Work on Wall Street: Кращі акції NYSE за тиждень

Відбір акцій NYSE торгові ідеї NYSE і огляд акції в грі

Турнір, за підсумками якого можливо стати трейдером починається щотижня. На допомогу учасникам по понеділках, середах і п'ятницях проводиться відбір акцій в грі для торгівлі в UT Challenge

Кращі акції в грі за минулий тиждень

AAL UAL DAL LUV

У вівторок випала гарна нагода зашортіть акції авіакомпаній на новини, яка підігріла їх ціни. Відкрившись гепом вгору, ціна UAL виявилася затиснута в жорстких рамках між заявками на продаж за $ 66. 50 і заявками на покупку $ 66.00 (точки 1 і 2). Після недовгої битви, в якій покупці зазнали поразки падіння UAL обдарувала встали на вірну сторону трейдерів прибутком в 2.5 пункту.

Після уникнення цієї індустрії як ніякий інший, Уоррен Баффет ризикнув повернутися і розкрив свій стейк в American Airlines (AAL), United Continental (UAL) і Delta Airlines (DAL). Пакети акцій цих компаній вже були придбані його інвестиційним фондом Berkshire Hathaway на момент 30 вересня. Акції Southwest Airlines (LUV) не відображені в формі 13F, але медіа компанія CNBC заявила, що вони також присутні в портфелі Баффета. Остання гра Баффета з акціями авіакомпаній була на $ 358 млн в кінці 80-х. Результатом якої був профіт, але тільки після великої просадки, яка зіпсувала враження про індустрію.

Одного разу Баффет сказав: "якби в Кітті Хок існував якийсь капіталіст на початку 1900-х, він би застрелив Орліва Райта.. Авіа індустрія є винятковою, вона поглинала капітали протягом останнього століття як ніякий інший бізнес". Баффет мав на увазі місто в Північній Кароліні, біля якого здійснив перший успішний політ перший літак, який був важчий за повітря. І створили його брати Райт: Уілбур і Орвілл.

ZOES

Опублікувала змішані фінансові результати за третю чверть 2016 фінансового року. Чистий прибуток виявився на рівні очікувань аналітиків, опитаних Zacks, а продажу не дотягли до відповідного рівня. В результаті чого акції компанії впали майже на 5% на додаткових торгах і відкривалися гепом вниз. Скоригований прибуток дорівнює 4 центам на акцію, що відповідає прогнозу, але даний результат гірший за минулорічний на 20%, так як за аналогічну чверть 2015 року adjusted EPS вийшла на рівні 5 центів. Дохід склав $ 56.3 млн і запізнився на 1% за прогнозом аналітиків, рівним $ 68 млн. Але зате дохід виявився краще на 19.4% рік до року. Це сталося в результаті зростання зіставних продажів (в магазинах, які працюють рік і більше) на 2.4%, які в свою чергу зобов'язані 2.9% підвищення цін. Хоча це частково компенсується 0.5% зниженням загального угод і асортименту компанії.

Гайденс компанії був урізаний: замість доходу в розмірі $ 277 - $ 280 млн тепер очікується $ 276 - $ 277 млн. Також була знижена верхня межа гайденс за порівнянними продажу: замість раніше запланованого зростання на 4 - 5%, компанія планує побачити зростання тільки на 4 - 4. 5%.

PBYI

У понеділок на папір важким тягарем навалилися обережні побоювання інвесторів щодо результатів клінічних випробувань ліків від раку на завершальній стадії. В результаті чого акції Puma Biotechnology обрушилися на 20%. Повідомлялося, що основне ліки компанії neratinib досі викликає стійке побічне явище (діарею), з яким поки не можуть впоратися. Компанія вже подала заявку на схвалення ліки в Євросоюзі і США, neratinib покликаний боротися з раком молочної залози.

Технічно падіння PBYI виглядало ідеально. Вся справа в денному потужному рівні $ 50, який ціна оббивала в серпні. В кінці минулого тижня ціна зробила помилковий пробій і не змогла на ньому втриматися (точка 1). Для гравців став важливий коридор $ 48 - $ 50, за межами якого вони готові були діяти (точка 2). Пробій дейлоу $ 48. 00 в понеділок привів до руху в 14 пунктів (точка 3). Це немислима можливість для трейдерів набити свій брокерський рахунок Враховуючи, що скл розміром менше 50 доларів!

Таке значне падіння паперу привернуло увагу працівників юридичної фірми Kahn Swick & Foti, яка передбачає, що компанія порушила федеральні закони з цінних паперів. Фірма почала розслідування і заявляє, що керівництво компанії недостовірно інформували своїх акціонерів щодо ходу випробувань ліків. Розслідування має встановити навмисно чи менеджмент Puma вводила в оману акціонерів або сам припустився помилки при оцінці результатів в ході клінічних випробувань neratinib. Очевидно, що результати розслідування можуть призвести до колективного позову акціонерів до компанії.

UNH

Найбільша в США медична страхова компанія UnitedHealth Group розміром $ 142 млрд входить в індекс S & P500 і Dow Jones. Початок її зростання минулого тижня пов'язане з обранням на пост американського президента Дональда Трампа, який різко негативно налаштований щодо діючої ситуації з медичним страхуванням, а саме планом Obama Care.

Ціна акції продовжила своє зростання і на минулому тижні в понеділок, коли пробила хай попередньої п'ятниці (точка 1). З самого початку торгового дня завдяки ажіотажу, який розвинули покупці, дейтрейдер всього світу мали чудові можливості покататися на цьому тренді. Пробій максимуму дня (точка 2) з мізерним ризиком, і припинення на три хвилини відразу після пробою на круглому рівні $ 148. 00, де також ризик також був мінімальний (точка 3).У цих ситуаціях легко можна було спостерігати сильний потік заявок на покупку і розбір ордерів продавців.

ZBRA

Один з кращих пробоїв за тиждень, так як є дуже показовим. Після подолання найсильнішого денного опору $ 70. 00, акція на просто гігантських обсягах стала ретест його зверху. Одночасно з цим відбувався розбір заявок на продаж на протилежних сторонах свічок. Коли аски були розібрані, ціна пішла вгору і пройшла 6 пунктів.

Компанія відзвітувала зі збитками в розмірі $ 83 млн або $ 1. 61 на акцію. Скоригований на разові доходи і витрати прибуток на акцію склав $ 1.43. Результати виявилися кращими за очікування аналітиків, які прогнозували скоригований прибуток в розмірі $ 1.41 на акцію. Торішня прибуток за відповідний період дорівнювала $ 29 млн або 57 центів на акцію. Виробник принтерів товарних штрих-кодів, пристроїв для їх читання і іншої супутньої продукції з промовистою назвою Zebra отримав дохід $ 906.4 млн. Роком раніше компанія отримала дохід $ 916 млн.

Компанія завершила продаж свого бізнесу по бездротовому LAN, і тепер буде зосереджена на своєму основному напрямку.

Компанії вдалося виплатити борг в обсязі $ 90 млн завдяки високому рівню маржі, дисциплінованою роботі з операційними витратами і грамотним управлінням оборотним капіталом. Валова маржа підвищилася з 45. 4% у минулому році до 45.9% в поточному. Операційні витрати збільшилися з $ 389 млн в минулому році до $ 438 млн. Витрати, пов'язані з поглинанням, інтеграцією і відділенням різних напрямків, реструктуризацією, склали $ 35 млн, що на $ 8 млн менше, ніж роком раніше. Амортизація нематеріальних активів склала $ 59 млн, на рівні минулого року.

Операційні витрати включили в себе зменшення вартості нематеріальних активів в обсязі $ 62 млн. Це означає, що компанія не витрачала ці кошти, а просто списала суму, яка раніше була записана на баланс компанії при поглинанні будь-якої компанії. З огляду на це, звіт Zebra виглядав дуже сильним. Саме тому інвестори кинулися скуповувати акції в перші хвилини відкриття ринку у вівторок.

В огляді були розглянуті одні з найцікавіших торгових ситуацій за минулий тиждень. Залишайтеся в курсі найактивніших акцій і читайте Work on Wall Street