Work on Wall Street: Перший в історії FB buyback

Відбір акцій NYSE торгові ідеї NYSE і огляд акції в грі

Індекс S & P500 впевнено втримався в п'ятницю, а SPY намагається рости на премаркеті. Таке відчуття, що гравцям не терпиться якомога швидше перегнати його через рівень $ 219. Нафта WTI кілька днів штурмувала опір $ 46. 00, минулого четверга навіть був помилковий пробій. Але сьогодні ціна ф'ючерсу WTI пішла вище $ 47, і в найближчі дні стане зрозуміло, чи зможе вона там закріпитися.

Понеділок обіцяють бути досить тихим, так як сезон звітів завершився, і навіть немає ніякої економічної статистики. Зате у вівторок вийдуть дані з продажу існуючого житла, індикатор, який демонструє кількість проданих на вторинному ринку будинків. Середовище буде надзвичайно багата на статистику: дані по ринку зайнятості, замовлення на товари тривалого користування, і хвилинки FOMC.

"tradingview_b81f6-wrapper">

CL1! - тікер WTI

Відбір акцій для торгівлі NYSE

Акції для торгівлі в UT Challenge NYSE - конкурсний відбір, за результатами якого можна стати трейдером компанії United Traders: AAPL FB CSIQ OCUL ARIA BSBR INVN OHI BR OCUL SHOP WDC CRM THS VFC AGN UA LULU GPS LRCX MNK

Інші акції в грі: TNDM IIVI GIII


Торгові ідеї NYSE

LOCK

Виробник програмного забезпечення, покликаного захистити користувачів від крадіжки інформації LifeLock має капіталізацію $ 2 млрд. За останній місяць акції компанії виросли на 20% і в понеділок підскочили на премаркеті. Причиною активної торгівлі стало оголошення про угоду злиття і поглинання: LifeLock погодилася на продаж за $ 2. 3 млрд іншої відомої всьому світу компанії Symantec. Угода дозволить великої $ 15 млрд компанії підтримати і зміцнити її технології кіберзахисту.

FB

Акції Facebook підросли після закриття основних торгів в п'ятницю. Компанія оголосила про свій перший з моменту публічного розміщення чотири роки тому зворотний викуп акцій розміром $ 6 млрд. Програма викупу стартує в першій чверті 2017 і не має терміну закінчення. На поточний момент Facebook має $ 26 млрд готівки і конвертованих цінних паперів. Соціальна мережа відзвітувала два тижні тому з дуже сильними результатами, але висловила стурбованість у тому, чи зможе компанія продовжити демонструвати зростання в колишньому темпі. Також повідомлялося, що планується збільшити витрати на дата центри і інженерів в наступному році. Акції впали після звіту майже на 10%, але все ще залишаються на 12% вище за рівень початку року.

HW

Компанія з виробництва будівельних матеріалів впроваджує свої продукти і надає послуги будівельному сектору. Постачальник будматеріалів Boral погодився придбати Headwaters Incorporated за $ 2. 6 млрд. Угода дозволить збільшити присутність Boral в США більш ніж в два рази. Headwaters має обсяг продажів $ 975 млн і чистий прибуток $ 48 млн при капіталізації на момент закриття ринку в п'ятницю $ 1.5 млрд.

WDC

Виробник жорстких дисків відмінно поводився в п'ятницю, його акції були краще за ринок і закрилися вище найсильнішого локального опору $ 60. 00. Цей момент не повинні втратити інвестори, тому очікується подальше зростання.

Всім успішних торгів!