Work on Wall Street: Tiffany знайшла ключ до гаманців інвесторів

Відбір акцій NYSE торгові ідеї NYSE і огляд акції в грі

Під кінець тижня, в четвер, SPY закрився біля нижньої межі каналу, на підтримці $ 217. 50. ВВП за другу чверть переглянутий виявився на рівні очікувань і склав 1.1% зростання, трохи скоротившись з рівня попереднього підрахунку місяць тому, яке було 1.2%. У 10-00 вийде індекс споживчої довіри, який відображає ступінь національного настрою на поточну ситуацію. Ф'ючерс на нафту WTI тримається на рівні $ 47, але в попередні дні були дві спроби пробити його вниз.

"tradingview_75f86-wrapper">

CL1! - тікер WTI

Відбір акцій для торгівлі NYSE

Акції для торгівлі в UT Challenge NYSE - конкурсний відбір, за результатами якого можна стати трейдером компанії United Traders: HPQ MYL GES WDAY WSM TEVA LCI SPLK DG GME NFLX GES OCN ULTA ON TRUE ADSK SYNA WDAY ESI SIG VNDA BRCD TTM SPLK NKE BIG SWHC BRCD BURL SIG


Торгові ідеї NYSE

WDAY

Виробник програмного забезпечення злетів на 7% в четвер після звіту. Характер торгів говорить про можливість подальшого зростання. По-перше, був пробитий локальний максимум $ 85. По-друге, було дві спроби розпродажів папери, які завершилися фіаско. У другому V-образному відскоку від $ 83 обсяг практично зник, коли ціна знову пішла вгору, сповіщаючи ринок про те, що продавців вимило з ринку. Тобто покупцям, щоб взяти потрібні обсяги, доводилося сильно зміщувати котирування, вибираючи малі обсяги пропозицій.

TIF

Найвідоміша в світі ювелірна компанія з доходом $ 9. 2 млрд і чистим прибутком $ 446 млн реабілітувалася за минулу чверть. Тоді компанія повідомила про погане тренді в ювелірній індустрії, після чого сама Tiffany і її конкуренти пішли вниз. Акції TIF просіли на 10% з початку року, тоді як індекс S & P500 показує приріст в 6%. Прибуток за другу чверть склала $ 105,7 млн ​​або 84 цента на акцію.Результат перевершив очікування аналітиків, які прогнозували 71 цент на акцію. Ювелір отримав дохід $ 931.6 млн, що нижче очікувань $ 933.3 млн. У четвер папір зупинилася біля гарного опору $ 74, пробивши яке, вона має шанси прискорити зростання. Цьому може сприяти той факт, що компанія нарешті закінчила урізати свій гайденс. І це вважається перемогою для ювеліра.

PSTG

Минулого тижня ми вже розбирали дві компанії, які скоїли IPO зовсім недавно. Обидві вони на звітах злетіли вгору. Фінансові показники відіграють більш важливе значення у таких "нових" компаній, ніж у "динозаврів" ринку, так як з більшою силою притягують інвесторів в потенційну папір. Також і з виробником твердотільної пам'яті для корпоративного ринку Pure Storage, який відзвітував зі збитком $ 59. 6 млн або 31 цент на акцію за другу чверть. Зате скоригований збиток, більшою мірою відображає органічне зростання бізнесу, склав всього 16 центів на акцію. І це значення перевищило очікування аналітиків, що прогнозували збиток в 24 цента на акцію. Дохід компанії також побив очікування Уолл Стріт на рівні $ 154.9 млн і склав $ 163.2 млн.

SPLK

Виробник програмного забезпечення звалився з локального максимуму $ 65. 00 після звіту під час Постмаркет. Можливо акція почне закривати ранковий гепдаун, так як на $ 60 у неї хороша денна підтримка. А також не спостерігається сильних покупок перед звітом, а значить не буде кому тиснути на ціну зверху, закриваючи свої лонги. Компанія зафіксувала збиток за другу чверть у розмірі $ 86.6 млн або 65 центів на акцію. У ськорректірованном значенні Splunc Inc. отримала дохід 5 центів на акцію, що вище за очікування аналітиків, які прогнозували прибуток 4 центи на акцію.

Всім успішних торгів!