Trading central забезпечить якісний аналіз ринку

trading-central

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про новий сервіс Trading Central, за допомогою якого надається можливість стежити за всім, що відбувається на валютному ринку. Даний сервіс був створений спеціальним бюро з фінансових ринків, яке надає консультування фінансовим аналітикам і трейдерам. Варто відразу зазначити, що безкоштовно використовувати даний сервіс можна тільки у деяких брокерів, таких як Альпарі і Форекс клуб. У всіх інших випадках даний сервіс надається за гроші.

Як отримати аналітику від Trading Central

Для того щоб отримати доступ до аналітики Trading Central, досить відкрити демо-рахунок у брокерів, що надають дану послугу безкоштовно. Потім вам потрібно буде перейти на сайт Trading Central, де вам потрібно буде ввести свій логін і пароль з особистого кабінету. Після введення логіна і пароля користувачу потрібно буде натиснути на зелену стрілку, розташовану в правому верхньому куті.

Trading Central розділений на три основні області:

  1. Центральна частина призначається для технічного аналізу.
  2. Нижче центральній частині розташовується зона для сповіщень.
  3. І в самому низу розташовується аналіз японських свічок.

skachat-trading-central

На сторінці можна змінити мову, а також час, натиснувши на кнопку UTC. Для того щоб використовувати сигнали, рекомендується вибрати свій часовий пояс, щоб синхронізувати торгівлю. Поруч з цими кнопками ви можете побачити зони, які ділять ринок на інструменти. У верхній частині ви зможете знайти такі рубрики:

  1. Індекси інфляції.
  2. Галузі.
  3. Акції.
  4. Валюти.
  5. Облігації.
  6. Сировина.

технічний аналіз

У центральній частині, яка призначена для технічного аналізу, ви зможете знайти масу корисної інформації. У цій області ви можете вибрати останні повідомлення і натиснути на валютну пару, після чого перед вами повинен з`явитися графік валютної пари. У вікні даних відображається прогноз руху ціни на наступний тиждень. Якщо стрілка зелена, то прогноз віщує висхідну тенденцію, якщо червона - низхідну і якщо чорна - флет. Якщо ж зі стрілкою буде поруч стояти знак «=», то це говорить про те, що прогноз залишився колишнім після появи нового сигналу. Також в цьому вікні ви можете побачити прогноз руху ціни на найближчий місяць. trading-central

інформаційна панель

Під центральною частиною розташовується інформаційна панель, де відображаються дані і коментарі до поточної обстановці на ринку з даним товаром, в ролі якого можуть виступати індекси, валютні пари і будь-які інші фінансові інструменти. Згідно відгуками можна зробити висновок, що трейдерам подобається детальний опис точок входу в ринок.

У цій області відображаються відповідні точки для входу в ринок, а також найближчі важливі цінові рівні, до яких угоду можна тримати відкритою, закриваючи її по частинах. При цьому, трейдеру надається на вибір кілька сценаріїв дії.

ціновий графік

У правій частині знаходиться годинний графік обраного вами активу з нанесеними на нього індикаторами і важливими ціновими рівнями. Рівні підтримки виділяються червоним кольорів, а опору - зеленим. Рекомендовані точки для входу в ринок виділені синім кольором. Фахівці сервісу Trading Central радять здійснювати вхід в ринок після завершення корекції. Тобто, якщо з`являється сигнал на відкриття угоди на продаж, її відкриття рекомендується здійснювати після завершення корекції вгору. З угодами на покупку точно такі ж умови. Відкриття угоди на покупку рекомендується здійснити після завершення корекції вниз.

На графіку активу ви можете побачити велику кількість індикаторів від Трейдинг Центру. Тут є і ковзаючі середні і смуги Болінджера і MACD і індикатор RSI. Безпосередньо під графіком розташовуються найактуальніші новини, які з`являються один раз в 2 години. Тут трейдер може відстежувати вплив на графік вийшли недавно новин. trading-central

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Область з оповіщенням

У самій нижній зоні розташовується розділ з оповіщенням, де відображуються сигнали індикаторів. Як вже було сказано раніше, використовуються такі індикатори, як проста змінна середня, MACD, смуги Боллинджера, RSI і так далі.

Всі сигнали, які відображаються в зоні сповіщень, призначаються для денного трейдингу. Ще нижче є аналіз японських свічок. Тут вказуються з`явилися розворотні патерни, за допомогою яких істотно полегшується трейдинг. Даний сервіс відображає такі патерни, як доджі, молот, пінцет, поглинання і зірки.

створюємо портфель

Для того щоб робота з сервісом була більш зручною, можна створити портфель інструментів, які вам потрібні. Для цього потрібно скористатися спеціальною вкладкою, де можна вибрати ті активи, які вас цікавлять. Зробивши це, в наступне відвідування сайту ви можете клацнути по портфелю і аналізувати тільки ті інструменти, які вас цікавлять. При бажанні ви в будь-який момент можете змінити зміст вашого портфеля.

сповіщення

Після того як ви складете свій портфель, постійно стежити за тим, що відбувається в Трейдинг Центрі не потрібно, так як в момент появи сигналів перед вами буде спливати оповіщення. Як тільки з`явиться сигнал, виникне вікно, яке з`явиться поверх інших додатків, сповістивши вас про те, що з`явився відповідний момент для відкриття ордера. trading-central

Індикатор Trading Central

Для полегшення трейдингу, був створений спеціальний індикатор, який можна встановити в торговельну платформу MT4. Це програмне забезпечення буде відображати в Метатрейдер важливі цінові рівні, що допоможе трейдеру в торгівлі.

Завантажити Trading Central ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Установка даного інструменту відрізняється від звичної всім установки індикатора. Заходити в кореневу папку для цього не потрібно. Для запуску Trading Central потрібно просто запустити завантажений файл і вибрати термінал, куди ви хочете його встановити.

Увага: Для того щоб індикатор працював, потрібно в налаштувань до радників у вашій торговій платформі дозволити імпорт DLL.

trading-central

У торговій платформі даний інструмент з`явиться там же, де і інші індикатори, тобто, у вікні «Навігатор» в рубриці «Індикатори». Після цього потрібно вибрати валютну пару і перетягнути індикатор на графік.

Показання індикатора Trading Central

Індикатор Trading Central будує на графіку 3 рівня підтримки і 3 опору. Перші виділені червоним кольором і підписані літерою R, а другі зеленим і буквою S. Синя пряма відображає точки розвороту. Якщо ціна розташовується вище синьої прямої, розглядаємо тільки покупки, а якщо нижче - продажу.

trading-central

В окремому вікні під графіком з`являється прогноз аналітиків про майбутнє русі ціни. Ще одна важлива особливість полягає в тому, що перемикаючи тайм-фрейми, ви можете отримати прогнози для короткостроковій, середньостроковій і довгостроковій торгівлі. Можливо також, що на 30-ти хвилинному тайм-фреймі аналітики прогнозують рух вгору, а на денному - вниз. Нічого страшного в цьому немає, так як аналіз складається на основі Півот рівнів, а також в залежності від розташування ціни щодо синьою прямої. trading-central