Торгова стабільна стратегія на форекс: «три качки»

stabilnaya-strategiya-foreks

Стабільна стратегія Форекс «Три качки» відрізняється простотою і підходить як для професійних, так і для початківців трейдерів. Ця стратегія є максимально продуктивною в тому випадку, коли рух ціни здійснюється не у вузьких коридорах, а виключно по тренду в певному напрямку.

За допомогою цієї стратегії можна оперативно виявляти спадні і висхідні коливальні рухи, що, в свою чергу, дає можливість правильно здійснювати вхід в ринок.

Ця стратегія дає можливість здійснювати успішну торгівлю, орієнтуючись на рух основного тренда. Вона передбачає використання наступних часових діапазонів: М5, Н4 і Н1. Також вам буде потрібно Форекс-індикатор під назвою 60-периодная SMA.

Перший крок

На самому початку вам знадобиться зробити аналіз графіка в чотиригодинному інтервалі. При проведенні аналізу вам буде потрібно відшукати на графіку ситуацію, коли ціна буде знаходиться під ковзної SMA (60).

torgovaja-strategija-foreks-stabilnaja

другий крок

Потім вам необхідно використовувати часовий графік і за допомогою нього підтвердити інформацію, отриману в результаті проведення аналізу попереднього графіка. Ви повинні переконатися в тому, що на аналізованому графіку, ціна розташовується під ковзної SMA (60). Якщо значення ціни на графіку знаходиться вище лінії SMA (60), то на наступний етап вам переходити не потрібно.

stabilnaya-strategiya-foreks

третій крок

Після того, як ви переконалися в тому, що ціна на чотиригодинному і годинному графіку розташовується вище ковзної SMA (60), ви можете перейти до аналізу п`ятихвилинного графіка. На цьому графіку ви повинні знайти місце, в якому ціна зверху вниз перетинає ковзну SMA (60).

Операцію на продаж необхідно відкривати на інтервалі M5 в момент перетину мувинга. Для додаткової впевненості, ви можете дочекатися моменту, коли ціна на п`ятихвилинній графіку впаде до фінішного мінімуму і лише потім зробити продаж.

stabilnaya-strategiya-foreks

Для того, щоб торгівля за допомогою цієї стратегії приносила прибуток, необхідно переконатися в тому, що ціна на всіх трьох часових графіках перебуває під ковзної SMA (60).

Стоп-лосс для стратегії «Три качки»

Трейдери, які вважають за краще використовувати короткострокові ордера, можуть встановити для страховки стоп-лосс, які повинні розташовуватися на годинному і п`ятихвилинній графіку вище максимумів.

Позиційним трейдерам, які віддають перевагу середньострокову торгівлю, рекомендується розміщувати стоп-лосс для страховки на чотиригодинному графіку, трохи вище останніх максимумів ціни.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Також можна використовувати для страховки фіксовані стоп-лосс, які необхідно розмістити на 30 пунктів вище точки входження на ринок. Для того, щоб забезпечити більш високий рівень безпеки під час роботи з цією стратегій форекс, можна застосовувати трейлинг-стопи, розмір яких залежить від волатильності використовуваних валютних пар і тимчасових інтервалів. Середнє значення трейлинг-стопів знаходиться в діапазоні 10-70.

Тейк-профіти можна використовувати, встановлюючи їх на локальних максимумах або мінімумах.

Для довгих торгових позицій слід вибирати випадки, в яких ціна на використовуваних тимчасових інтервалах буде перебувати над ковзної SMA (60).

Торгова стратегія Форекс стабільна під назвою «Три качки» в стані оперативно підказувати трейдерам, що найкраще робити на даний момент часу, купувати або продавати. Вона є досить простий, так як грунтується на проведенні аналізу поточного тренда, сформованого на ринку.

Практика показує, що максимальний прибуток від використання стратегії «Три качки» можна отримати при використанні валютної пари євро / долар.

Особливості використання стратегії «Три качки»

Якщо ви вирішили відкрити лот на покупку, то в цьому випадку ситуація на ринку повинна бути протилежна тій, яка описана вище. Тобто, на п`ятихвилинній графіку ціна повинна перетинати ковзаючу від низу до верху.

Освоїти цю стратегію буде досить просто як професійного, так і починаючому трейдеру. Перед тим як почати торгівлю з використанням реальних грошей, найкраще деякий час потренуватися на демо-рахунку. Для тренування і торгівлі за допомогою цієї стратегії рекомендується використовувати пари фунт / долар і євро / долар. Практика показує, що максимально успішні результати ця стратегія може принести під час торгових сесій на американських і європейських біржах.

Слід пам`ятати, що навіть при грамотному використанні стратегії «Три качки» ви не застраховані від потенційних збитків. Для того щоб звести ймовірність виникнення збитків до мінімуму, ви можете модернізувати стратегію, експериментуючи зі значеннями Take profit і Stop Loss.

Автором цієї стратегії є один з найуспішніших трейдерів ринку Форекс, який побажав залишитися невідомим. Він досить докладно описав всі особливості використання цієї стратегії, завдяки чому за досить короткий період часу вона стала дуже популярною серед початківців та досвідчених трейдерів. Головною перевагою цієї стратегії є те, що на відміну від більшості аналогів вона використовує мінімальну кількість індикаторів.

На жаль, як і всі інші стратегії, «Три качки» володіє і деякими недоліками. Так, наприклад, вона може час від часу давати неправильні сигнали. Якщо використання цієї стратегії принесло вам збитки, не варто засмучуватися, тому що не існує стратегій, які зможуть гарантувати вам успішність всіх угод. «Три качки» на відміну від більшості аналогів видає неправильні сигнали досить рідко.

Завдяки тому, що ця стратегія використовує всього лише один індикатор, вона прекрасно підходить для трейдерів, які тільки вчаться отримувати прибуток, торгуючи на ринку Форекс. Для того щоб вивчити правила використання стратегії і почати укладати угоди, достатньо всього 10-15 хвилин. Професійні трейдери, які застосовують для торгівлі велику кількість різноманітних інструментів, рідко використовують такі стратегії, як «Три качки» не дивлячись на те, що при сприятливому збігу обставин вони можуть приносити досить серйозний прибуток.