WhatsApp оголосив війну Telegram

Популярний меседжер WhatsApp почав блокувати посилання на інший відомий меседжер - Telegram. У користувачів все ще зберігається можливість відправляти один одному посилання на Telegram, проте сервіс робить їх неклікабельнимі і відображаються вони як звичайний текст. WhatsApp навіть обмежує можливість копіювання такого посилання в буфер обміну гаджета - бажаючі перейти по посиланню повинні набирати її вручну.

Про введених обмеженнях заявив творець Telegram Павло Дуров у своєму Твіттер-акаунті, зазначивши, що посилання блокуються тільки в клієнті на Андроїд - в веб-Берії WhatsApp і iOS-додатку подібних проблем не спостерігається.

"Війна" між соціальними мережами і мессенджерами почалася в цьому році, коли Instagram і Facebook почали блокувати посилання з російської соціальної мережі Вконтакте. Реакція Вконтакте не змусила себе довго чекати - посилання на Instagram стали не розмітки і їх доводиться вручну копіювати в адресний рядок. Представники WhatsApp поки ніяк не коментують ситуацію з Telegram