Work on Wall Street: Samsung позбувся виробництва принтерів

Відбір акцій NYSE торгові ідеї NYSE і огляд акції в грі

Завершилося велике зниження в п'ятницю на американському ринку, підхопили інші світові торговельні майданчики. Рух набув характер доміно, так як на премаркеті понеділка SPY також втрачає 1, 5 пункту, немов по ланцюжку. І це дуже добре, тому що чим більший "заряд" від руху вниз отримає ринок, тим активніше потім будуть викуповувати це падіння. Імовірність того, що після корекції піде продовження зростання висока, так як індекс S & P500, перебуваючи на історичному максимумі майже два місяці, відчував себе дуже впевнено. А це, швидше за все, говорить на користь продовження зростання.

Нафта прямує в бік свого "справедливого" значення, яке знаходиться близько $ 43, а може, і нижче. Саме там почалася чергова порція чуток про замороження видобутку і пішов зростання ціни на товар.

"tradingview_8a868-wrapper">

CL1! - тікер WTI

Відбір акцій для торгівлі NYSE

Акції для торгівлі в UT Challenge NYSE - конкурсний відбір, за результатами якого можна стати трейдером компанії United Traders: PX AAPL FB LNG LXRX VOD LOCO GWPH FNSR RH WYNN MET SFM AMBA VRX IR WSM SWKS MOMO AAP MCK TMO SIG SBAC TGT WMT RPTP PRGO SCTY P QGEN QCOM RPM


Торгові ідеї NYSE

POT AGU

Канадська Agrium оголосила про об'єднання з Potash, угода повинна створити ще одного гіганта в сфері виробництва добрив і продажу насіння вартістю $ 36 млрд. Угода є черговою в ланцюжку великих злиттів в даній індустрії, яка є відповіддю на зниження цін на товарні активи і низький попит. Раніше були операції з придбання китайської China National Chemical швейцарської Syngenta AG за $ 43 млрд, у той час як DuPont і Dow Chemical очікують рішення регуляторів в угоді на $ 130 млрд.

PRGO

Компанія Starboard Value LP розкрила придбання 4. 6% пакета акцій в Perrigo, тому акції виробника ліків підскочили на премаркеті.

RH

Рітейлер меблів і предметів домашнього ужитку відкрився гепом вгору після звіту в п'ятницю. Але подальший рух перегородив загальний фон на ринку. Так що, можливо, інвестори почнуть підбирати папір після закриття гепа або від рівня $ 35, 00. Компанія відзвітувала краще очікувань: скоригована прибуток на акцію дорівнює 44 центам проти прогнозу в 29 центів. Дохід зріс на 7% до $ 543.4 млн, що кращими за очікування $ 511.4 млн. Результат був досягнутий завдяки більш швидкій доставці, ніж очікувалося компанією раніше і закладалося в гайденс. На січень 2016 налічувалося 69 торгових точок і 17 відділів в гіпермаркетах США і Канади.

TGT

Cowen знизило рейтинг акцій рітейлера Target з "outperform" до "market perform". Після чого ціна впала на один пункт на попередніх торгах в понеділок. Аналітичне агентство вважало, що рітейлер, можливо, не зможе здійснити зростання зіставних продажів, а також, що він втрачає частку ринку, віддаючи її таким конкурентам, як Amazon і Walmart.

HPQ

HP купує у Samsung Electronics напрямок з виробництва принтерів за $ 1. 05 млрд, що робить угоду найбільшою в цій області за всю історію. Раніше HP розділила свій бізнес, визначивши напрямок з виробництва програмного забезпечення HPE Enterprise (HPE). Угода з купівлі стала результатом тиску на ринок "вийшли з моди" принтерів, які поступово замінюються мультифункціональними пристроями. Доходи від головного напрямку HP, продажу чорнила і тонера знижуються, так само як і доходи від продажу самих принтерів.

Всім успішних торгів!