Які акції купити на nyse і Nasdaq на тлі звітності американських компаній?

Між двома торговими сесіями 13 і 14. 05.2014 р на Nyse і Nasdaq, належить публікація звітності цілого ряду цікавих компаній, яку треба проаналізувати при ухваленні рішення про те, які акції купити.

Які медичні акції купити на Nasdaq в першу чергу?
Nasdaq: ELOS

По акціях Syneron Medical (Nasdaq: ELOS), дохід якої повинен вирости з 2 до 4 центів на одну папір, цільовий рівень близько 16 $ передбачає зростання в півтора рази з поточних рівнів. На користь цього говорять запуск пристрою VelaShape III для боротьби проти целюліту і очікуване до кінця червня 2014 року схвалення американським медичним регулятором (FDA) продажів апарату ультразвукового видалення жиру UltraShape. ELOS розвинув високу активність на ринку злиттів і поглинань, купивши New Star Lasers і CoolTouch. New Star Lasers заробляє близько 9 млн $ на рік авторизованої точки продажу марки CoolTouch, які лікують варикоз і допомагають при лазерному видаленні жиру. Купівля CoolTouch виводить ELOS в лідери по частині рішень в області хірургічних втручань на кровоносних судинах чрезкожних доступом, що проводяться під контролем методів променевої візуалізації з використанням спеціальних інструментів. Варто згадати також про розширення штату торгових представників Syneron Medical до 30 осіб.

Nasdaq GM: PETX

Від Aratana Therapeutics (Nasdaq GM: PETX) ринок чекає збитку 34 цента на акцію, більше нікуди. За три місяці акція впала з 23 $ до 11 $, хоча портфель випробовуваних препаратів приріс чотирма ліками від Advaxis. Один з тестованих призначений для лікування раку кісток у собак - причини смертей багатьох немолодих вже псів великих порід. Діагноз, який ставиться від 8 до 20 тисяч американських особинам щорічно, пояснює 85% ракових пухлин у собак з США. У сучасній практиці, рак кістки у собачок лікується за допомогою ампутації і подальшої хіміотерапії. Згідно з результатами клінічних випробувань, при яких препарат від Advaxis давався 13 піддослідним тваринам, після курсу лікування пухлина повністю зникає у більшості учасників тестів з перших чотирьох собак, що сиділи на ліках протягом 21 місяця, поки всі живі, подовження тривалості життя статистично значимо (р = 0,032). У PETX є потенціал зростання до 30 $.

Nasdaq: RTRX

Retrophin (Nasdaq GM: RTRX), судячи з усього, покаже збиток, але зовсім необов'язково на прогнозному рівні 44 цента. Компанія працює над ліками від декількох цікавих захворювань: м'язової дистрофії Дюшенна; нейродегенерации, пов'язаної з пантотенаткіназой, і від фокально-сегментарного гломерулосклероз, при якому склерозируются окремі сегменти клубочків, з подальшим виникненням нефротичного синдрому. Компанія підвищила прогнози по виручці на 2014 рік з 10-12 до 19-21 млн $ і на 2015 рік з 19-21 до 35-40 млн $. Підвищення прогнозу по виручці в основному пояснюється подорожчанням єдиного схваленого FDA ліки для лікування метаболізму холестінола (ціна хенодала злетіла з 9640 до 47300 доларів за 100 таблеток вагою по 250 мг). Крім того покупка Manchester Pharmaceuticals дала компанії право продавати блокатор вегетативних реакцій століть для швидкого зниження артеріального тиску, в тому числі при гіпертонічного кризу. З урахуванням останнього підвищення прогнозу по виручці можливе подорожчання акцій RTRX в 3-4 рази - до 50 $.Трошки затьмарило картину те, що медичний регулятор США заборонив RTRX проводити клінічні випробування, оплачувані з коштів тестирующей організації, і зажадав сплатити їх з рахунків Retrophin, навмисної почати тести в травні-червні 2014 року. Друга фаза випробувань ліків від гломерулосклероза завершиться до кінця 2014 року.

Nasdaq GM: CNAT

Збиток на акцію біотехнологічного стартапу Conatus Pharmaceuticals (Nasdaq GM: CNAT) очікується на рівні 33 центів. Компанія лікує печінку.. пацієнтам, згодним брати участь у клінічних випробуваннях емрікасана - препарату від порівняно рідкісних хронічних захворювань печінки, які протікають з гострими загостреннями. Емрікасан стримує активність ферментів, що розщеплюють зв'язок між амінокислотами в білках. Гострими запаленнями хронічно вражена печінка 150 тисяч людей в США і ЄС, 30-50% яких помирає через місяць після появи ускладнень.Виходячи з цього, потенціал ринку оцінюється в 1 млрд $. З ймовірністю 80% першу виручку приблизно в 8-10 млн $ компанія може отримати в 2015 році, далі показник буде рости по 8-10 млн $ на рік. Успішні доклінічні перевірки пройшло лікування емрікасаном руйнувань гепатоцитів від жирової дистрофії, якими страждає 6-15 мільйонів американців. Як ліки від цієї хвороби, емрікасан може бути схвалений не раніше 2018 року з імовірністю 40%. Перший час продажу будуть близько 45 млн $ на рік, в 2019 році - 90 млн, в 2020 - 180 млн, і далі приріст стабілізується близько 10-50 млн $ на рік. На основі цього оцінити грошовий потік від емрікасана по ставці дисконтування 20% в розрахунку до 2025 року можна в 23,9 долара на кожну з 16 млн акцій CNAT. Грошових коштів виходить 4 долари на одну папір, вартість витрат оцінюємо в 2,5 $, тоді виходить цільовий рівень 25,4 долара.

Nasdaq: EGRX

Eagle Pharmaceuticals (Nasdaq: EGRX) відома інтересом до розробки нових ліків від злоякісної гіпертермії, яка характеризується м'язовою дистрофією, тахікардією, мимовільними скороченнями м'язів і призводить до летального результату при анестезії, а також спробами лікувати стенокардію, що виникла від м'язової навантаження. Проте протягом трьох років виручку компанії здатні принести вже схвалені препарати від пухлин (алкілуючі хіміотерапевтичний препарат бендамустін) і злоякісної гіпертермії (миорелаксант-блокатор кальцієвих каналів дантролен). Дженерик бендамустіна, запуск якого можливий на початку 2016 року, може принести близько 131 млн доларів вже в перший рік, а продажі дантролена, що стартують, судячи з усього, на початку 2015 року, до 2016-го року зростуть до 10 млн $. Виручка на акцію складе близько 10,1 $. При рентабельності виручки за чистим прибутком 20-25% дохід на акцію буде порядку 2,0-2,5 долара. Акції EGRX на Nasdаq можуть розгорнутися в бік збільшення в 2,5 рази до 22,1 долара, якщо оцінювати по 17 прогнозним прибуткам за 2016 рік, з коефіцієнтом дисконтування 20%.

Чому я раджу купити акції AMBR на Nyse?

Після закриття торгів у вівторок, 13 травня 2014 року, відзвітує Автоматор зовнішньої торгівлі Amber Road (Nyse: AMBR). Програмне забезпечення від AMBR оптимізує митні збори та інші витрати, підвищує прозорість ланцюга поставок, допомагає керувати експортом-імпортом, перевезенням вантажів, будувати відносини з постачальниками. Серед клієнтів AMBR - General Electric, Walmart, Glaxo і Monsanto. Здивувати такі великі компанії можна тільки якщо періодично випускати цікаві оновлення, що AMBR поки вдається. З цієї причини у AMBR 463 клієнта в 80 країнах, які торгують в 125 державах. Розчаровує хіба що динаміка акцій, після IPO близько 17 $ ціна AMBR на Nyse впала до 12 $. У одній і тій же великої компанії може бути кілька постачальників технологічних рішень, тому наявність великих клієнтів аргумент слабший, ніж конкуренція з Oracle, SAP і SPS Commerce. І все ж, при середній тривалості контракту 3-5 років поки немає побоювань з приводу здатності AMBR продати свої новинки. Не допомогла навіть покупка EasyCargo, що працює з китайською давальницькою торгівлею (це коли сторони мають зобов'язання купити у своїх зарубіжних партнерів товарів на суму, на яку продали). На давальницьку, або зустрічну, торгівлю припадає 30% китайського імпорту. Використання програмного забезпечення AMBR скорочує витрати на 25%. Програма обчислює спосіб повністю піти від податків на імпорт і експорт у зустрічних угодах. Ринок став занадто консервативний в оцінці можливого часу виходу AMBR на беззбитковість.Консенсус-прогноз передбачає чистий збиток 22 цента на одну папір. Навіть при негативному фінансовому результаті, проте, можливо підвищення рентабельності з операційного прибутку. На наш погляд, AMBR має потенціал зростання назад до ціни розміщення, і протягом наступних трьох років виручка збільшиться 20%. За 6 цінами підприємства до прогнозної виручки за 2015 рік акції AMBR можна оцінити в 18 $.

Які ще можна купити акції на Nyse і Nasdaq?

Giant Interactive (Nyse: GA) - цікава компанія в ігровому секторі, прибуток якої може вирости до 24 з 22 центів на акцію. У Netsol (Nasdaq: NTWK), що збільшила витрати в Пакистані і не представила за квартал ніяких відомостей по новим великим ліцензійним контрактам, прогнозується збиток 15 центів на акцію. Можливе подальше зростання дуже дешевою паперу Photronics (Nasdaq: PLAB) до 10 доларам, де знаходяться 1, 2 очікуваних продажів за 2015 фінансовий рік, але для PLAB не характерно ставлення ціни до виторгу вище 0,82-0,97х. Для ізраїльської фірми Enzymotec (Nasdaq GS: ENZY) прибуток не гірше прогнозу 16 центів на акцію може привести до розвороту в бік максимумів кварталу у 28 $. Навіть млявість продажів риб'ячого жиру не змогла приховати зростання частки масла криля на ринку кислот омега-3.Непоганий варіант, але на більш довгострокову перспективу - купити Diana Shipping (Nyse: DSX) в розрахунку на поліпшення в секторі перевезення суховантажів, по 12, 5 очікуваного прибутку до вирахування відсотків, податків і амортизації за 2015 рік акції DSX оцінюються в 15 доларів, і значить - є потенціал зростання більше ніж на третину.

Які акції скальпера краще не купувати?

У паперів Synacor (Nasdaq: SYNC), якій під негативним впливом Windows 8 висвітлюють дорогу роги лося розміром в 5 центів на акцію, з'явиться шанс на розворот в бік 3, 5 долара; саме стільки складають 7 прибутків до відсотків, податків і амортизації за 2015 рік. Але орієнтир досить умовний, якщо враховувати масштаби попереднього зниження SYNC. Від паперів YuMe (Nyse: YUME) чекають збитку 15 центів, і хоча можливо, що прогноз буде перевищено під впливом нового сервісу послуг по ВИДЕO рекламі Video Reach, вкладатися в це я б не став. За мережі маркетингу Coty (Nyse: COTY) чекають прибутку всього 9 центів на акцію. Ситуація в сегментах парфумерії та догляду за шкірою поліпшується. Менеджмент не давав прогнозів на поточний квартал або рік, і супутньої невизначеністю можна скористатися для покупки акцій на Nyse.У зв'язку з погіршенням в сегменті турботи про нігті, купувати COTY по фундаменту поки можна хіба що в розрахунку на те, що в звітності будуть роз'яснені перспективи бізнесу. Подібні коментарі менеджменту цілком можливі, якщо врахувати, що в 4-му фінансовому кварталі очікується запуск нових продуктів. Поки ж потенціал зростання COTY в основному враховує 19 очікуваних прибутків за 2015 календарний рік. Акції виробника паливних елементів Plug Power (Nasdaq: PLUG), збиток якої повинен скласти 5 центів на акцію, рази в 3-4 переоцінені до сектору по очікуваного прибутку до відсотків, податків і амортизації. Звітність виробника розважальних програм Take-Two (Nasdaq: TTWO), можливо, не порадує в цьому кварталі, зате потенціалу зниження у акції майже немає, а потенціал зростання збільшується, перш за все, за рахунок NBA, GTA V DLC, інших ігор 2K і Rockstar Studio.