Застосування індикатора fx прогноз

indikator-fx-prognoz

Індикатор «FX Прогноз» (FuturoFX) є унікальним інструментом, який може передбачати зміни цінового рівня. Цей інструмент в автоматичному режимі порівнює поточне положення на використовуваному валютному графіку з історією, що дозволяє йому відобразити на графіку досить точний прогноз зміни цінового рівня.

FX Прогноз з`явився відносно недавно, але завдяки високій ефективності і простоті використання він став дуже затребуваним як серед початківців, так і серед професійних трейдерів. На основі цього індикатора створено величезну кількість ефективних стратегій, які принесли чималий прибуток їх творцям.

Використовувати FuturoFX можна практично на всіх тимчасових графіках і на будь-якій валютній парі. Практика торгівлі говорить про те, що максимальною ефективністю цей інструмент має на валютній парі євро / долар на тайм-фреймі H1.

Індикатор «FX Прогноз». Встановлення та налаштування

Завантажити індикатор «FX Прогноз» в мережі Інтернет ви можете абсолютно безкоштовно, так як він знаходиться у вільному доступе.Для того, щоб інструмент видавав більш точну інформацію, вам знадобитися завантажити додатково історії котирувань різних валютних пар.

Далі необхідно розпакувати вміст скачав архіву і вставити файли в каталог даних вашої торгової платформи. На наступному етапі потрібно перенести індикатор на застосовувану валютну пару, після чого перед вами відкриється вікно налаштувань, таке ж як на розміщеної нижче зображенні.

indikator-fx-prognoz

Ви можете внести зміни в наступні параметри:

 1. Рядок Look Back відповідає за загальне число барів, які інструмент буде застосовувати для зіставлення з історією зміни цінового рівня.
 2. У рядку Look Forward ви можете задати число барів, на основі яких буде формуватися прогноз. Яке саме число барів задати, залежить тільки від вас, але якщо ви внесете в рядок цифру «0», то для проведення аналізу буде застосовуватися вся історія.
 3. Correlation Data. Цей рядок відповідає за характеристики порівняння. Якщо ви є початківцем трейдерів і не володієте необхідним досвідом, то що-небудь міняти в цьому рядку не рекомендується.
 4. У рядку Cor Threshold можна задати% ідентичності. Інструмент буде брати до уваги при пданірованіі майбутнього напрямку ціни лише ті збіги, які будуть вище прописаного в налаштуваннях відсотка.
 5. Рядок Select Best Correlation дає можливість задати максимальну кількість збігів, які будуть прийматися до уваги для передбачення подальшого руху ціни. У разі якщо ввести в цей рядок значення нуль, то при складанні прогнозу будуть прийматися до уваги всі виявлені збіги.
 6. У рядку Display Option можна вмикати / вимикати візуальне відображення інструменту на використовуваному тайм-фреймі.
 7. У рядку Avg-Projection Color можна задати відтінок відображення усередненого прогнозу.
 8. У рядку Best-Projection Color можна задати відтінок виведення на екран найточніших збігів.
 9. Рядок Text Size відповідає за розмір тексту у вікні індикатора.
 10. У рядку Text Front можна змінити шрифт тексту у вікні індикатора.
 11. У рядку Windows Screenshot можна включити автоматичне створення скріншотів.

Налаштування індикатора за замовчуванням дозволяють отримувати досить точні прогнози зміни цінового рівня. З цієї причини початківцям трейдерам змінювати їх не рекомендується, так як не володіючи необхідним досвідом, ви не зможете грамотно налаштувати даний інструмент.

Після того, як ви налаштували всі параметри, слід натиснути кнопку «Ок», після чого індикатор почне функціонувати і на екрані з`являться прогнози, як на розташованій нижче зображенні.

indikator-fx-prognoz

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Читаємо - форекс навчання для новачків

Принцип роботи індикатора FX Прогноз

Після того як запуск FuturoFX буде здійснений, індикатор почне аналізувати Форекс японські свічки на тайм-фреймі і порівнювати отримані дані з інформацією по такій же кількості барів з історії. Після цього інструмент зробить обчислення рівня схожості аналізованих блоків і вибере ті, в яких відсоток збігу перевищує вказане в настройках значення.

На наступному етапі інструмент відобразить на валютному екрані майбутнє можливу зміну цінового рівня у вигляді тунелю, який за замовчуванням буде пофарбований помаранчевим відтінком. А найкращі з запропонованих варіантів будуть за замовчуванням відображатися у вигляді свічок, забарвлених жовтим кольором.

Також індикатор «FX Прогноз» володіє власним вікном, в якому відображаються такі елементи:

 1. Час виникнення останньої свічки.
 2. Загальна кількість барів з історії, які були використані для складання прогнозу.
 3. Загальна кількість виконаних порівнянь.
 4. Загальна кількість виявлених блоків, які володіють такою схожістю, значення якої вище ніж це вказано в налаштуваннях.
 5. Найкращий відсоток збігів серед аналізованих інтервалів.
 6. Виявлений потенціал руху цінового рівня в різних напрямках.
 7. Рівень точності прогнозу в процентному вираженні.

Застосування індикатора «FX Прогноз»

Для того, щоб мінімізувати рівень ризиків, цей індикатор рекомендується використовувати в парі з іншими подібними інструментами. Індикатор «FX Прогноз» може стати вашою власною торговою системою, яка допоможе вам отримувати стабільний прибуток при помірних ризиках. Практика показує, що навіть такий досить простий і поширений інструмент, як змінна середня, в стані в кілька разів збільшити точність одержуваної від FX Прогноз інформації.

fx-prognoz

У разі якщо ви є професійним трейдером і вирішили задіяти тільки цим інструментом для ведення торгів на валютному ринку, то рекомендується порівнювати сигнали інструменту на двох або трьох тайм-фреймах і лише при їх ідентичності відкривати угоди.

Перед тим, як використовувати індикатор FuturoFX для ведення торгів на реальні гроші, рекомендується протестувати його на демо рахунку в Метатрейдер і підібрати оптимальні настройки для інструменту.

Сподіваюся, що даний інструмент допоможе вам правильно визначати напрямок руху тренда, що дозволить вам отримувати істотний прибуток, що, в свою чергу, зробить вас дійсно успішним трейдером.