Торговий форекс стратегія aTR Breakout для 30 хвилин

Метою торгової стратегії форекс ATR Breakout є відкриття позиції, коли ринок готується до сильного руху. Найчастіше це відбувається в певному циклі, де повільна фаза кінця дня (кінець торгової сесії в Нью-Йорку - початок Азіатської сесії) змінюється свіжої ранкової торговельної сесією (безпосередньо після 00: 00 EST). Кращий час для відкриття торгових позицій 4: 00 - 6: 00 EST, будь-які торгові сигнали, які були дані після 12: 00 EST слід ігнорувати.

Індикатор ATR допоможе спрогнозувати і підготуватися до цього самого моменту, коли валютний ринок готовий до хорошого руху, в той час як ми приготуємося до пробою ринкового діапазону, щоб зловити рух.

Ринок : Форекс;
Валютні пари : різні;
Таймфрейм : М30;
Індикатори форекс : ATR, EMA (14), EJ_CandleTimevbob, Magnified Market Price, i-FractalsEx, FDM_Clock;
Стратегія : трендова;
Захисні ордера : StopLoss, TrallingStop.

Торгові сигнали зі стратегії форекс ATR Breakout

- Коли значення індикатора ATR вище індикатора ЕМА (14) - це означає, що ринок активний, в цей час нам варто торгувати.
- Коли значення індикатора ATR нижче індикатора ЕМА (14) - це означає, що ринок неактивний, в цей час не варто торгувати.

Використовуємо фрактали для установки пробійної торгового діапазону . Встановлюємо відкладений торговий ордер над і під нашим діапазоном, коли індикатор ATR наближається до індикатора ЕМА (14) знизу і готується перетнути середню.

Пошук торгових сигналів форекс стратегії

Шукаємо на графіку останній випадок - коли індикатор ATR під індикатором ЕМА (14). Використовуємо кольорові фрактали торгового індикатора i-FractalsEx для створення ринкового пробійної діапазону . Використовуємо тільки ті фрактали, які припадають на часовий проміжок, коли індикатор ATR нижче індикатора ЕМА (14). Якщо у нас знайдено кілька фракталів одного кольору, використовуємо найвіддаленіші, тобто ті, які створять найширший ринковий діапазон.

Коли індикатор ATR наближається до індикатора ЕМА (14) знизу і готовий перетнути середню (використовуємо приблизний таймінг, швидше за прогноз про перетин, після декількох днів торгової практики ви швидко навчитеся знаходити такі ринкові моменти), встановлюємо відкладені торгові ордера над і під рівнями діапазонів. Один з них спрацює у разі пробою. Захисний StopLoss

встановлюємо на протилежному боці торгового діапазону. Мінімальний тейкпрофіт - це ширина самого діапазону, якщо цей тейкпрофіт досягнуто, то ви можете: - утримувати торгову позицію, поки індикатор ATR рухається вгору і знаходиться вище індикатора ЕМА (14).

- закрити торговельну позицію, коли індикатор ATR перетинає вниз індикатор ЕМА (14).
- якщо ви частково зафіксували свій прибуток, ви можете дозволити, щоб решта вашої торгової позиції була відкрита до кінця дня, навіть, коли індикатор ATR перетнув вниз індикатор ЕМА (14), поки ATR вище рівня 0.0014. Після цього використовуйте
трейлінгстоп і закривайте торговельну позицію з даного стопу з максимальним прибутком. Завантажити шаблон і індикатори до форекс стратегії ATR Breakout