Work on Wall Street: Підсумки 2016 року

Відбір акцій NYSE торгові ідеї NYSE і огляд акції в грі

Турнір, за підсумками якого можливо стати трейдером починається щотижня. На допомогу учасникам по понеділках, середах і п'ятницях проводиться відбір акцій в грі для торгівлі в UT Challenge

Найважливіші події 2016 року

У перший день нового 2017 року добре буде згадати події, які рухали акціями в грі на протіженіі всього року. А минулий період, потрібно визнати, був дуже насиченим. Чого не можна сказати про останні два тижні, що завершували його. Так як все новорічне ралі завершилося ще в першій половині грудня, і воно було найкрутішим за багаторічний період. SPY виріс з $ 208 до $ 228 за листопад-грудень, і закрився на рівні $ 223. 50. Сталося це завдяки тому, що рік був виборним.

Січень 13

Ф'ючерси на нафту впали нижче рівня $ 30 і досягли 12 річного мінімуму в першій половині січня через побоювання з приводу того, що перевищення пропозиції на ринку потягне ціну нижче.

Січень 21

Світові ринки акцій знижувалися в перші тижні 2016 року у побоюваннях того, що після прогнозу по глобальному зростанню на ринок вийдуть ведмеді.

Березень 1

Республіканець Дональд Трамп і демократ Хілларі Клінтон закріпили за собою право обиратися в президенти від своїх партій після серій перемог в Супер Неділя.

Березень 10

Президент ЄЦБ Маріо Драгі оголосив про нові стимулюючі заходи економіки на початку березня, включаючи придбання активів і зменшення процентної ставки. Але також просигналізував, що подальшого її зниження не буде.

Май 11

За підсумками зустрічі в кінці квітня Федеральна Резервна Система залишила процентну ставку незмінною і випустила заяву, в якій йшлося, що немає причин до швидкого підвищення ставки. Дане рішення спонукало гравців переоцінити їх прогнози по часу, коли ставка буде підвищуватися.

Май 19

Нафтові ціни повернулися до рівня $ 50 в травні, причиною того стали незаплановані перебої видобутку в Нігерії, Лівії, Венесуелі і Канаді, які повинні були пом'якшити ситуацію світового перевиробництва чорного золота.

Червень 9

Індекс S & P500 забрався на нову рекордно високу позначку в червні завдяки ралі на нафтовому ринку.

Червень 23

Великобританія шокувала світ, проголосувавши за вихід з Європейського Союзу в кінці червня.

Липень 14

Основні індекси S & P500 і Dow Jones досягли історичних максимумів в результаті ралі після Brexit, так як гравці очікували подальшого пом'якшення монетарної політики, яке мало пом'якшити негативний вплив виходу Великобританії з ЄС. У цей день ринок встав, рух на ринку не з'являлося до кінця жовтня, він ожив лише за тиждень до виборів в США.

Вересень 19

VIX - індекс очікування волатильності Чиказької біржі опціонів, який показує очікування гравців по волатильності в найближчі 30 днів, його ще називають "індексом страху", злетів майже на 50% до рівня нижче 18. 00. Причиною стала невизначеність того, що буде робити ФРС з приводу процентної ставки, що могло спровокувати продажу акцій.

Вересень 29

Акції Deutsche Bank опустилися на рекордно низьку позначку в кінці вересня через зростаючого занепокоєння з приводу стійкості німецького банку.

Листопад 8

Республіканський кандидат Дональд Трамп був обраний 45-м президентом США, повністю зруйнувавши надію на обрання демократа Хілларі Клінтон.

Листопад 16

Надія на істотні фінансові стимули від адміністрації обраного президента Дональда Трампа піднесли американський долар до максимуму за останні 14 років по відношенню до корзини валют. Те ж саме відбулося з індексом Dow Jones.

Грудень 14

Федеральна резервна система вперше за рік підняла відсоткову ставку і запланувала три підвищення в наступному році.