Work on Wall Street: Tesla може стати предметом розслідування

Відбір акцій NYSE торгові ідеї NYSE і огляд акції в грі

Нафта продовжує бовтатися біля $ 50, а індекс намагаються продавити вниз в надії на корекцію. Але ці спроби марні, так як покупців досить багато і вони підтримують кожну просідання. У SPY хороша підтримка на $ 210. 00 незважаючи на те, що його знижують на премаркеті.

"tradingview_09811-wrapper">

CL1! - тікер WTI

Відбір акцій для торгівлі NYSE

Акції для торгівлі в UT Challenge NYSE - конкурсний відбір, за результатами якого можна стати трейдером компанії United Traders: VRX HR EVHC AMAT HRB TSLA UNH LNKD INSM RL LNKD HRB SJM GPOR EAT EQT PLAY HSY NVDA TSN AEE CDK SEE JD K YY BBY KITE ALNY DVAX AGIO PPG ADPT OMC WUBA MDT


Торгові ідеї NYSE

HRB

Компанія відзвітувала за фінансовий 2016 рік, який завершила з доходом $ 3 млрд, що на 1. 3% нижче попереднього року. Операційний прибуток на акцію склав $ 1.53. Також були збільшені дивіденди на 10%. За повний рік компанія викупила 56,4 млн акцій, що становить 20.5% всіх торгуються на ринку паперів.

TSLA

Компанія оголосила про зниження цін на Model S, але звичайно, не просто так. У двох нових версіях цієї моделі будуть акумулятори меншого обсягу, тому запас ходу у них буде менше оригінальної Model S. Вчора під закриття акцію стали нещадно зливати, а сьогодні на премаркеті вона вже гепа вниз на три пункти. Швидше за все, це пов'язано із заявою Американських регуляторів безпеки дорожнього руху про те, що вони вивчають можливість детального розслідування, пов'язаного з підвіскою авто. Причиною такої уваги стали численні відгуки на сайті регулятора власників Model S.

URBN

Виробник одягу пробив у четвер $ 28 і не зміг піднятися назад. В очікуванні гайденс гравці вирішили позбутися від акції і правильно зробили. Найсильніший гепдаун до $ 25 - $ 26 зазнала акція після того, як компанія дала прогноз на результати другої чверті 2017 фінансового року. Якщо тренд продовжиться, то зіставні продажі впадуть на 4-7% в поточному періоді. Рік тому був 4% зростання, а за Q1 2017 зіставні продажі виросли на 1%. Гарна картина для подальшого падіння акції.

SPHS

Біофармацевтичних компанія займається розробкою ліків на клінічної стадії в області урології. У четвер на Постмаркет росла на 130% після оголошення про успішні результати Фази 2а випробувань ліків від раку простати. Забори проб у 18 пацієнтів підтвердили концепцію дослідження.

MFRM

Акції рітейлера матраців і супутніх товарів обвалилися після публікації звіту. Компанія зазнала збиток $ 119. 2 млн, у той час як роком раніше демонструвала прибуток. Видно, як в четвер ціна намагалася втриматися на $ 34, але їй це не вдалося. Ще більш драматичним стало падіння на Постмаркет, після якого акція трохи відскочила до $ 30. Ось біля цього фантастичного денного і місячного рівня буде смертельна боротьба в п'ятницю.

TSN

Відмінна картина для розвороту наверх від денного рівня $ 60.

Індустрії Американського ринку акцій

Вже багато разів показував, як сильне рух в акції поширюється на конкурентів по індустрії, тому корисно тримати список таких акцій напоготові. На які ще особливості необхідно звертати увагу можна дізнатися, записавшись на курс торгівлі акціями - дейтрейдинг Пропонований United Traders.

Household Durables

(Sector: Consumer Discretionary)

Sector ticker: IXY

ETF сектора: XLY

Industry ticker: $ SP500 # 252010 (для TOS)

Опис: в індустрію входять компанії виробляють товари для дому тривалого користування, такі як побутова електроніка, меблі, побутова техніка, товари для дому та кухні. Також в індустрію входять забудовники житлових будинків.

Список акцій індустрії: MHK WHR DHI LEG NVR TOL CAA TUP HELE TPH LZB KBH MDC UEIC ETH MHO WCIC WLH CCS LBY GRBK BSET BZH HOFT NWHM SKUL SNE PHM HAR TPX TMHC GPRO MTH BLD IBP IRBT CVCO SODA

Графік порівняння індустрії з індексом S & P500

Всім успішних торгів!