Що таке підвальні індикатори

podvalnye-indikatory

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про підвальні індикатори Форекс. У наш час індикатори є прекрасними помічниками в торгівлі, які суттєво полегшують роботу трейдера. Індикатори використовуються як для проведення аналізу ринку, так і для пошуку потрібних точок для входу в ринок.

Деякі індикатори використовують для роботи достатньо складні алгоритми, але це не повинно лякати початківців трейдерів, так як результати дані алгоритми видають автоматично.

podvalnye-indikatory

На зображенні, представленої вище, ви можете побачити приклад одного підвального індикатора, який користується великою популярністю серед трейдерів. Багато алгоритми вже впроваджені в торговельну платформу Метатрейдер 4, а при бажанні можна самостійно завантажити будь-яке вас інструмент.

Підвальні індикатори для торгівлі

У вікні «Навігатор» ви зможете знайти весь перелік вбудованих в Метатрейдер 4 індикаторів. Всі ці алгоритми переносяться на використовуваний графік. При цьому деякі алгоритми відображають дані прямо на графіку, а інші відображають дані в спеціальному вікні під графіком. Саме останній вид алгоритмів прийнято називати підвальними індикаторами.

Головна перевага даних алгоритмів полягає в тому, що вони не захаращують сам графік. При цьому при бажанні показання даних алгоритмів можна збільшити, що полегшить сприйняття видаваної інформації.

Підвальні індикатори в свою чергу поділяються на алгоритми, які відображають інформацію в гістограмі кривої. До першої категорії відноситься відомий всім індикатор під назвою МАКД. Як виглядає даний інструмент в дії, ви можете побачити на наступній картинці.

podvalnye-indikatory

Даний алгоритм відображає розбіжність між трьома легкими середніми, причому одна крива відображає за допомогою гістограми. Різниця між двома іншими кривими відображається у вигляді червоної кривої, яка періодично перетинає гистограмму.

Підвальний індикатор МАКД є прекрасним помічником в трейдингу на парах з високою волатильністю в періоди їх високої активності. Зверніть увагу на наступний малюнок, на якому індикатор МАКД запущений на парі фунт / долар, яка відрізняється високою активністю.

podvalnye-indikatory

Зверніть увагу на те, що на цій парі індикатор досить точно виявляє відповідні точки для входу в ринок.

Інші індикатори, впроваджені в торговельну платформу Метатрейдер 4, відображаються у вигляді кривих. Як приклад пропоную вам поглянути на осцилятор Стохастик. Даний інструмент також розташовується в окремому вікні під графіком, всю інформацію він відображає у вигляді двох кривих, які називаються основною і сигнальної.

podvalnye-indikatory

У вікні індикатора є два рівня, які відображають зони перекупленності і перепроданості. Даний інструмент також можна використовувати для пошуку відповідних точок для входу в ринок. Сигнали для входу в ринок надходять в момент перетину сигнальної лінії з основною.

podvalnye-indikatory

При бажанні трейдер може запустити на графіку відразу кілька підвальних індикаторів. Хоча багато досвідчені трейдери радять не сильно цим захоплюватися, так як багато алгоритми працюють за однаковими принципами.

Незвичайний підвальний індикатор

У наш час існує маса різних підвальних індикаторів, про багато з них я вже розповідала раніше. Знайти їх ви можете в рубриці «Індикатори Форекс». Я хочу виділити індикатор TTL, який відображається в лівій частині на графіку. Даний інструмент запускається як і будь-який інший індикатор.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

podvalnye-indikatory

Головна перевага даного алгоритму полягає в тому, що він не перемальовує свої показання. Даний інструмент є відмінним помічником в торгівлі, його доцільно використовувати в якості фільтра до основної торговельної стратегії, яка грунтується на застосуванні осцилятора Стохастік. Даний індикатор також є підвальним, свої дані він відображає у вигляді гістограми.

Завантажити індикатор TTL ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Встановлюється він як і будь-який інший індикатор. Просто завантажуєте архів, зберігаєте його в каталог даних вашої торгової платформи, після чого перезапускаєте її. Далі вибираєте підходящу валютну пару, тайм-фррейм і переносите на неї індикатор з вікна «Навігатор».

Даний інструмент без перемальовування припаде до душі початківцям трейдерам, до того ж він відрізняється високою простотою в застосуванні. Якщо гістограма горить зеленим кольором, це говорить про наявність на ринку висхідного тренда, а якщо червоним - низхідного.

podvalnye-indikatory

До того ж за допомогою довжини гістограми можна визначити поточну силу тренда. При зміні тренда на ринку відбувається зміна забарвлення гістограми. Початківцям трейдерам, які не володіють досвідом оптимізації індикаторів, рекомендується використовувати даний алгоритм зі стандартними настройками. При неправильно оптимізації може порушитися ефективність алгоритму, так що будьте з цим гранично уважні.

Багато трейдерів використовують даний алгоритм з двома рівнями: 30 і 70. Таким чином набагато легше виявити відповідні моменти для входу в ринок. У разі якщо гістограма алгоритму буде розташовуватися нижче рівня 30, це говорить про наявність на ринку перепроданості, а якщо вище рівня 70 - перекупленности.

podvalnye-indikatory

Сигнали для відкриття угод виглядають наступним чином:

  • У разі якщо гістограма розташовується нижче центральної зони і загоряється червоним кольором, це є схожим моментом для відкриття операції на продаж.
  • Якщо гістограма розташовується вище центральної зони і спалахує зеленим кольором, це є сигналом для відкриття операції на покупку.

Головний недолік даного алгоритму полягає в невеликому запізненні. Даний індикатор не рекомендується застосовувати на надмірно коротких тимчасових інтервалах, так як на цих тайм-фреймах він видає велику кількість хибних сигналів.

Індикатор TTL Чи стане прекрасним доповненням до вашої основної торговельної стратегії. Даний інструмент видає непогані результати в парі з іншими алгоритмами, підтверджуючи створення угод на покупку і продаж.