Торгова стратегія для короткострокових трендів

В 6 номері журналу ForTrader. org ми розглянемо торговельну стратегію, яка працює з короткостроковими трендами. Стратегія базується на індикаторі Moving Average з періодом 200 і на Stochastic з періодами 14.

Алгоритм торгової стратегії

В стратегії використовуються 2 графіка з різними часовими періодами (15-хвилинним і годинниковим), а також два технічних індикатора: середня змінна з періодом 200 і повільний Stochastic з періодом 14.

Рис. 1. Робоча область.

Пошук сигналу на вихід в ринок:

1. Порівнюємо середні ковзаючі на 15-хвилинному та годинному графіку. Наявністю тренда вважається ситуація, коли ціна на обох графіках знаходився над або під середньої ковзної (див. Рис. 1.).

2. Коли ми ідентифікували тренд, аналізуємо 15-хвилинний графік на предмет відповідності його двом умовам (вони повинні дотримуватися в одне і теж час):

  • Ціна повинна бути не більше ніж на 20 пунктів вище (для покупки) або не більше ніж на 20 пунктів нижче (для продажу) середньої ковзної.
  • Лінія швидкого стохастика повинна перетнути лінію повільного стохастика під рівнем 20 (для покупки) або перетнути вниз лінію повільного стохастика над рівнем 80 (для продажу).