Індикатор trix допоможе вибрати відповідний момент для створення угоди

trix

Уміння правильно знаходити точки входу і виходу з ринку - це головна запорука успішної торгівлі на ринку Форекс. Добре допомагають впоратися з цією завдання деякі індикатори, в число яких входить і індикатор Trix (Трікс), який відноситься до категорії осциляторів.

Творцем даного індикатора є відомий на весь світ аналітик і математик Джек К. Хатсон. Перша версія індикатора Trix з`явилася в 1980 році, з тих пір вона неодноразово удосконалювалася, завдяки чому цей інструмент є ефективним і до цього дня.

Пропоную вашій увазі ще кілька ефективних індикаторів:

 • Індикатор Relative Vigor Index.
 • Індикатор Око.
 • Alligator.
 • Money Flow Index.
 • Промені Елдера.

Принцип роботи індикатора Trix

Працює індикатор Trix на основі потрійний експоненційної згладженої ковзної середньої, побудованої на основі ціни закриття.

На наступній картинці ви можете побачити формулу розрахунку індикатора:

indikator-trix

Потрійна експоненціальна змінна середня розраховується за наступною схемою:

 1. Спочатку вибирається її період.
 2. Потім визначається зміна цінового рівня по відношенню до попереднього періоду.

Завдяки таким принципом роботи, індикатор відображає зміну потрійний експоненційної ковзної середньої в процентах по відношенню до попереднього періоду. Тобто, індикатор показує різницю цін закриття кожного бару.

Завантажити індикатор Trix ви можете за посиланням, розміщеної нижче.

Установка і настройка індикатора Trix

Установка індикатора здійснюється за стандартною схемою. Скачані архіви зберігаєте в каталог даних вашої торгової платформи і перезапускаєте її. Після цього відкриваєте необхідну валютну пару, тайм-фрейм і переносите індикатор з вікна «Навігатор» на відкритий графік.

Якщо ви все зробите правильно, то перед вами з`явиться таке ж вікно, як на картинці, розміщеної нижче.

skachat-indikator-trix

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити стандартні настройки індикатора.

Даний інструмент володіє величезною кількістю різноманітних параметрів, але більша їх частина відповідає за візуальне відображення одержуваних сигналів на торговому графіку. З цієї причини рекомендується використовуватися стандартні настройки інструменту, а після того, як ви заробите достатньо досвіду роботи з індикатором Trix ви зможете оптимізувати його відповідно до власних потреб і перевагами.

Далі вам необхідно натиснути на ОК, після чого індикатор почне функціонувати.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Показання індикатора змінюються в залежності від обраного тайм-фрейму. Лінії індикатор - це і є експоненціальні середні з різними періодами. Сигналом для входу в ринок є перетин цих експоненційних середніх, але є й інші показники, про які ми і поговоримо далі.

Торгівля на основі індикатора Trix

Індикатора Trix є трендовим індикатором, тому під час консолідації на ринку він може видавати велику кількість хибних сигналів. Саме з цієї причини цей інструмент рекомендується застосовувати в комплексі з іншими індикаторами.

trix

Зверніть увагу на малюнок, представлений вище. Як ви могли помітити, у індикатора 2 лінії, одна швидша, інша більш повільна. Отже, перший сигнал з`явився, коли більш швидка крива перетнула більш повільну зверху вниз. Така ситуація є явною ознакою того, що пора відкривати угоду на продаж.

У разі якщо швидша крива перетинає повільну знизу вгору, то це є сигналом до того, що поки відкривати угоду на придбання валюти.

Цифрою 3 позначений приклад коли сигнал індикатора найкраще не використовувати, так як він з`явився вночі, після чого ринок пішов у флетовій стан.

Важливо: Індикатор Трікс обов`язково потрібно використовувати під час активності використовуваної валютної пари. Найкраще, звичайно ж, використовувати в денний час, так як в нічний майже всі валютні пари знаходяться в спокійному стані.

Рекомендую перед тим як використовувати даний індикатор, вивчити валютну пару, на якій ви збираєтеся вести торгівлю.

Як ви могли помітити на попередньому малюнку, криві індикатора фарбуються по черзі то в зелений, то в червоний кольори. Лінія червоного кольору говорить про висхідному тренді, зелена - низхідному. Як ви могли помітити в точці 1, лінії змінили колір ще до їх перетину. Такі сигнали можна використовувати в якості сигналу про швидке перетині ковзних середніх, але поспішати з відкриттям угод в цьому випадку не варто, так як зміна кольору може виникнути і в результаті ринкових шумів.

Переваги індикатора Trix

 • Добре відфільтровує ринкові шуми, показуючи тільки імпульсні руху цінового рівня.
 • Індикатор допомагає ідентифікувати висхідний і спадний тренд.
 • Відображає дивергенції.

Мінуси індикатора Trix

 • Невелике запізнювання у видачі сигналів для входу в ринок.

комбінування інструментів

Індикатор Trix показує прекрасні результати в комбінації з інструментом XCODE. Як приклад можна взяти ринкову ситуацію, яка відображена на графіку, розміщеному нижче.

trix

Як ви можете помітити сигнали, що видаються обома інструментами, збігаються в точках 1 і 2. У точці 3 Trix видає сигнал на продаж валюти, а XCODE ніяких сигналів не видає, отже, від створення угоди необхідно відмовитися.

Таким чином XCODE виступає в ролі фільтра, що дозволяє відсіяти помилкові сигнали, що надходять від індикатора Trix.

Якщо ви вирішили використовувати описані вище інструменти для ведення торгів, то вам краще всього дотримуватися наступних правил:

 1. Намагайтеся не вести торгів в момент бокового руху цінового рівня.
 2. Якщо на ринку спостерігається високий рівень волатильності, необхідно задати індикатору XCODE високе значення 12-14, так як це дасть можливість більш ефективно відсівати помилкові сигнали індикатора Trix.
 3. Рекомендується застосовувати XCODE для установки рівнів стоп-лосс.

Як саме використовується XCODE для установки рівнів стоп-лосс, ви можете побачити на картинці, розташованої нижче.

trix

Ознайомившись з картинкою, ви можете побачити, що рівні стоп-лосс для угод на придбання і реалізацію валюти відзначені жовтим кольором, вони розташовуються поблизу від ліній індикатора XCODE.