Акції uLTA повернуться до 130 доларам

Серед американських акцій, які будуть рости при уповільненні покупок активів ФРС США, треба виділити мережу магазинів косметики та салонів краси в одному флаконі - ULTA (Nasdaq GS: ULTA). Після грудневої фіксації прибутку акції ULTA попрямують до 130 доларам.

Конкуренція серед магазинів косметики Зараз в ритейлі краси багато змін, зокрема, салони відвойовують ринок у універмагів. Почасти тому досвід нового гендиректора ULTA в сфері маркетингу вселяє до неї довіру. Конкуренція жорстка. Доводиться констатувати, по-перше, розширення числа інтернет-ритейлерів, у яких для покупки потрібно купити підписку (Birchbox, Glossyboх), змусило AMZN купити beautybar. com, WAG - купити beauty.com/drugstore.com, і TGT - купити dermstore. com. По-друге, багато веб-сайти пропонують безкоштовно якісні консультації по підбору косметики, пробники і доставку.У магазинах TGT навіть з'явилися консультанти-косметологи, що працюють в очному режіме.Актівно розвиваються люксові сегменти в Duane Reade і Kohl.
ULTA в масовому сегменті Ціни на масову продукцію в ULTA залишаються на 25% вище, ніж в Walmart і Target, на 15% вище, ніж у Amazon, і на 12% нижче, ніж в Duane Reade. Звідси рентабельність по виручці за вирахуванням собівартості 37, 4%, і звідси ж - нездатність конкурувати за рахунок більш низьких цін. У масовому сегменті головне завдання ULTA - підвищення впізнаваності бренду. Зараз не так багато жінок знають про ULTA, в той час як споживачів, яким знаком конкуруючий бренд Sephora, в 2-3 рази більше. Обидві компанії представлені в люксовому і в масовому сегментах, а також в салонах. Перевага ULTA поки мінімально і засноване на менш розбірливому виборі магазинів, які поширюють продукцію бренду, в порівнянні з мережею дискаунтерів і аптек, в яких представлена ​​Sephora.

ULTA в люксовому сегменті Останнім часом ULTA відчуває конкуренцію з боку AMZN в люксовому сегменті. Але новий сайт AMZN має більш вузький асортимент, лише тисяча найменувань, в порівнянні з 12 тисячами у інтернет-магазині ULTA. Торгових марок в ньому представлено теж менше, 24 проти 500 у ULTA. Незважаючи на уповільнення інновацій в цілому по галузі, ULTA додає по 8-10 брендів в рік. Перевага AMZN за відпускними цінами теж мінімальне, так як лише 25% товарів в магазині коштують дешевше ULTA, і, в середньому, лише на 3-4%. Просування товарів, засноване на знижки і купони, вичерпало себе. Зрозумівши це, менеджмент відмовився від частини знижкових програм, що збільшило середній розмір покупки в межах 7% і підтримало рентабельність по виручці за вирахуванням собівартості. Конкурувати з AMZN стало простіше, так як той поки частіше пропонує знижки і рідше такі акції, як "купи і отримай ще одну безкоштовно" або просто подарунок разом з покупкою, наприклад, безкоштовну корекцію брів.
Перспективи просування ULTA Пріоритетом вибрано просування через інтернет, продажу через який складають менше 5% від загального обсягу. Інвестувати стали в поліпшення дизайну сайту, наповнення контентом і юзабіліті інтерфейсу інтернет-магазину, а також в комп'ютерну систему обробки клієнтських запитів. Попутно збільшується асортимент і додаються навчальні відео про те, як робити макіяж (одна з найпопулярніших тем на Youtube). У найближчі 5-7 років торговельні площі ULTA, втім, продовжать рости по 15-20% на рік. У наступному році ймовірно уповільнення зростання числа магазинів до 17%, яке підвищить рентабельність за рахунок того, що припинять відкриватися магазини, які не готові до того, щоб приносити прибуток. Цільовий рівень по ULTA 130 доларів заснований на 31 прогнозної прибутку на акцію за 2014 рік.