Торгова стратегія за індикаторами fractals і Camarilla

В універсальної стратегії форекс на Fractal і Camarilla торгівля ведеться за будь валютній парі, часовий інтервал також може бути будь-який, але бажано не менше 15 хвилин, т. К . на менших інтервалах сигнали бувають мало стійкі, але якщо ви хочете торгувати на менших інтервалах - шукайте підтвердження тренда на великих інтервалах.

Ринок : Forex;
Валютні пари : різні;
Таймфрейм : від М15;
Індикатори форекс : Camarilla, Fractals, Stochastic Oscillator (з параметрами% K - 9,% D - 3, уповільнення - 3, тип усереднення (метод MA) -взвешенний (WMA);
Стратегія : внутріденна; Захисні ордера
: StopLoss, TakeProfit, TrallingStop.

Опис індикатора Camarilla

Даний індикатор форекс ділить простір на графіку на 7 областей: H5, H4, H3, точка обертання - Pivot і L3, L4, L5. Щоб успішно торгувати по даній стратегії форекс, потрібно зрозуміти, що відбувається з ціною на ринку при підході до рівнів індикатора Camarilla.

Яким чином ідентифікуємо відскік? Відскік вважається за підтвердженням, якщо комбінація свічок поблизу лінії індикатора Camarilla утворює «трикутник вгору» (Т. Up) або «трикутник вниз» (Т. Down), як правило, буває 2 або 3 спроби пробити даний рівень до появи цього патерну.

Як ідентифікувати пробою?

Сигнал на пробій з'являється як тільки свічка перетинає лінію, і наступна за нею свічка йде в тому ж напрямку, що і попередня.

Основний Секрет фракталів

Насправді сам по собі фрактал має ті ж особливості, що і індикатор Parabolic SAR, т. Е. Потрібно купувати як тільки він з'являється нижче свічки і потрібно продавати, як тільки він з'являється над свічкою. Але в реальній торгівлі ми не зможемо успішно торгувати, якщо будемо відкривати угоду кожен раз, як з'явиться новий фрактал.

Індикатор Стохастик (Stochastic Oscillator)

Даний індикатор форекс не є превалюючим, зате він допомагає визначити, чи правильно ви відкриваєте торгову позицію.

- Укладайте угоду на покупку, якщо стохастік розташовується нижче 50.

- Укладайте угоду на продаж, якщо стохастік розташовується вище 50.

Сигнали на відкриття угоди зі стратегії
В поєднанні з індикатором camarilla фрактали мають великий потенціал для застосування на ринку форекс. Як тільки ціна на графіку сформує фрактал поблизу рівня camarilla, і при цьому ще й з'являється патерн «Т. Up », потрібно укладати

угоду на покупку

з виставленням TakeProfit на рівні наступної лінії індикатора camarilla і StopLoss нижче утворилася комбінації« Т. Up ». Для більшої впевненості при торгівлі рекомендую користуватися TrallingStop. Операцію на продаж варто відкривати при зворотних умовах.