Торгова ідея: Купівля акцій jP Morgan з розрахунком на зростання котирувань після звіту.

Завтра вранці серію звітів найбільших банків США відкривають квартальні результати JP Morgan (JPM). Є деякі причини для відкриття довгої позиції з розрахунком на зростання котирувань після звіту.
Причини:

  1. Весняна історія з втратами від торгових операцій давно закінчилася, але рівнів, від яких почалося тоді зниження акції ще не досягли, тоді як показники банку за минулий квартал мають шанси опинитися краще того, що було навесні.
  2. Акції банку вже місяць торгуються у вузькому діапазоні $ 40-42 після сильного зростання на початку вересня, що свідчить про відсутність бажання у інвесторів закривати довгі позиції.
  3. Очікування аналітиків щодо прибутку банку росли протягом кварталу, піднявшись на 17 центів до $ 1, 21.За останній місяць очікувань виросли на 5 центів. В цілому, з 25 аналітиків, що покривають папір, 17 осіб радять її купувати і лише двоє - продавати.
  4. Фактор завищених очікувань має невеликі шанси на реалізацію, оскільки більшість аналітиків на Уолл-стріт зараз чекають, що найбільші банки відзвітують набагато сильніше очікувань.
  5. Вчора агентство Fitch переглянуло прогноз по рейтингу банку до "стабільного" з "негативного", що свідчить про відсутність побоювань у аналітиків агентства щодо "поганих" сюрпризів у вихідному завтра звіті.
  6. Досить вдалий час для відкриття довгої позиції на тлі позавчорашнього зниження сектора через проблеми з законом у Wells Fargo - акції JPM не «перегріті" напередодні звіту.
Висновок:
Банк, швидше за все, перевищить очікування аналітиків по прибутку після збитків в попередні 3 місяці. У річному обчисленні прибуток також покаже істотне зростання. На цьому тлі котирування мають хороший шанс піти вгору, оскільки до весняних максимумів залишається ще понад $ 4.
Рекомендація: набирати довгу позицію з розрахунком на зростання котирувань після звіту.
Стоп: на половину позиції під рівнем $ 41, на другу під рівнем $ 40.
Мета: закрити половину при підході до $ 43, другу половину на свій розсуд.
PS: Дана стаття є лише суб'єктивним думкою аналітика UT і не є рекомендацією до дій. Пам'ятайте, що поняття "стопа" при наявності позиції в постмаркетет або премаркеті вельми умовно. У разі провалу котирувань ви можете втратити набагато більше грошей, ніж те, на що ви розраховували. Будьте обережні і пам'ятайте, що ви дієте на свій страх і ризик.