Трейдери відео - корисне і не дуже

трейдеры видео Чи люблять трейдери відео? Звичайно, так, відповісте Ви. Але правильно вибрати тему навчального відео, яка була б корисною для Вас і відповідала Вашому рівню підготовки, а також знайти сайт, де можна безкоштовно завантажити цей матеріал, можуть далеко не всі. Тому дозволимо собі дати кілька порад любителям відео навчання Форекс.

Чому саме відео?

Відео формат - один з кращих варіантів навчання. Звичайно, текст з картинками та ілюстраціями теж дуже корисні, але відео завжди має більшу наочність. Як показати реальний трейдинг: вхід в угоду, виставляння стоп наказів, аналіз ринку і пошук свічкових комбінацій. Все це можна наочно побачити тільки в відео форматі. Як то кажуть, краще один раз побачити, ніж 100 разів почути. Або прочитати.

Крім того, відео дуже зручно дивитися - захотів, поставив на паузу, зробив перерву. Щось незрозуміло - переглянув знову. Якщо матеріал все ж здається Вам складним і важко зібрати цілісну картину з побаченого - робіть короткий конспект. Таким чином, отримана інформація структурується і Вам буде легше її засвоїти.

Напевно, єдиний недолік якісного відео - його розмір, тобто обсяг. Адже жорсткий диск комп'ютера не гумовий! А скільки людей захаращує жорсткі диски своїх комп'ютерів? Тут зберігаються фільми, які завантажені і забуті, старі непотрібні файли, різні програми і т.д. Все це тільки займає корисне вільне місце на Вашому вінчестері. Постарайтеся знайти час і навести порядок на своєму комп'ютері!

Якісне відео в хорошому дозволі дійсно займає багато місця. Але проблема вирішується просто! По-перше, подивившись і засвоївши матеріал з одного відео, його можна стерти. По-друге, сучасні жорсткі диски можуть бути досить об'ємними, щоб на якийсь час зберегти викачані Вами годинник і десятки годин відео. Але якщо Ви розумієте, що переглянуте відео Вам більше не знадобиться - сміливо видаляйте його.

До речі, деякі трейдери активно користуються віртуальними сховищами файлів, наприклад, Яндекс диском, який вміщує до 200 гігабайт інформації. Це приблизно 100 фільмів в хорошій якості! Яндекс диски має прив'язку до поштової скриньки. А якщо завести кілька ящиків? Сподіваємося, натяк зрозумілий. Потрібен лише швидкий інтернет для завантаження-вивантаження файлів, що сьогодні взагалі не проблема.

Яке відео краще вибрати?

Які саме відео будуть найбільш корисні трейдеру Форекс? В першу чергу це навчальне відео. У мережі можна знайти майже все, від звичайних уроків по Метатрейдер і установці і тестуванні радників до торгівлі в режимі реального часу з коментарями. Останнє більше підійде просунутим, тобто досвідченим, трейдерам. Новачкові ж краще почати з простих речей: пошук фігур технічного аналізу на графіку, установка індикаторів і радників в торговий термінал, прогін радника на історії і т.д. Успішно засвоївши базові поняття Форекс, трейдер відео переходить до інших навчальних фільмів, більш складним.

Досвідчені трейдери вже можуть повноцінно аналізувати торгівлю інших трейдерів, основи трейдингу їм відомі, тому для трейдерів з великим досвідом торгівлі найкраще підійде відео від інших досвідчених трейдерів. Торговий день трейдера, вибір моменту відкриття позиції, вихід з угоди і обов'язкове коментування кожного свого дії - саме те, що потрібно практикам трейдингу!

Часто таке відео вже не є безкоштовним, але дійсно корисна інформація рідко буває масової і не оплачується.

Трейдери відео - де брати?

А тепер кілька слів про те, звідки ж візьмуть трейдери відео. Фактично - звідусіль! Соціальні мережі (спільноти Форекс трейдерів або брокерів), YouTube, RuTube, різні спеціалізовані форуми і торрент-трекери. Не варто забувати про блогах практикуючих трейдерів, які часто паралельно з торгівлею займаються навчанням інших. Погодьтеся, вибір дійсно вражає.

Особисто нам, авторам, подобається отримувати інформацію з YouTube і блогів успішних трейдерів. Іноді ми також користуємося торрентами, але рідко. Все це повністю безкоштовно, а знайти корисне і цікаве відео тут цілком можливо.

Ось і всі поради з пошуку і вибору відео для трейдерів. Постійно вчитеся, піднімайте свій рівень як професіонала - і Ваш прибуток буде зростати як снігова куля. Бажаємо успіхів і пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!