Дві прибуткові стратегії для бінарних опціонів і 3 патерну до них

Привіт, шановні мої читачі. Хотіли б заробляти кожні 15 хвилин? А може краще кожну хвилину? Сьогодні розберемо дві популярні скальперскіе стратегії по бінарних опціонах.

Зміст

 • 1 Кому і навіщо потрібна стратегія?
 • 2 Молодший таймфрейм
  • 2. 1 Рівні підтримки і опору
  • 2. 2 Смуги Боллинджера
  • 2. 3 Фігури Price Action
 • 3 Торгуємо на "хвилинах"

Кому і навіщо потрібна стратегія?

Багато хто думає, що бінарні опціони це, свого роду, казино і покладаються в торгівлі на удачу. Є й ті, хто вважає, що стратегія потрібна тільки новачкам, які ще не відчувають ринок. Відкрию вам страшну таємницю - стратегія потрібна всім! Чому?

Ось приклад з особистої практики мого доброго знайомого. По роботі потрібно було протестувати стратегію хеджування на ринку опціонів на цукрову тростину проти простий покупки опціонів, диверсифікованої в часі (таким чином, зазвичай усредняют ціну покупки).

В кінцевому підсумку, стратегія спрацювала не просто краще диверсифікації. На історичних даних ми побачили, що за рік компанія могла заощадити більше 10 мільйонів доларів. А протягом місяця, коли потрібно було зафіксувати ціну поставки, хеджування "обігнало" звичайну покупку на 30%.

Важливо розуміти, що постійно бути в прибутку не вийде, але за допомогою певної системи можна звести кількість збиткових угод до мінімуму.Стратегії бінарних опціонів дозволяють знизити ризики і гарантують, що ваш успіх буде систематичним, незалежно від вашої фортуни.

Сьогодні поговоримо про скальперскіх стратегіях. Скальпинг (scalping в перекладі з англійської - знімання скальпа, верхівки чого-небудь), або як його ще називають трейдери піпсовка - спекулятивна торгівля на коротких відрізках часу - від кількох секунд до кількох хвилин, яка полягає в тому, що при отриманні прибутку в кілька пунктів ( "пипсов") позиція закривається і відкривається нова.

Ось, на мій погляд, дві кращі з існуючих на сьогоднішній день спекулятивних стратегій для бінарних опціонів.

Молодший таймфрейм

Перша стратегія розрахована на 15 хвилин, хоча може використовуватися як на більш тривалих, так і на більш коротких таймфреймах. Вона дуже проста і відмінно підійде початківцям трейдерам. Чому саме 15 хвилин? Це мінімальний час експірації опціонів, яке пропонують брокери.

Суть будь-якої стратегії полягає в використанні одного або декількох індикаторів технічного аналізу. Коли індикатори задовольняють певні умови - це служить сигналом для покупки або продажу опціонів.

Для їх розрахунку зазвичай використовують спеціальні програми, такі як MetaTrader, які можна скачати в відкритому доступі. Під ці програми також можна знайти вже готові торгові шаблони, однак використовуючи їх, намагайтеся розібратися, які індикатори вони включають. Тут є одна проблема - програма в доступі є, але щоб підключитися до онлайн котируванням доведеться відкривати рахунок у одного з брокерів (наприклад в Альпарі, Альфа Форексі або FxOpen).

Однак є ще один варіант - онлайн сервіс TradingView.Тут термінал вантажиться прямо в браузері і базова його версія безкоштовна.

В даній стратегії використовуються комплекс самих безпрограшних індикаторів технічного аналізу:

 • Рівні підтримки і опору
 • Смуги Боллинджера
 • Фігури Price Action

Рівні підтримки і опору

Під рівнями підтримки та опору розуміють такі умовні лінії на графіку цін, при досягненні яких велика ймовірність того, що ціна розвернеться і почне підніматися вгору (рівень підтримки) або зіткнеться з рівнем опору і, повагавшись біля нього, швидше за все, знову піде вниз.

Рівень підтримки завжди знаходиться нижче поточного рівня ринкових цін і будується на основі минулих цінових мінімумів. З іншого боку рівень опору знаходиться вище поточної ціни і будується на даних про екстремуми (максимумах).

Як же правильно використовувати ці лінії в торгівлі бінарними опціонами?

Якщо ціна активу рухається до рівня підтримки, намагається його пробити і починає рухатися в протилежну сторону, це той самий момент для покупки опціону CALL. Якщо свічка прорвала рівень опору, це вдалий час для придбання опціону PUT, тому що, найімовірніше, ціна буде знижуватися.

Смуги Боллинджера

Смуги або лінії (стрічки) Боллінджера (Bollinger Bands) вважаються одним з найефективніших інструментів трейдера. Показник складається з трьох ліній, які включають просту ковзаючу середню і стандартне відхилення цін.

По суті ці три лінії утворюють на графіку коридор, і якщо ціна виходить за межі цього коридору - це служить сигналом на покупку або продаж. Але краще для підтвердження сигналу використовувати лінії Боллинджера в комплексі з двома іншими індикаторами - MACD (сходження / розбіжність ковзних середніх) і осцилятор.

Фігури Price Action

В цілому фігури Price Action це велика сукупність різних індикаторів, які утворюються на графіку і вказують на можливе подальше рух цін. Перерахую найбільш ходові з них - бичачий і ведмежий сетап (DBLHC і DBHLC), бари c однаковими максимумами (TBH) і з однаковими мінімумами (TBL), рейки, М- і W-подібні фігури та інші. Детальніше розглянемо ці фігури в наступних статтях.

Основна ідея цієї стратегії полягає в тому, щоб поєднувати різні методи прогнозування руху ринку, і в разі, якщо більшість показників вказує в одному напрямку - приймати відповідне торгове рішення.

Торгуємо на "хвилинах"

Стратегія також гранично проста. Вона полягає в інвестуванні в опціони на 60 секунд. Це відносно новий вид опціонів, який вже став досить популярним. Однак я не раджу їх новачкам, оскільки ризики тут досить великі, а реакція повинна бути блискавичною.

Цей опціон дозволяє отримати прибуток вже через хвилину після його покупки. В основі опціонів на 60 секунд зазвичай лежать активи валютного ринку, наприклад пари EUR / USD, USD / JPY, EUR / JPY, GBP / USD, EUR / GBP і інші.

Найпростіший спосіб заробити за 60 секунд - це дочекатися ознак яскраво вираженого тренду. Тут найефективніше стежити за виходом гучних фінансових новин. Оскільки зазвичай тренд триває довше, ніж 60 секунд, то за кілька хвилин можна встигнути провернути кілька прибуткових угод (ну або злити половину депозиту, тут все залежить від вашої майстерності).

Також можна, як і в попередній стратегії, використовувати рівні підтримки і опору. Як тільки бачите, що ціна стосується лінії і знову розгортається - дійте!

Непогано на цих опціонах працюють і фігури, наприклад "Голова і Плечі". Пробиття ціною лінії шиї - це сильний сигнал для початку інвестування.

Досвідчені трейдери заробляють на опціонах 60 секунд до 70% прибутку. При цьому додатковим плюсом для вас може послужити низький поріг входження - від 5 доларів.

Незважаючи на доведену ефективність вищезазначені стратегії, всім початківцям, так і досвідченим трейдерам, рекомендую виробити і дотримуватися певних правил, які б обмежували ваш азарт і кураж. У фінансових колах такі правила називаються Money Management або управління капіталом.

Зазвичай новачкам рекомендують обмежити інвестиції в одну угоду до 5% від капіталу, а вкладення одним методом - максимум до 10%. Але ви можете визначити власні ліміти, головне неухильно їх дотримуватися, не піддаючись емоціям. Успішний трейдер це трейдер, який вчиться на своїх помилках.

Ось коротко я розповів вам про дві свої робочі стратегії. Підписуйтесь на мій блог - буде ще багато цікавого з особистого досвіду торгівлі та аналізу.