Трейдинг у відпустці або як повернути біржову форму після літа

Закінчується літо, а разом з ним у кого-то закінчується відпустка, а кому-то тільки належить насолодитися оксамитовим сезоном. Тому давайте поговоримо про те, як правильно займатися трейдингом під час відпустки , і як повернутися в форму, якщо на відпочинку ви не підходили до торгового терміналу.

Поради для трейдерів у відпустці

Особисто для мене активні операції під час відпустки - табу. Я цілий рік біля монітора, і, щоб мізки не закипіли, від нього треба іноді відключатися. До того ж мені незручно спекулювати, так як моя відпустка, як правило, пов'язаний з активними переміщеннями, частою зміною місць. Проте, інвестиційні покупки я робити встигаю: такі угоди готуються заздалегідь, і у відпустці залишається натиснути пару кнопок, щоб їх реалізувати. Але це мій випадок, торгівля - моя професія.

Якщо для вас відпустка - це єдиний час, щоб спробувати нову стратегію, залишитися з торговим терміналом один на один без відволікаючих чинників, то дозвольте вам дати кілька порад:

 1. Не робіть спекулятивні угоди, якщо у вас насичена екскурсійна програма або ваш відпустку пов'язаний з екстримом. Займайтеся спекуляціями тільки при розміреному пляжному відпустці, звичайно, якщо море і сонце не зламають ваш бойовий настрій.
 2. Отримайте згоду сім'ї на те, що ви будете пару годин в день присвячувати торгівлі і чітко дотримуйтесь обумовлені рамки.
 3. Чи не намагайтеся за відпустку заробити всі гроші світу, сприймайте торгівлю у відпустці, як своєрідне навчання. Проживши один день у відпустці спекулянтом, ви отримаєте величезний досвід, до якого інвестор може йти місяці.
 4. Чи не торгуйте в ва-банк. Тут справа в психології, багатьом здається що літо і середина осені - це такий дивний період для торгів, що супроводжується підвищеною волатильністю і зниженими обсягами. Насправді це не так, але упереджене ставлення до цього періоду може зіграти з вами злий жарт, краще підстрахуватися невеликими розмірами позиції.

Як ви розумієте, при невеликій модернізації мої поради допоможуть вам в період відпусток під новорічні або травневі свята.

Повертаємо торгову форму після відпустки

Що робити в разі, якщо солодке час відпустки минув, і пора повертатися до біржового терміналу, який був покинутий?

Пам'ятайте, я неодноразово говорила, що які ми в побуті, такі ми й на біржі. Не секрет, що 90% людей під час відпустки набирають зайві кілограми, а потім борються з ними мало не до наступного пляжного сезону. Ось так і в торгівлі, після перерви складно повернутися в бойову форму, особливо зараз, коли ринок особливо рухливий через протистояння Росії і світу. Тому не кидаємося у вир з головою, а вживаємо заходів, щоб за весело проведений відпустку не довелося заплатити торговим рахунком.

 1. Уважно знайомимося зі змінами графіків за час нашої відсутності. Навіть якщо ви мигцем проглядали новини і котирування під час відпустки, це все одно треба зробити.Відзначаємо для себе не тільки стратегічні речі, а й екстремальні коливання ціни, нетипове її поведінку, повчальні моменти.
 2. Перш ніж починати торгувати, пам'ятайте, ви повинні чітко бачити всі діючі тренди і останній закінчився. Це запорука вашої безпеки, на якому б тайм-фреймі ви не торгували.
 3. Щоб повернути біржову форму швидше, не треба робити тисячі угод. Займіться саморозвитком! Наприклад, відвідайте курси, на які давно збиралися.
 4. Пориньте в біржову середу - поспілкуйтеся з трейдерами на спеціалізованих біржових ресурсах, почитайте новини компаній, зробіть аналіз свого старого біржового щоденника.

Напевно, я могла б дати ще десяток порад про те, як варто і не варто займатися трейдингом у відпустці, про те, як швидше повернутися трейдеру в біржову форму після відпустки, але вважаю, що загрожують читачів в останні теплі деньки - блюзнірство .

Вам напевно сподобаються ці статті:
 • «Sell in May and go away! »: Чи варто вірити?
 • Психологічна «коробка» трейдера
 • Фондовий ринок: як знайти справжнє дно, а не ловити падаючий ніж
 • Три причини провалу новачків на фондовому ринку
 • Біржові ралі: який вибрати для активних торгів?
 • Як рахувати прибутковість біржових індикаторів?