Навіть якби ми не знайшли цю акцію раніше, рух третього дня дозволило б їй потрапити в наш фільтр і в вотч-лист.

Закриття ціни поблизу High дня - перший добра ознака сили акції. Проте, після такого значного руху на високому обсязі, акція може піти як вгору, так і вниз. На наступний після пробою день ціна відкотила тому, відігравши лише частина попереднього руху. День знову закрився поблизу High.

На другий після пробою день ціна ходила у вузькому діапазоні, багаторазово тестуючи High двох попередніх днів, який служив рівнем опору. Зверніть увагу, що ціна всю другу половину дня залишалася строго на рівні 5. 05 $. Не було ніяких ознак слабкості.

В останній з наведених на малюнку днів (показаний тільки першу годину торгів) відбувається другий пробою. Якби ми спостерігали за цією акцією з моменту першого пробою, то могли б помітити, як розвивається наступна пробойная формація.

Тут видно, що після першого пробою ціна не тільки кожен день демонструвала силу, але і формувала висхідний трикутник. Ті, хто знайомий з цією фігурою технічного аналізу, знають, що пробій - вгору або вниз - зазвичай відбувається в кінці фігури і на підвищеному обсязі.

В даному прикладі, ознаки сили в поєднанні з фігурою висхідного трикутника, а також деякі інші ознаки дозволяли припускати пробою вгору і підготуватися до здійснення красивою прибутковою короткостроковій угоди.