Що для мене було найбільшою проблемою в трейдингу?

На мій погляд, моєю основною проблемою було бажання заробити грошей. Як тільки ви сідаєте зробити якусь суму грошей, або відбити якийсь мінус - все скінчено. Швидше за все торгівля закінчиться зливом. Потрібно прибрати це бажання, поміняти значимість грошей. Розібратися, що вони значать для вас. І в підсумку, звести їх значимість для вас до мінімуму. Всі мої інші проблеми в трейдингу пов'язані саме з цим. Сідає торгувати треба в стані повного задоволення. Задоволення своїм життям, собою, своїм фінансовим становищем... ВСІМ.
Якщо вас хвилюють гроші, ви будете намагатися заробити кожен день якомога більше, і мозок даватиме вам таку логіку, що чим більше входів ви зробите, тим більше заробите. Відповідно, ви будете шукати в кожній формації вхід. І ваш мозок, буде давати його вам. Ви ж дали йому завдання шукати вхід - він і знайде. Ми повинні спостерігати за графіком до того моменту, поки ви не скажете: ось це чіткий сигнал, я розумію що тут відбувається і я готовий увійти в позицію. Це можна порівняти з риболовлею, коли ви закидаєте вудку, ви не смикаєте її кожну хвилину, навіть якщо сіпнувся поплавець - ви не смикаєте вудку відразу, ви чекаєте поки риба остаточно заковтне гачок і поплавець почне сильно йти під воду. Тобто ми не відкриваємо позицію при появі першого ж ліпшого сигналу, ми чекаємо чіткої картинки, підтвердження і тільки потім входимо в ринок.
Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок, що основна проблема -терпеніе. Але які коріння? Давайте копати глибше, і ми прийдемо до того, що все зав'язано на цьому чортовому бажанні заробити грошей.. Як тільки ви досягаєте задоволення, ви отримуєте здатність не реагувати на кожен задерг ринку. Ви просто чекаєте (адже вас гроші не дуже хвилюють, куди вам поспішати? Ви розумієте, що ринок обов'язково дасть вам можливість заробити.Може не зараз, а через пару годин, або через пару днів (в залежності від вашої торгової системи). Але він обов'язково дасть таку можливість. Так до чого поспіх? "Поспішиш - людей насмішиш" - народна мудрість.
Тепер залишилося розібратися, як же досягти цього задоволення. Ви можете сказати, що я не розумію вашу ситуацію, і що у вас все дуже складно. Можливо, у вас кредити/борги/сім'я/діти /.. Але істина полягає в тому, що поки ви не переведіть з цього свою увагу, нічого не вийде. Це не означає, що ви повинні відмовитися від своїх зобов'язань. Ви повинні прибрати домінування цієї дурості над вашою увагою. Ви повинні виконувати свою роботу, робити все що від вас залежить, але не допускати втягування в цей процес. Наприклад, якщо хтось захворів, і ви починаєте за нього переживати. Чи допоможете ви цій людині своїми переживаннями? Навпаки, швидше за ви тільки засмучені його тим, що ви так переймаються. Ви можете спробувати допомогти цій людині ліками/добрим словом/слушною порадою /.. Але до чого переживання? (Не плутати з співчуттям). І ще один приклад: ви щось втратили і починаєте судорожно шукати.Яка ймовірність що ви знайдете в цій метушні то, що втратили? Швидше за все ви знайдете цю річ тільки тоді, коли перестанете шукати, коли розслабитеся. Я думаю все стикалися в житті з такою ситуацією. А тепер уявіть, що ви дуже старанно шукайте гроші.. Чи знайдете ви їх? або треба розслабитися і вони знайдуться спонтанно?)
А як же цього досягти? По-перше, якщо проблема вже виявлена, то боротися з нею стає набагато легше. Я читав багато книг по психології. У підсумку, крім як якихось знань, які не особливо то застосовні на практиці, я нічого не отримав. Але мене врятувало те, що я займаюся йогою, я медитую. А медитація дає відповіді на всі питання.. Який шлях вибрати - вирішувати вам. Я ж можу вам порекомендувати те, що допомогло мені. Можете записатися на безкоштовний семінар, на якому я постараюся вас навчити нескладним технікам. Також, можете подивитися сайт на якому в загальному написано про цю техніку.
До речі, на тему сильних бажань і заробляння грошей є непогана книга: "Як заробити великі гроші". Написав її відомий всім Борис Березовський.