Безпрограшна стратегія форекс 2016

besproigryshnaya-strategiya-foreks

Будь-трейдер на ринку Форекс, незалежно від досвіду ведення торгів, знаходиться в постійному пошуку безпрограшних стратегій. Стратегія під назвою «Майстер Стар» - це найкраща безпрограшна стратегія Форекс, яку використовують самі успішні трейдери, саме про неї ми і поговоримо в цій статті.

Раніше я вже описувала прості безпрограшні стратегії Форекс, знайти їх ви можете тут і тут.

Основа самої безпрограшною стратегії Форекс

Безпрограшна стратегія Форекс «Майстер Стар» повністю позбавляє трейдерів від страху втратити весь свій депозит. Вся суть даної стратегії полягає в торгівлі на дзеркальних валютних парах без використання стопів. Давайте поясню вам, звідки така стратегія з`явилася.

Напевно ви вже знаєте, що таке індексні фонди США. Для тих, хто не знає, поясню: індексний фонд - це портфель, який складається з певного набору цінних паперів. Так ось, ці фонди відповідно до індексу Доу Джонса інвестують кошти в акції великих компаній і отримують тим самим дохід. І як ви думаєте, чи ведуть вони внутрішньоденні торги або скальпує? Звичайно ж ні. Вони всього лише набувають акції і вичікують, коли їх вартість зросте. А це врешті-решт обов`язково станеться, так як індекс Dow Jones за останні півстоліття тільки збільшується.

Точно така ж ідея закладена в безпрограшну стратегію під назвою «Master Star». Пропоную вам поглянути на графік валютної пари австралійський долар / долар США на місячному тайм-фреймі.

sovremennaja-besproigryshnaja-strategija-foreks

Початкова версія даної стратегії передбачала створення на цій валютній парі угод на покупку, так як тренд з 1993 року по 2013 був стабільно висхідним. Але в зв`язку з тим, що в 2013 році курс долара різко злетів вгору, перша версія цієї стратегії стала неефективною. Сьогодні я розповім вам про більш сучасний варіант даної стратегії в зв`язку виникли змінами на валютному ринку Форекс.

Як ви могли помітити на графіку, представленому вище, валютна пара AUD / USD стабільно йде вниз з 2013 року. Звичайно ж, є ділянки, де ціна зростає, але в кінці кінців вона все одно йде вниз.

Тепер необхідно подивитися на графік валютної пари євро / австралійський долар на тайм-фреймі W1.

besproigryshnaya-strategiya-foreks

На цьому графіку, як ви могли помітити, спостерігається висхідний тренд з 2013 року. Зверніть увагу на ці ж пари на годинному тайм-фреймі.

besproigryshnaya-strategiya-foreks

Зверніть увагу на те, що, коли ціна на одній парі йде вгору, на другий вона спрямовується вниз і навпаки. Така закономірність говорить про те, що валютні пари EUR / AUD і AUD / USD є дзеркальними.

Як працює безпрограшна стратегія Форекс

Сучасна безпрограшна стратегія Форекс рекомендує створити 2 ордера з однаковим розміром торгового лота. А точніше: на парі євро / австралійський долар відкрити угоду на покупку, а на парі австралійський долар / долар США - на продаж. Дана стратегія передбачає утримування угод відкритими до тих пір, поки тренди цих валютних пар не повернуться до загальної тенденції. Як тільки це відбудеться, а це станеться обов`язково, ми зможемо закрити обидві угоди з прибутком.

Хочу також відзначити, що трейдеру важливо відкрити 2 угоди в один і той же момент. Ордери можна відкрити на будь-якому тайм-фреймі з Take-Profit в розмірі двадцять пипсов, але без Stop-Loss. У разі якщо угода закриється з прибутком, замість неї потрібно відкрити ще одну таку саму.

Рекомендації щодо застосування безпрограшної стратегії

  • Рекомендований тайм-фрейм: будь-хто.
  • Валютні пари: австралійський долар / долар США, євро / австралійський долар.
  • Рахунок: центовий.
  • Торговий лот: 0,01.
  • Початкова грошова сума: 30 доларів США.

Варто також відзначити, що для того щоб це стратегія стабільно приносила прибуток, необхідно дотримуватися правил мані-менеджменту. При використанні даної стратегії варто пам`ятати про можливі ризики в разі відкату цінового рівня від загальної тенденції. Для того щоб ваш рахунок витримав можливі просадки на звичайному рахунку при відкритті угод з торговим лотом 0,01, його обсяг повинен становити від трьох тисяч доларів. Якщо ви не володієте такою початкової грошовою сумою, то можна почати торгівлю з центової рахунки, де обов`язковий розмір початкової грошової суми становить всього 30 доларів.

Максимально можливу кількість ордерів

Початкова грошова сума в розмірі 30 доларів на центової рахунку з торговим лотом угод в розмірі 0,01 передбачає відкриття максимум 10 ордерів: 5 на одній валютній парі і 5 на інший. У момент коли збиток по одній парі складе 150 пипсов, на ній необхідно створити другий такий самий ордер. Рекомендована дистанція між їх відкриває ордерами на одній валютній парі дорівнює 150 піпсам. Якщо ціна повернеться до своєї загальної тенденції після відкриття 10 ордерів, ми отримаємо величезний прибуток, відразу по всіх угодах.

Дана стратегія передбачає побудову 2 сіток ордерів, причому на кожній валютній парі окремо. На цих парах в один і той же момент відкриваються тільки перші 2 позиції.

Як правильно зробити вхід в ринок

Для забезпечення додаткової безпеки в ході використання даної стратегії, необхідно подбати про правильний вибір точки для входу в ринок. Створювати угоди без проведення аналізу - це досить дурне рішення. Перед тим як створити перші 2 ордера, зайдіть в календар економічних подій Форекс і переконайтеся в тому, що незабаром вихід важливих новин не передбачається.

Важливо звертати увагу на новини, які впливають на валюти, що входять до складу цих двох валютних пар. Перед тим як відкрити перші ордери, зверніть увагу на графіки валютних пар, переконайтеся в тому, що на тижневому графіку пари євро / австралійський долар в даний момент висхідний тренд, а на парі австралійський долар / американський долар - спадний.

Можна також звернути увагу на кут нахилу тренда, який свідчить про швидкість руху цінового рівня. Тільки переконавшись в тому, що тренди валютних пар рухаються в даний момент у вигідному для нас напрямку і рекомендується створювати ордера.

На основі всього сказаного сьогодні не важко зробити висновок, що Master Star нова версія - це майже безпрограшна стратегія Форекс, про яку повинен знати кожен трейдер. Сказати, що дана стратегія 100% безпрограшна неможливо, адже ніхто не застрахований від форс-мажорних ситуацій, які можуть привести до різкої зміни напряму трендів цих валютних пар. Саме така ситуація сталася в 2013 році, яка зробила першу версію цієї стратегії неефективною. Отриманий прибуток за допомогою даної стратегії рекомендується періодично виводити, щоб максимально можливо убезпечити свій капітал.