Торгові можливості і їх оцінка

Будь-яка угода на ринку бінарних опціонів виник не випадково. Про це знає кожен трейдер. Пошук моменту для входу в ринок є плодом пошуку можливості. До аспектів таких можливостей можна віднести зниження ризиків, співвідношення ризиків і доходів, а також часовий фактор. Коли трейдер все це врахував, він може купувати бінарні опціони.

Оцінюємо ризики

Як вже зазначалося вище, ключовим аспектом успішного входу в ринок є низькі ризики. Для кожного окремого трейдера це поняття індивідуально. Наприклад, трейдер повинен вміти переживати періоди невизначеності. Також, він повинен чітко розуміти, який розмір його депозиту, і що саме він може собі дозволити. Нарешті, говорячи про ризики, трейдер повинен чітко пам'ятати про те, що йому слід торгувати тільки на ті кошти, які він може собі дозволити і не виходити за певні рамки.

Саме тому, кожного разу, купуючи бінарні опціони, трейдер повинен чітко пам'ятати про рівень ризику і про дотримання мані менеджменту. Більш детально ці аспекти розглянуті в стратегіях Мінімізація ризиків і Money management. Проводячи аналіз своїх потенційних ризиків трейдер повинен враховувати той потенціал, який існує у кожної окремої угоди і тільки після цього приймати рішення.

Природно, ризик пов'язаний з прибутковістю. Серйозною помилкою можна вважати покупку бінарних опціонів, при якій ризик перевищує можливість отримання прибутку. Дуже важливо пам'ятати, що для того, щоб вхід в ринок був дійсно хорошим, необхідно враховувати тимчасові чинники. Наприклад, не всі трейдери бінарних опціонів можуть дозволити собі проводити багато часу біля комп'ютера. Отже, вони не зможуть постійно відстежувати торгові сигнали. Тому, він повинен особливо ретельно підходити до питань торгівлі. У поспіху, він може наробити масу помилок і отримати серйозні збитки.

Також, важливо не ризикувати засобами більшими, ніж трейдер може собі дозволити. В іншому випадку, на нього сильно тиснутиме страх за втрату своїх коштів. Однак знову таки, все залежить від того, наскільки трейдер психологічно готовий до великого ризику. До речі, рівень впевненості приходить у міру того, як трейдер торгує. Отже, з досвідом приходить і психологічний спокій.

Виховуємо дух

В той момент, коли трейдер починає розуміти, що таке торгова позиція, він починає усвідомлювати, якими мають бути характеристики кожної угоди для того, щоб отримувати прибуток. Якщо одна з умов не дотримується, можливо, трейдер прийме рішення про те, що краще утриматися від торгівлі. Особливо, важливо розуміти, що кожна покупка бінарних опціонів є сама по собі унікальною.

Крім усього іншого, трейдер повинен чітко розуміти, чи відповідає відкривається їм угода, тобто покупка бінарного опціону його торговому депозиту і наскільки великий ризик втратити кошти. Тому, початківцям трейдерам рекомендується купувати бінарні опціони невеликим об'ємом про тих пір, поки вони не зрозуміють, що саме вони роблять. Найчастіше, великі обсяги угод на початковому етапі можуть привести до підвищеної психологічного навантаження і ймовірності втрати своїх коштів. Такі помилки будуть дуже дорого коштувати.

Перед тим, як почати торгувати бінарними опціонами, трейдер повинен пам'ятати про ці основні засади і чітко дотримуватися їх. Навіть якщо він бачить, що належить дійсно вигідна угода, йому не слід втрачати розум і нехтувати здоровим глуздом. Результат від таких дій практично завжди плачевний. Досить однієї серйозної помилки, щоб звести нанівець всі попередні старання або зовсім позбутися торгових засобів.