Що таке банерна опціони

"toc-3564-1-box">+
  • Як працює бінарний опціон
  • Як все це працює?
  • Як заробити на бінарних опціонах
  • Навіщо і кому потрібні бінарні опціони?
  • Чому бінарні опціони підозріло "прості"?
  • Хто приходить в бінарні опціони

Більшість людей, що бачать рекламу бінарних опціонів, чи задаються питанням, що таке "опціон" і чому він, до речі, "бінарний". І найголовніше - навіщо це дивовижне словосполучення потрібно звичайним громадянам, чому йому зараз так багато уваги?

Як зазвичай у фінансовому світі - це історія про гроші і про їх роль в нашому житті. Справжня поема надій і розчарувань, приголомшливих історій успіху і вражаючих за своїм емоційним напруженням трагедій. Шекспір ​​би порадів.

Бінарні опціони - вони ж опціони "все або нічого" - з`явилися в 2008 році. У той час, коли вирував на світову фінансову кризу, стали з`являтися нові фінансові інструменти, що розширюють можливості біржових спекулянтів. У той час як звичайні - їх називають "ванільні" - опціони дуже складні за своєю структурою, бінарні представляють їх гранично спрощену версію.

Як працює бінарний опціон

По суті, купуючи бінарний опціон, ви працюєте за схемою "пан або пропав". Або опціон "в грошах" - а значить, за певний час (воно називається " Експірація ") Його ціна вище або нижче початкової чи ні, і тоді сума опціону згорає.

Схематично роботу з опціонами можна уявити ось так:

Принцип бінарного опціону

В результаті, трейдери отримали в своє розпорядження досить кумедний метод заробітку заснований, фактично, на двох кнопках. Але це лише удавана простота, сприймати бінарні потрібно серйозно. Якщо, безумовно, ви хочете з ними подружитися.

Типовий інтерфейс роботи з бінарними опціонами

Як все це працює?

Нехай вас не бентежить назва "опціон", від якого за версту пахне біржею і всякими фінансовими справами. У вікіпедії можна про опціони прочитати, скажімо: " Це договір між покупцем базового активу та його продавцем на покупку або продаж за заздалегідь обумовленою ціною в майбутньому. "Все це чудово - але лише для біржових бінарних опціонів. І знаєте що? Вам це не актуально. Бо бінарні опціони, представлені в інтернеті, з біржами ніяк не пов`язані.

Як де-юре, так і де-факто, це просто ставка. Ви вирішуєте, що через 15 хвилин курс долара до євро буде більше або менше, ніж зараз. Або що акції Google впадуть. Якщо ви маєте рацію - отримаєте від 70% доходу за короткий термін, скажімо, 15 хвилин. Порівняйте зі ставкою на результат матчу або на конячку, що прийде першої через кілька хвилин. Варто згадати, скільки банки платять за рік по депозитному вкладу, щоб збагнути, чому схема бінарних опціонів стала такою популярною.

Бінарні опціони прив`язані до самим різними цінами, вони ж активи Це валютні пари на Форексі, акції на фондових біржах, різноманітні фондові індекси і багато іншого. Все, що робить бінарний опціон - дозволяє заробляти з прогнозів щодо цін на ці активам.

Вибір активів

Ви правильно спрогнозували, що акції Apple впадуть через півгодини? Вітаємо! Отримайте 75 доларів з 100, якими ви ризикнули. Разом, було 100, стало 175 доларів за півгодини.

Як все просто, правда? І було б таким - проте, як ви розумієте, через півгодини акції можуть і вирости, роздумавши падати. Тоді ваші 100 доларів полетять в трубу.

А як же тоді прогнозувати, куди піде акція або валюта? Це взагалі реально? Так, мільйони людей на біржах займаються саме цим. Інше питання, що успішних там небагато. Але якщо ви поставите метою з цього реально заробляти - маєте шанси поповнити списки успішних трейдерів. Трейдинг, до речі, тим і хороший - шанси тут є у кожного. Не важливо, яку освіту, стать, вік або соціальний статус.

Зараз бінарні опціони постійно розвиваються, як біржові, так і позабіржові. з`являється безліч нових інструментів - 0-100, "один дотик", "межа", різновиди "турбо" -опціонов і чого тільки вам не хочеться. Останні особливо популярні. Люди не люблять чекати, а тут за 60 секунд можна отримати від 70% виплат.. мало хто витримує, і потрапляє в пастку безпечності та азарту. Ну да про це в окремому уроці.

Як заробити на бінарних опціонах

Давайте подивимося, як середньостатистичний Діма (Петя, Маша) може заробляти на бінарних опціонах.

Діма відкрив рахунок у бінарної контори і дивиться зацікавленими очима на графік, припустимо, срібла. До цього Діма прочитав в новинах на РБК, що срібло нині користується великим попитом, тому ціни на нього стійко ростуть.

"Ага", - думає Дмитрик. Чому б тоді не зробити прогноз на зростання срібла і не зрубати на цьому трошки грошиків? Сказано зроблено. У брокера знаходиться такий актив, як срібло (це курс долара до сріблу, на живому графіку вводяться букви XAGUSD), Ціна якого становить, припустимо, 15. 280.

Діма використовує навички лівої п`яти або, що набагато краще, технічний аналіз нашої школи і з його допомогою робить прогноз, що через годину ціна буде більше, ніж 15. 280.

Графік для роботи з бінарними опціонами

Проходить час - ціна стає 15. 320 і Діма отримує 70% від поставленої суми. І сидить дуже задоволений. Ще б. Навіть якщо за годину ціна змінилася на якийсь жалюгідний пункт і замість початкового значення в 15.280 став би 15.281 - опціон все одно був би "в грошах" і 70% відлетіло б Дімі в кишеньку.

Чого ж тут дивуватися зростанню популярності БО, з такими-то можливостями.

Навіщо і кому потрібні бінарні опціони?

Це просто спекулятивний інструмент. Майже всі, чим займаються люди на біржах або у різноманітних бінарних компаній - банальні спекуляції і проста гра на котирування.

Бінарними опціонами торгують як на офіційних біржах - таких як CBOE, Nadex, Cantor і CME, так і у сотень брокерів-букмекерів, що не виводять угоди на ці або інші біржі, але дозволяють заробляти зі ставок на котирування. Саме з останніми ви і будете працювати.

Є спортивні ставки, де ми ставимо на конячок, а є бінарні ставки, де ставимо на курс валют або акцій. І те, і інше - беттинг. Перший спортивний, другий фінансовий. Все елементарно, Ватсон.

Механізм виплат в спортивних і бінарних ставках істотно різниться. Але їх "дух", принцип роботи - дуже схожий.

Чому бінарні опціони підозріло "прості"?

Коли ви тільки дізнаєтеся принцип роботи бінарних опціонів, він здається неймовірно простим. Ну що, так складно передбачити, де там виявиться курс через півгодини-годину?

Тільки новачки думають, що тут легко, знаєте чому? Тому їх змушують в це вірити брокери. Запитайте про це "легко" у професійного трейдера, якщо хочете побачити, як людина гарантовано поперхнется лимонадом.

Ринок - живий, бурхливо дихаючий організм, і якщо уважно простежити за подорожжю ціни, не відкриваючи угод, ви побачите, наскільки ціна буває непередбачуваною. Це натуральний хаос, особливо для необізнаного погляду. Проте, цьому можна навчитися, використовуючи абсолютно ті ж навички, якими навчаються біржові трейдери і які ми будемо вивчати в школі.

Хто приходить в бінарні опціони

Основна аудиторія бінарних опціонів - звичайно ж новачки, які тільки-тільки почули про фінансові ринки. Форекс їм здається складним, до звичайних опціонів і ф`ючерсів на біржах вони тим більше не доросли (а там і правда спочатку чорт ногу зломить), а бінарні дають надзвичайно просту схему. Дві кнопки, одну ціну і можливість заробляти з його прогнозу.

Ну і звичайно людей приваблюють дуже солодкі відсотки виплат, можливість отримати 79-95% (а є брокери, що платять і більше 100%) за вдалий прогноз. Те що треба для нетерплячої жаднюги.

У той час як з бінарними опціонами у брокерів все зрозуміло - це платформа для азартних, то що з біржею? Чому такі гіганти, як Чиказька товарна біржа (CME) додали ці бінарні? Адже там же кваліфіковані інвестори, а не люди, що тільки вчора почули слово "котирування"?

Біржі намагаються надати інвесторам максимальний спектр доступних інструментів. Один із прикладів бінарних опціонів в CME можна побачити за посиланням. Це бінарний опціон на індекс ураганів.

Уявіть собі просту картину. Живеш ти собі в місцевості, де постійно урагани зносять будинки. І бачиш прогноз метеорологів, що в цьому році урагани будуть особливо сильні. Чому б не купити бінарний опціон на те, що ураган таки буде в цьому сезоні і, тим самим, застрахувати свої ризики? Торнадо зніс твій сарай, але ти через опціон його, тим самим, застрахував.

Так/ні, буде ураган або не буде. Нуль і 1, бінарна схема. І біржа просто надає таку можливість.

Але це вже приклад використання реальних біржових бінарних опціонів для хеджування ризиків. Його використовують, як правило, досвідчені інвестори і компанії.

Більшість же трейдерів бачать в бінарних банальний інструмент короткострокових спекуляцій - і правильно роблять. Я сам розглядаю БО саме в такій якості і вам раджу. Це просто грошова "молотарка" і не більше того.

Що означає "бінарні"?

Чому саме "бінарні"? Тому що "пан або пропав", "все або нічого", так/ні, 0/1. Це бінарна логіка. Або опціон у грошах - або ні. З щитом чи на щиті.

Тому і "бінарні". Безумовно, хлопцю, що придумав вблагати традиційні фондові опціони до такої прімітівщіни потрібно видати премію. Адже він народив цілу індустрію.

"Бінарні" тому що бінарна логіка

Однак, він нічого революційного не відчинив. Перед нами просто ставки на ринок - беттинг на котирування. А він існує вже дуже, дуже давно. До чого реєструватися на фондовій біржі, якщо можна відкрити рахунок у компанії, що приймає ставки на ціни?

Така компанія, як IG Group, приймає ставки на рівень ціни, працює вже більше 40 років. І у неї давно є те, що тепер називається "бінарними опціонами". Компанія Binary (колишня BetOnMarkets), працює c 1999 року. Все це, насправді, стара, дуже стара тема, просто в новій оболонці і з присмаком м`яти.

Чи надовго бінарні опціони

Скільки існують спортивні ставки? А ставки на ринок? Вони старі як відходи мамонта. Якщо ви уважно прочитаєте про одного з найвідоміших трейдерів світу - Джессі Лівермора - то дізнаєтеся, що до Великої депресії в США було повно контор.. приймають внутрішньоденні ставки на ціни акцій.

Реальні акції при цьому не продавалися і не купувалися, юридичний статус таких контор був вельми сумнівний. Вони просто давали можливість працювати з акціями, не купуючи їх, за схемою "вгадав курс/не вгадав". На них Лівермор і робив перші гроші. Яке все знайоме, правда? Ніщо не нове під місяцем. Майже 100 років минуло, а на манежі все ті ж.

Бінарні - чергова реінкарнація цього ринку, ще один продукт в супермаркеті всіляких околориночних ігор. Так що жити їм ще й жити, стільки ж, скільки в людині живе азарт. Може змінитися форма, але не зміст. Поки є ринок, будуть і ставки на рівень його ціни, в тій чи іншій формі.

  • Далі: Реальні бінарні опціони