Чи прийме біржа з ​​невеликим стартовим капіталом?

Інтернет в наш час рясніє оголошеннями і посиланнями про історії справжнього, надзвичайного і найголовніше, дуже швидкого збільшення добробуту за рахунок "простий" гри в біржовому просторі. А так можна заробити новачкові на біржі і скільки приблизно потрібно грошей для входження в даний ринок, спробуємо розглянути в цій статті.

Багато чи мало?

Фондовий ринок, та сама біржа - є ринок цінних паперів, які мають різною вартістю в залежності від частки загального капіталу, що припадає на одну одиницю в результаті первинного розміщення коштів і подальшого перерозподілу прибутку. Відповідно, увійти на цей ринок можна, як володіючи великим капіталом, так і з малою часткою стартових накопичень. Таким чином, в Росії почати торгівлю на біржі може хто завгодно - юридичні та фізичні особи, резиденти нашої країни і нерезиденти. Однак для цього слід знайти посередника, який називається брокером. Це юридична особа, яка діє від імені клієнта і за це має певний відсоток (комісію). При цьому особа, яка звернулася до брокера, за допомогою спеціальної системи в інтернеті може здійснювати торги, спостерігаючи за зміною цін і котирувань, а також вирішувати, коли купувати, а коли продавати і таким чином віддавати розпорядження. Раніше торгівля на біржі була тільки для обраних. Для тих, хто мав значні суми грошей на руках. Тепер це досить популярне заняття для багатьох росіян, оскільки торгівлею можуть зайнятися все і навіть ті, у кого немає великого капіталу. В даний момент зникли обмеження на мінімальні суми, з якими можна вийти торгувати на біржі. Починати можна навіть з такою незначною суми, як тисяча рублів. Теоретично стартовий капітал може бути абсолютно будь-якої величини. Головне, що він повинен перекрити витрати на придбання мінімального лота акцій і виплату комісії брокеру.Правда є одне але. Багато брокери не хочуть працювати з дрібницями і з цієї причини ставлять свої умови і вимоги. Однак, хто шукає, той обов'язково знайде брокера, який погодиться взятися за роботу навіть з мінімальною сумою грошей.

Багато хто починає з Форекс..

Ті, хто цікавиться даним напрямком заробітку новачки, назвемо його біржовим трейдингом (від слова trader - торговець), найчастіше насамперед потрапляють на біржову площадку Форекс - даний ринок славиться тим, що для входження в нього необхідна маленька стартова сума інвестицій, але при цьому надається віртуальний кредит і в якості застави стягується незначна сума - депозит. Така операція отримала назву "кредитного плеча" (або по-іншому leverage). Розмір "кредитного плеча" може бути абсолютно різним, наприклад, один до ста, тобто це дає можливість клієнту придбати валюту на суму, яка в кілька разів перевищує суму застави. Однак кредит діє лише в рамках угоди. Потім кредит автоматично гаситься. Через надання цього самого "кредитного плеча" у більшості складається враження, що на даному майданчику є можливість дуже швидко заробити свій "перший мільйон", не маючи при цьому навіть сотню тисяч, але дана думка дуже оманливе, є ймовірність залишитися і без вихідних початкових вкладень.

Для новачків краще FORTS..

Найбільш кращим біржовим ринком в інтернет просторі є фондовий ринок FORTS з переважанням такого товару як ф'ючерси. Це стандартні термінові біржові контракти купівлі-продажу певного активу, при укладанні якого сторони домовляються про вартість і терміни поставки купленого ресурсу. Мінімальною сумою входження на цей ринок є сума в п'ять тисяч рублів. При цьому даний ринок також надає кредитні плечі для функціонування на початковому етапі. Для того, щоб мудро керувати своїми фінансовими вкладеннями, а не сподіватися на випадок, трейдеру - учаснику ринку, необхідно апелювати і застосовувати в практичній стороні справи такі поняття, як контроль ризику (стоп-лосс) і контроль втрати капіталу (тейк-профіт), щоб знати і розраховувати за певними формулами ризики втрати капіталу і вихід з угоди з прибутком. Необхідно жорстко і дисципліновано дотримуватися даними формулами, щоб стати справжнім, успішним біржовим трейдером на шляху до власних мільйонам. Тільки в цьому випадку варто ризикнути увійти в світ трейдингу з невеликим стартовим капіталом.