WhiteOption - огляд та відгуки про брокера

Компанія WhiteOption com з'явився на ринку в 2014 році і спеціалізується на наданні широких перспектив з торгівлі бінарними опціонами. У цьому огляді будуть вивчені основні переваги та недоліки брокера, а також розглянемо специфіку угод, які предаставленни на його платформі.

Загальна інформація про брокера

Брокер White Option надає своїм клієнтам платформу для торгівлі бінарними опціонами. Сама компанія з'явилася на ринку порівняно недавно і здійснює свою діяльність з 2014 року. Спочатку компанія визначила своїм основним завданням надання трейдерам сервісу, який буде максимально зручний для торгівлі. На момент написання огляду брокер не володіє ніяким ліцензіями, які б регламентували його діяльність.

Разом з цим WhiteOption пропонує віртуальну гарантію і безпеку всіх грошових операцій, в тому числі і зберігання депозиту. Це відноситься, як до внесення коштів на баланс, так і безпеки розміщення самих засобів на торговому рахунку. В якості торгової платформи застосовується SpotOption котируваннями, які по завіреннях брокера, повністю ідентичні і збігаються з ринковими. Все це доповнюється простотою платформи і легкістю її візуального сприйняття.

Торгові умови

 • Мінімальний депозит - 200 доларів
 • Мінімальна інвестиція - 10 доларів
 • Мінімальна інвестиція в опціони 60 секунд - 5 доларів
 • Демо рахунок - немає
 • Торгові сигнали - немає
 • Кількість контрактів - 7
 • Базові активи - валюта, індекси, акції та сировинні товари

Торгова платформа

Платформа White Option надає трейдерам зручну і зрозумілу платформу. Торгувати опціонами на даному сайті досить зручно, оскільки платформа має швидкість і різноманітністю. Тут представлений всі основні типи бінарних опціонів, великий вибір активів і порівняно висока прибутковість. Єдина незручність пов'язано з підтвердженням угоди. Після натискання на кнопку "Купити" Вам буде необхідно чекати підтвердження 3 секунди.

Торгові контракти

Бінарні опціони. Це класичні опціони, середня прибутковість яких знаходиться в районі 80%. Ці контракти укладаються мінімум на 10 доларів, а мінімальний термін експірації не може бути нижче 5 хвилин.

Пари. Це штучна угода, у якій специфічний базовий актив. Зокрема ми ведемо роботу не з класичним активом, а з двома, пророкуючи зміна котирувань одного активу щодо іншого. Тобто по "золото/срібло" ми не торгуємо золотом або сріблом, а припускаємо наскільки зміниться курс золота щодо срібла. В іншому - стандартний опціон.

Довгостроковий. Це повний аналог класичних опціонів з одному єдиною відмінністю - угоди можуть укладатися на період пошукові роботи не менше ніж 1 робочий день. Крім того прибутковість контрактів трохи нижче, ніж у класичних опціонів. Пов'язано це з тим, що такі опціони більш передбачувані.

60 секунд. Це короткострокові угоди, які включають в себе контракти починаючи від 30 секунд і закінчуючи 5 хвилинами. Гранична прибутковість становить 70%, що не так вже й багато, адже в середньому на ринку цей показник дещо вищий. Кількість активів обмежена.

Один дотик. Мінімальна інвестиція в покупку однієї угоди такого типу становить 50 доларів. Сама угоди полягає в тому, що брокер встановлює цільову кордон, розташовану вище/нижче поточної ціни. Трейдер же повинен спрогнозувати чи досягне ціна цієї межі. Умови вкрай важкі, але і прибутковість набагато вище, ніж у класичних опціонів.

Сходами. Такі контракти вносять різноманітність в роботу трейдера, оскільки той може одночасно працювати з 1 базовим активом, укладаючи різні контракти. Брокер встановлює цінові рівні в обох напрямках від поточної ціни (як правило з 3 в обидві сторони). Трейдери вибирає рівень і напрямок ціни на цьому рівні. Залежно від вибору прибутковість варіюється від 0% до 1500%.

FX/CFD. Даний контракт є спробою відтворення ринку форекс, але в реаліях бінарних опціонів. Трейдер вибирає актив і вибирає суму, яку він готовий інвестувати. Ця сума відкладається вгору і вниз, утворюючи стоп-лосс і тейк-профіт. Залежно від обраного розміру плеча брокер визначає вартість 1 пункту ціни і відкладає потрібну кількість пунктів в обидві сторони. Пробій одного з них призведе до експірації контракту. Дана угода призведе або до подвоєння лота, або до його повної втрати.

Навчання трейдингу

Незважаючи на простоту бінарних опціонів, це досить складний контракт, який вимагає від трейдера певного рівня підготовленості і знань. Всі найбільші брокерські фірми пропонують своїм клієнтам унікальні методики навчання, оскільки тільки так можна досягти позитивного результату.

У брокера WhiteOption навчання виглядає досить примітивно, якщо не сказати, що його немає взагалі. Є загальні рекомендації про те, наскільки важливо вчитися і розуміти ринок, але немає взагалі нічого, що може допомогти. Особливо це буде неприємно для новачків, яким доведеться до всього доходити самим. Справедливості заради слід зазначити, що White Option все ж пропонує повну інформацію про свою платформі і типах опціонів. У цій інформації представлена ​​послідовність дій трейдера для покупки опціону.

Поповнення балансу

Мінімальна сума для поповнення балансу у брокера складає 200 доларів (євро). Внести гроші на депозит можна кількома способами: за допомогою кредитної картки або за допомогою банківського переказу. Слід зазначити, що значним незручністю для трейдерів буде те, що WhiteOption не працює з електронними платіжними системами.

При внесенні грошей на депозит за допомогою банківської карти платіж відбувається миттєво і займає кілька секунд. Якщо ж Ви поповнюєте гроші прямим банківським переказом, то обробка платежу і внесення коштів на депозит може зайняти до трьох банківських днів, після чого можна буде приступати до торгівлі.

Виведення коштів з рахунку

Для можливості виведення грошей з аккаунта трейдеру необхідно пройти процедуру верифікації, яка полягає в наступному:

 • Надання копії будь-якого документа, що посвідчує Вашу особу.
 • Надання документу, що підтверджує Вашу адресу проживання (квитанція комунальних платежів).
 • Надати копію кредитної карти, якщо Ви поповнювали рахунок пластиковою карткою.

Після цього ваш аккаунт буде повністю активний і можна подавати запит на висновок. Брокер WhiteOption накладає обмеження на мінімальну суму, яку трейдер може запросити на висновок, - 100 доларів. При цьому гроші будуть Вам переведені тільки тим способом, яким відбувалося поповнення.

Переваги та недоліки

 • Велика кількість торгових контрактів. Будь-трейдер надітий для себе інструменти, які зможе використовувати відповідно до власним баченням ринку і своєї торгової стратегією.
 • Наявність великої кількості базових активів для роботи. Брокер не тільки пропонує трейдерам основні активи, а й дозволяє застосовувати на різних контрактах, так звані "пари.
 • Відсутність ліцензій і молодий вік компанії. Безумовно, не можна вважати це великим мінусом, але ми не раз говорили, що новий брокер без ліцензії повинен завжди сприйматися, як мінімум, з обережністю.
 • Незручні системи поповнення і виведення коштів. брокер не підтримує електронні платіжні системи, що істотно обмежує трейдера. Крім того, вивести гроші можна тільки на суму не м еньше 100 доларів.