Вибираємо акції по звітності: home Depot (HD)

На основі аналізу звітності ми рекомендуємо обміркувати покупки акцій Home Depot (HD) з метою 86 $.

HD
Поліпшення стану житлового ринку призвело до буму товарів для будинку. Стимулювався попит на холодильники, пральки, сушарки та посудомийки. Середня покупка в Home Depot (HD) виросла на 4, 3%. В результаті, прибуток компанії перевищила прогноз 1,21 долара на акцію і виросла до 1,24 долара з 1,01 роком раніше. Мета по акціях - 86 доларів.
Корпорація American Woodmark (AMWD) показала прибуток 43 цента на акцію замість очікуваних 32 центів і торішніх 7 центів на акцію. Як і інші компанії житлового ринку, AMWD має хороші шанси на зростання внаслідок підвищення довіри споживачів і поліпшення показників житлового ринку США. Проте акцій сектора це не стосується, так як переоціненість інвестфондів нерухомості збиває попит.
Збиток Barnes & Noble (BKS) склав 86 центів на акцію, менше прогнозних 93 центів, але більше торішніх 78 центів на акцію. Електронна читалка Nook не користується попитом. Засновник компанії Леонард Рігга передумав її купувати, що не забарилося позначитися на паперах компанії.
Скорочення витрат і збільшення онлайн-продажів дозволило Best Buy (BBY) продемонструвати прибуток 32 цента на акцію, у порівнянні з прогнозними 11 центами і минулорічними 20 центами на акцію. Теж дуже цікава акція!
Часті дощі і похолодання сприяли падінню черзі потенційних покупців в магазинах спортивного одягу Dick's Sporting Goods (DKS), яка неприємно здивувала тим, що прибуток на акцію не дотягнула до прогнозних 74 центів на акцію, склавши 71 цент. Але тим не менше вона збільшилася з 65 центів на акцію роком раніше, а це значить, що у акцій фірми є можливість вирости до першої мети 58 $.
Ми вважаємо фактор поганої погоди хорошим стимулом для покупки, так як погода - саме минуще з усього тимчасового. У той же час не слід обнадійливі щодо паперів, від неї залежать, так як це показує вразливість бізнесу. І все ж, в короткостроковій перспективі такі акції підходять для придбання.