Торгова стратегія снайпер. опис

strategija-snajper

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про стратегію Снайпер, яка на сьогоднішній день користується величезною популярністю серед трейдерів. Давайте розберемося, чим же викликана така висока популярність даної торгової методики.

Опис стратегії Снайпер

Отже, судячи з назви цієї методики відкриття ордерів, не важко здогадатися, що вона є трендової. Творець цього торгового методу рекомендує відкривати позиції лише в бік глобального тренду. Функціонує стратегія Снайпер на основі набору інструментів.

Завантажити стратегію Снайпер ви можете за посиланням, розташованій нижче.

У зв`язку з тим, що дана торгова методика є трендової, її рекомендується застосовувати на високоволатильних парах з високою активністю. Рекомендовані тайм-фрейми: H1 і H4.

Індикатори стратегії Снайпер

Для того щоб зрозуміти принцип роботи стратегії Снайпер, пропоную вам для початку більш детально заглибитись у вивчення індикаторів, на основі яких вона працює. Отже, перший індикатор називається Sniper, він малює на графіку три криві, які можуть горіти різними кольорами, то синім, то червоним, в залежності від напрямку ціни.

strategija-snajper-foreks

Даний індикатор є основним в стратегії Снайпер, саме він і видає сигнали для входу в ринок. Як тільки одна з кривих змінить свій колір на протилежний, трейдеру потрібно почати підготовку до створення угоди. А вже коли всі три криві змінять своє забарвлення, потрібно створювати угоду. Якщо всі три криві загоряються зніми кольором, рекомендується відкривати угоду на покупку, а якщо червоним - на продаж.

При зміні кольорів кривих з`являються відповідні стрілки, які припадуть до душі початківцям трейдерам. За допомогою стрілок, які з`являються в при появі відповідних точок для відкриття ордерів, зникає необхідність стежити за кольором кривих, що значно спрощує трейдинг.

Стратегія Снайпер передбачає також використання індикаторів Sniper_Trend_A і Sniper_Trend_B. Дані інструменти потрібні нам для підтвердження сигналів, що надходять від основного алгоритму Sniper. Розташовуються дані інструменти в окремому вікні під графіком і виглядають вони в вигляді гістограми. За принципом роботи це однакові інструменти, які просто мають різні настройками.

skachat-strategiju-snajper

Дані інструменти виступають в ролі фільтрів і призначаються для відсіювання сигналів, що надходять від індикатора Sniper. Тобто при появі стрілки на графіку, потрібно перевірити показання індикаторів Sniper_Trend_A і Sniper_Trend_B, щоб переконатися в їх надійності.

Стратегія Снайпер передбачає створення позицій на покупку при виконанні наступних умов:

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

  1. Індикатор Sniper повинен намалювати синю стрілку, спрямовану вгору.
  2. Sniper_Trend_A повинен горіти синім кольором.
  3. Sniper_Trend_B повинен горіти синім кольором.

Тільки при дотриманні всіх цих умов і рекомендується відкривати ордера на покупку.

Стратегія Снайпер передбачає відкриття угод на продаж при виконанні наступних умов:

  1. Індикатор Sniper повинен намалювати червону стрілку, спрямовану вниз.
  2. Sniper_Trend_A повинен горіти червоним кольором.
  3. Sniper_Trend_B повинен горіти червоним кольором.

Лише при дотриманні згаданих вище умов можна відкривати позиції угоди на продаж.

Творець стратегії Снайпер передбачає також використання індикатора Sniper_Stop, який виступає в ролі фільтра. Творець стратегії радить відкривати угоди на покупку тільки в тому випадку, якщо даний інструмент малює точки нижче ліній, і на продаж - вище. Але деякі досвідчені спекулянти вважають використання даного інструменту недоцільним, так як інші індикатори, які використовуються для фільтра, прекрасно справляються зі своєю роботою. Як на мене, то цей інструмент не буде сильно захаращувати графік, так що раджу вам при появі сигналів, фільтрувати їх за всіма індикаторами, які рекомендує творець стратегії Снайпер. opisanie-strategii-snajper

Супровід угод по стратегії Снайпер

Отже, тепер прийшла поговорити про те, як слід супроводжувати відкриття угоди. Творець стратегії Снайпер надає на вибір кілька способів закриття угод, я вам розповім про найбільш вдалий.

Для кращого розуміння, пропоную вам розглянути наочний приклад. Припустимо у нас з`явився сигнал на покупку, ми створюємо довгу позицію. Для відкриття стопа нам потрібно вивчити останні 3-5 барів. Точна кількість свічок визначається в залежності від використовуваного для торгівлі тимчасового інтервалу. При цьому, чим більше часовий інтервал, тим менше свічок потрібно аналізувати.

strategija-snajper

Деякі трейдери радять вручну переміщати стоп у міру руху ціни в вигідну нам сторону. Так, наприклад, стоп при відкритті угоди на H4 маємо під останніми трьома барами, а в міру руху ціни пересуваємо його за наступними з`являються барами. Якщо ж ви вирішили використовувати 15-ти хвилинний інтервал часу, тоді рекомендується використовувати в якості орієнтира останні п`ять свічок.

Закриття угод можна здійснювати частинами, розділивши ордер на двоє. Тобто при вході в ринок відразу ж відкриваємо дві угоди замість однієї, один ордер встановлюємо з фіксованим Take-Profit, значення якого обчислюємо в залежності від волатильності використовуваної валютної пари. Для пари євро / долар фіксований тейк може дорівнювати 30-40 пунктам. Другий ордер відкривається без Тейку та закривається при появі зворотного сигналу.

Можна також відкрити 1 ордер з фіксованим лотом в розмірі 50-60 пунктів, але як тільки індикатор видасть протилежний сигнал, закрити операцію. Другий спосіб, на мій погляд, є більш ефективним.

Під час проведення тестів було виявлено, що стратегія Снайпер Форекс видає кращі результати на тимчасових інтервалах H1 і H4. Для використання на інших відрізках часу буде потрібно проведення додаткової оптимізації інструментів.

На цьому опис стратегії Снайпер закінчується, сподіваюся, вона допоможе вам у збільшенні вашого прибутку на ринку Форекс. Бажаю всім удачі і хороших прибутки!