Робимо роботу з отложкамі зручною і комфортною

Торгівля в один клік відкладеними ордерами

Всім добра! Як ми знаємо, починаючи з 500 билда в Metatrader 4 є відмінна функція торгівлі в один клік, яка помітно спрощує роботу з ринковими ордерами. Але ось виставляти відкладені ордери і раніше довго і незручно. Хто знає той зрозуміє. Я сам входжу в операції в основному отложкамі і на собі відчуваю це незручність. Сьогодні я хочу вам представити відмінну утиліту FastOrder, яка дозволяє зробити роботу з відкладеними ордерами на форекс легкої, швидкої і комфортної!

установка

Установка радника FastOrder

Утиліта FastOrder виконана у вигляді радника (торгувати вона сама не буде), тому встановлюється як будь-який інший торговий експерт. Новачки, читайте інструкцію по установці.

Використання FastOrder

Застосування радника FastOrder

кнопки

FastOrder складається з 6 кнопок (якщо включені PLines). Визначення всіх цих кнопок будуть описані нижче.

Натискання кнопки в системі FastOrder виконає дію, пов`язане з цією кнопкою; тим не менш, іноді кнопка відображається «сірої», це означає, що вона не може бути використана, так як для неї не існує ніякої логічної мети. Наприклад, якщо у вас немає відкритих позицій, ви не можете використовувати кнопку "Close". Вона буде «сірою».

Лінії відкладених ордерів (PLines):

FastOrder screenshot1

Лінії відкладених ордерів. Натисніть цю кнопку, якщо ви хочете, щоб FastOrder відображав лінії для управління відкладеними ордерами. Вони будуть включати в себе лінію входу, за допомогою якої ви можете відкрити позицію. Більш докладно лінії описуються нижче. Ця кнопка буде доступна тільки тоді, коли на графіку не буде ніяких ліній, і не буде відкрита жодна позиція. Ця кнопка не буде доступний широкому, якщо ви встановили налаштування Show Pending ( «Показувати відкладені ордери») в положення "False".

Лінії ринкових ордерів (Lines):

FastOrder screenshot2

Натисніть цю кнопку, якщо ви хочете, щоб FastOrder відображав лінії для відкриття позицій для ринкового ордера. Ця кнопка буде доступна тільки тоді, коли на графіку не буде ніяких ліній, і не буде відкрита жодна позиція.

Приховати (Hide):

FastOrder screenshot3

Натисніть цю кнопку, якщо ви бажаєте приховати на графіку лінії відкладених ордерів (PLines) або лінії ринкових ордерів (Lines). Ця кнопка доступна тільки тоді, коли на графіку включені лінії відкладених ордерів (PLines) або лінії (Lines).

Купівля:

FastOrder screenshot4

Натисніть кнопку Buy, якщо ви хочете відкрити ордер на покупку. Якщо лінії відкладених ордерів (PLines) активні, ви зможете відкривати відкладений ордер. Якщо лінії (Lines) активні, ви зможете відкривати ринкові ордера. Якщо лінії не активні, ви відкриєте ринковий ордер з лініями TP (Take Profit) і SL (Stop Loss), встановленими в значеннях ATR. Ця кнопка доступна тільки тоді, коли на графіку включені лінії відкладених ордерів (PLines) або лінії (Lines), і лінії знаходяться в правильному порядку, щоб відкрити позицію на покупку (TP [тейк-профіт]> Entry [точка входу]> SL [ стоп-лосс])

продаж:

FastOrder screenshot5

Натисніть кнопку Sell, якщо ви хочете відкрити ордер на продаж. Якщо лінії відкладених ордерів (PLines) активні, ви зможете відкривати відкладений ордер. Якщо лінії (Lines) активні, ви зможете відкривати ринкові ордера. Якщо лінії не активні, ви відкриєте ринковий ордер з TP (Take Profit) і SL (Stop Loss), встановлених в значеннях ATR. Ця кнопка доступна тільки тоді, коли на графіку включені лінії відкладених ордерів (PLines) або лінії (Lines), і лінії знаходяться в правильному порядку, щоб відкрити позицію на продаж (SL [стоп-лосс]> Entry [точка входу]> TP [ тейк-профіт]).

Закрити позицію:

FastOrder screenshot6

Натисніть Close, якщо ви хочете закрити відкриту активну позицію або відкладений ордер. Ця кнопка буде доступна тільки при наявності відкритих позицій або відкладених ордерів.

управління лініями

У лініях FastOrder іноді можна заплутатися. Рекомендується одночасно мати максимум три активні лінії (не рахуючи будь-яких ліній, зазначених вами самостійно). Якщо ви встановили параметр Show Legend на значення "True", у верхній лівій частині графіка ви побачите умовні позначення ліній. Після використання FastOrder протягом короткого періоду часу всі вони стануть для вас звичною справою.

При натисканні на кнопку відкладених ордерів (Pending Lines) ви побачите лінію TP (за замовчуванням синього кольору), лінію SL (за замовчуванням червоного кольору) і лінію ціни входу (за замовчуванням рожево-пурпурного кольору).

Лінії шикуються в наступному порядку: лінія TP знаходиться вище, а лінія SL знаходиться нижче лінії входу, яка розташована посередині. Це правильна конфігурація ліній для відкриття довгої позиції (на покупку). Для правильної конфігурації ліній при відкритті короткої позиції (на продаж) вам потрібно буде поміняти місцями розташування ліній TP і SL. Для цього виберіть лінію TP [двічі клацніть по ній], а потім клацніть і перетягніть лінію TP в потрібне місце. Виберіть лінію SL, а потім клацніть і перетягніть її в потрібне місце. Виберіть лінію входу, клацніть по ній і перетягніть її в потрібне місце. Тепер ви можете натиснути кнопку Buy (Купити) або Sell (продати) і відкрити відкладений ордер з використанням обраних вами рівнів.

Кнопка Buy (Купити) буде активна тільки в тому випадку, якщо лінія TP вище лінії входу, а лінія входу вище лінії SL. Кнопка Sell (продати) буде активна тільки в тому випадку, якщо лінія SL вище лінії входу, а лінія входу вище лінії TP. Розмір ордера буде відповідати обраному вами відсотку від вашого торгового рахунку. Після виконання ордера лінії зникнуть, і для управління стоп-лоссом і тейк-профітом ви можете використовувати стандартні функції в MT4.

Активація кнопки Lines (ринкові лінії) відбувається аналогічним чином, за винятком того, що відсутня лінія входу для відкладених ордерів. Після переміщення ліній TP і SL в потрібні місця натискання кнопки Buy (Купити) або кнопки Sell (продати) відкриє ринковий ордер за поточною ринковою ціною з встановленими вами рівнями TP і SL і вибраним лота. Знову ж, кнопка Buy (Купити) буде активна тільки в тому випадку, якщо лінія TP вище поточного ринкового рівня, а лінія SL нижче поточного ринкового рівня.

Кнопка Sell (продати) буде активна, тільки якщо лінія SL вище поточного ринкового рівня, а лінія TP нижче поточного ринкового рівня. Після виконання ринкового ордера лінії зникнуть.

Щоразу під час відображення ліній натискання кнопки Hide (Приховати) приховає лінії.

Ви можете закрити відкриту позицію або відкладений ордер в будь-який час, натиснувши кнопку Close (Закрити). Це також підтверджується в діалоговому вікні (підтвердження можна відключити)

Якщо ваші лінії «зникли», ви в будь-який час можете просто натиснути кнопку Hide (Приховати), а потім повторно натиснути відповідну кнопку Lines (Лінії) для відображення своїх ліній.

Опис налаштувань FastOrder

Опис налаштувань радника FastOrder

  • Risk Percentage - Це відсоток від вашого загального рахунку, яким ви готові ризикувати в одній угоді. FastOrder автоматично розраховує розмір ордера в залежності від обраного вами відсотка ризику. Рекомендується встановлювати від 1% до 3%.
  • Show Pending - Якщо ви не використовуєте відкладені ордери, виберіть пункт меню "False" для приховування ліній відкладених ордерів "Plines". При виборі пункту меню "True" у верхній частині графіка весь час буде відображатися кнопка "Plines".
  • Confirm Orders - Якщо ви вибираєте "True", то перед кожним відкриттям ордера вам буде відображатися спливаюче вікно для підтвердження відкривається вами ордера (це запобігає випадкове відкриття ордерів). Пункт меню "False" дасть можливість пропускати підтвердження і відразу ж відкривати позицію при натисканні кнопки "Buy" або "Sell".
  • Bar Count Down - Установка в положення "True" буде відображати зворотний відлік часу до закриття поточної свічки на даному таймфрейме.
  • Display Status - Буде відображати статус відкладених або ринкових ордерів в правому куті екрану; тут вам буде надаватися інформація про потенційний ризик і потенційного прибутку.
  • Show Legend - Установка в положення "True" буде відображати умовні позначення для ліній управління торгівлі; в верхньому лівому кутку графіка вам будуть надаватися ціни, за якими в даний час розміщені ваші лінії.
  • Magic Number - Це число, яке використовує FastOrder для відстеження ваших ордерів. Рекомендується залишати число за замовчуванням (11175875), якщо воно не конфліктує з іншими радниками (якщо ви їх застосовуєте).

Завантажити утиліту FastOrder

завантажити кнопка

Обговорення на форумі

З повагою, Павло

TradeLikeaPro.ru