Tricolor - скальпінговая стратегія для M1

Скальпінговая торгова стратегія Tricolor розрахована на активну торгівлю на хвилинних графіках в європейську сесію. Правила роботи в цілому прості і не вимагають особливих знань в обробці сигналів, тому спробувати свої сили можуть навіть початківці трейдери.

Для роботи нам знадобиться валютна пара з невеликим спредом і хорошими коливаннями в європейську сесію. Оптимальними будуть EURUSD або GBPUSD. В роботі використовуємо три змінних середніх EMA з періодами 165, 102 і 63, а також два стохастика з параметрами (15, 3, 9) і (30, 6, 18).

Правила скальпінговой стратегії для M1

ковзні середні напрямком вказують нам, в який бік шукати входи. Вони обов'язково повинні йти в правильному порядку за зростанням для сигналу BUY, по спадаючій для сигналу SELL. У разі, якщо EMA між собою переплуталися або схрещуються, ігноруємо будь-які сигнали. Місцезнаходження ціни щодо ковзають середніх не має значення, ціна може бути як вище, так і нижче або всередині індикаторів, головне щоб вони йшли по порядку і не схрещувалися. Сигнал на вхід дають Стохастики.

Правила для входу на покупку

- EMA (63) вище EMA (102), яка вище EMA (165).
- Стохастік (30, 6, 18) зайшов в зону перепроданості (нижче рівня 10).
- Стохастік (15, 3, 9) знаходиться в зоні перепроданості і перетинає рівень 20 низу вгору.
- Входити на покупку необхідно відразу після того, як другий стохастік перетнув рівень 20.

- СтопЛосс встановлюється розміром в 5 пунктів, плюс спред.
- ТейкПрофіт - 10 пунктів, плюс спред.


Правила входу на продаж аналогічні, дзеркально протилежні.

Не рекомендується торгувати перед і після виходу новин, а також у святкові дні, т. Е. Необхідно уникати маленької і зайвої волатильності на ринку.

  • Завантажити індикатор стратегії
  • Завантажити радник по стратегії