Уолтер Пітерс (walter Peters): Чому я навчився у успішного трейдера

Я знаю багатьох трейдерів по всьому світу, і з багатьма доводилося працювати. Але є серед них один, якого я вважаю найкращим з усіх, кого бачив. Він - неймовірний трейдер. Ця людина торгує дуже стабільно, і кожен день заробляє пристойні гроші. Можливо, ви навіть чули про нього, так як інтерв'ю з ним можна знайти в книгах з торгівлі, і він часто виступає на семінарах для трейдерів. Я буду називати його просто "Мій друг Трейдер Мільйонер". Хочу розповісти вам, чому я у нього навчився.

До сих пір пам'ятаю той день, коли я вперше усвідомив, наскільки успішно торгує мій друг Трейдер Мільйонер. Мушу визнати, що сьогодні я вже не так дивуюся цьому, як тоді, оскільки мав можливість зустрічатися з багатьма успішними трейдерами. Але я все одно знаю, що він - приголомшливий трейдер, і я як і раніше ставлюся до нього з величезною повагою. Мені пощастило, що я знайомий з моїм другом Трейдером Мільйонером, а то, чого я у нього навчився і застосував у своїй торгівлі, дуже допомогло мені і моєму торговому рахунку Сподіваюся, що ці уроки стануть в нагоді і вам.

Ось кілька речей, яким я навчився у свого друга Трейдера Мільйонера:

Роби щось одне, і роби це добре

Якщо виділити щось головне, чому я навчився у кращого трейдера, якого мені доводилося зустрічати, то це можна сформулювати так: щоб заробляти гроші торгівлею, потрібно стати фахівцем по всього лише одного типу угод. Немає необхідності працювати за кількома системами відразу. Можна просто сконцентруватися на одній системі торгівлі і, добре реалізуючи її, можна стати дуже успішним трейдером.

Не потрібно навіть працювати на різних ринках. Може виявитися, що концентрації на одному інструменті буде досить, щоб щодня отримувати хороші торгові сигнали Саме так чинить мій друг, він торгує на одному інструменті, і він приносить йому успіх.

Можна домогтися дуже високого відсотка прибуткових операцій

Про співвідношення прибуткових і збиткових угод написано багато статей, але складається враження, що деякі трейдери не розуміють, що можна досягти дійсно дуже високого відсотка прибуткових угод. 70%, 80% і навіть 90% - цілком реально. Цьому мене навчив мій друг Трейдер Мільйонер. У нього був дуже високий відсоток прибуткових операцій, як і у мене зараз.

Мій друг безперервно покращує свою торгівлю. Він постійно знаходить можливість робити краще те, що він робить. Кожен збиток для нього - досвід і навчання трейдингу Саме так він до цього ставиться. Кожен збиток - це урок, який викладає йому ринок. Не скажу, що він радіє збиткових операцій, але він на них вчиться.

Терпіння винагороджується

У свого друга Трейдера Мільйонера я також навчився тому, що варто бути терплячим. Прибуткові трейдери, такі як він, чекають, поки з'явиться ідеальна торгова формація. Багато трейдерів, яким не вдається стабільно заробляти, торгують заради торгівлі. Я теж був таким, я дивився на графік і питав себе: "Куди піде ціна? "А зараз, дивлячись на графік, я думаю:" Чи є угода, яку я повинен зробити прямо зараз? "Я навчився бути терплячим, і це привело до зростання мого торгового рахунку.

Найкращий час для здійснення угоди - коли всі інші не згодні

Задумайтесь, в цьому є сенс: найкращий час що-небудь купити - це коли всі переконані, що ціна буде продовжувати падати, а найкращий час що -небудь продати - це коли всі вважають, що ціна полетить в небо. Мій друг Трейдер Мільйонер навчив мене розуміти, як важливо торгувати проти натовпу. Т Натовп реагує на ринок, а мій друг навчив мене реагувати на натовп. Це проста зміна в свідомості може принести неймовірні результати, якщо ви не боїтеся виглядати в очах інших дурнем.

Немає нічого поганого в тому, щоб опинитися неправим

Мій друг Трейдер Мільйонер навчив мене тому, що навіть найкращі трейдери, такі як він, іноді виявляються на неправильній стороні ринку. Коли таке відбувається, не треба панікувати. Найкраще, що можна зробити в такій ситуації - просто вийти з угоди. Як тільки ви усвідомили, що ідея вашої угоди була поганою, не потрібно чекати, поки спрацює стоп-лосс. Якщо ви знаєте, що зробили помилку, просто вийдіть з угоди і чекайте наступну можливість.

Ось чому я навчився у свого друга: якщо ви впевнені, що вчинили неправильно, то іноді навіть краще не тільки вийти з ринку, але і відкрити угоду в зворотному напрямку. Це буває вкрай важко зробити, особливо, якщо ви витратили багато часу і сил на аналіз такої угоди.

Угоди повинні самі приходити до вас

Ось що я помітив, спостерігаючи за тим, як торгує мій друг Трейдер Мільйонер (і це не унікальний підхід, багато кращі трейдери, з якими мені доводилося зустрічатися, надходять точно так же): він не шукає угоду; він чекає, поки угода сама прийде до нього. Такий спосіб торгівлі може здатися дивним, але саме так можна добитися високого відсотка прибуткових угод. Він чекає і спостерігає, а коли ринок надає йому можливість опинитися в хорошій ситуації, він входить в угоду. Він ніколи не торгує тільки тому, що ринок відкритий. Іноді він годинами просиджує перед графіками, не роблячи ніяких дій. Я дізнався від нього, що успішна торгівля означає бути готовим до того, що ринок сам запропонує тобі "безкоштовні гроші", тобто ідеальну торгову формацію. Коли така формація з'являється, я відчуваю, що повинен користуватися тією можливістю, яку пропонує мені ринок.

Створіть власний стиль торгівлі

Ви напевно багато раз чули, як різні експерти говорять щось на кшталт: "Рівні Фібоначчі не працюють" або "Чи не торгуйте на новинах", або "Скальпинг став неможливий". Одна з речей, яким навчив мене мій друг (а також інші кращі трейдери світу), полягає в тому, що успішний трейдер сам створює свій стиль торгівлі. Це не означає, що ви повинні заново винайти колесо, щоб стати успішним трейдером. Це просто означає, що багато успішні трейдери знайшли власний шлях до успіху, адаптувавши стратегії торгівлі під себе і зробивши їх своїми власними. Не має значення, що ви торгуєте точно так же, як інші успішні трейдери; важливо лише, що ваш стиль торгівлі підходить особисто вам, тому що це дозволить вам дотримуватися своєї стратегії торгівлі протягом тривалого періоду часу.

Мій друг Трейдер Мільйонер володіє абсолютно унікальною стратегією торгівлі, яку він поступово створив, вбираючи різні ідеї від різних трейдерів. Його система унікальна, тому що вона - його і підходить особисто йому. Це важливо, тому що означає, що він краще може зберігати впевненість під час просадок, які неминуче трапляються.

Продовжуйте вчитися

У мого друга настільки високий відсоток прибуткових операцій, і він так добре вміє відбирати торгові формації з високою ймовірністю успіху, що деякі можуть припустити, що він "прорахував" ринок, але це не так. Він просто постійно вчиться. У нього багато книг і журналів з торгівлі, і ми з ним постійно обговорюємо торгові стратегії. Він вчиться у представників кращих фінансових організацій і дослідницьких центрів світу, тому що відчуває постійну тягу до знань. Те, що він залишається відкритим до нових ідей, і те, що він сам є винятковим трейдером, - напевно не простий збіг. Думаю, що багато успішні трейдери залишаються відкритими для нових ідей. Це не означає, що вони щомісяця переключаються з однієї стратегії на іншу (мій друг Трейдер Мільйонер вже протягом багатьох років торгує по одній і тій же стратегії). Це означає лише, що багато успішні трейдери готові вбирати нові ідеї і знаходити нові способи заробітку на ринку.

У кожного буває смуга невдач

Навіть у мого друга Трейдера Мільйонера іноді трапляються періоди невезіння, коли він отримує серію збитків. Це мене не дуже цікавить, а ось що мене дійсно цікавить, так це те, яким чином він справляється зі своїми невдачами. Він не втрачає впевненості і продовжує брати нові торгові формації, коли вони з'являються. І він не ставить під сумнів свою стратегію торгівлі. Він знає, що будь-який при підкиданні монетки може отримати 4 решки поспіль. Саме так він відноситься до цих періодів невезіння. Він знає, що в довгостроковій перспективі він зможе заповнити втрати, а потім заробити; так що немає приводу для паніки.

Сподіваюся, ви дізналися щось корисне від мого друга Трейдера Мільйонера. Мені, в усякому разі, це допомогло.