Безіндікаторная торгівля на форекс

bezindikatornaya-torgovlya-na-foreks

Безіндікаторная торгівля являє собою стиль трединг на валютному ринку Форекс, який бажають освоїти майже всі трейдери. Новачки впевнені в тому, що досвідчені трейдери взагалі не використовують індикатори. У цьому твердженні є своя правда, так як багато індикаторів видають сигнали з запізненням, що робить їх застосування марним.

До безіндікаторним методам трейдингу відноситься свічковий аналіз, а також технічний і фундаментальний. Свічкова аналіз називається також торгівля з допомогою прайс-стрілялки, але суть торгівлі одна і та ж. Хочу відразу зазначити, що безіндікаторний трейдинг може використовуватися на будь-яких ринках, як на Форекс, так і на фондовому майданчику.

Опис безіндікаторной торгівлі

Безіндікаторная торгівля на Форекс передбачає аналіз поведінки ціни, а також виявлення хвиль і свічкових фігур, які можуть бути як однобарнимі, так і у вигляді декількох комбінацій свічок. Для трейдингу на основі прайс-стрілялки, можна використовувати в якості помічника індикатор для виявлення свічкових фігур. Під терміном «індикатори» на увазі спеціальні алгоритми, які відображають відповідні точки для входу і виходу з ринку.

bezindikatornaya-torgovlya-na-foreks

До категорії безіндікаторой торгівлі відноситься також трейдинг на основі фундаментального аналізу, а також гратчастої торгівлі і локірованія. Головна відмінність безіндікаторного трейдингу від торгівлі за допомогою індикаторів полягає в тому, що в другому випадку трейдер отримує сигнали від інструментів, які більше надають психотерапевтичний ефект. Насправді такі інструменти, як ковзаючі середні, особливої користі не приносять.

Торгівля на основі гармонійних патернів також є безіндікаторной. Гармонійні патерни це такі фігури, як Метелик Гартлі, Летюча миша і так далі.

bezindikatornaya-torgovlya-na-foreks

У такій ситуації торгівля зводиться до виявлення співвідношень між хвилями на графіку ціни. Ретельно виявляючи місце для входу в ринок, трейдеру вдається створити успішну операцію. Деяким трейдерам, що використовують такий стиль трейдингу, вдається в рік заробляти більше 300 відсотків.

Стилі безіндікаторной торгівлі

На жаль, індикатори затискають спекулянтів в вузькі рамки. Часто трапляється так, що вже візуально на графіку видно розворот ціни, а індикатор все ще не видав сигнал для відкриття операції, в результаті чого трейдер втрачає можливість непогано заробити. На сьогоднішній день створена маса різних торгових методик, за допомогою яких надається можливість здійснювати відкриття угод на самому початку зародження тренду. За допомогою цих методів істотно збільшується прибуток і скорочуються збитки.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

bezindikatornaya-torgovlya-na-foreks

Пропоную вашій увазі кілька досить ефективних способів торгівлі без використання індикаторів:

  1. Сіткова торгівля. Даний метод торгівлі призначається для тих спекулянтів, які можуть похвалитися великою початковою грошовою сумою. Прибутковість такого трейдингу дорівнює 15 відсоткам в місяць, але такого доходу цілком достатньо, щоб сколотити непоганий капітал. Такий метод трейдингу полягає в запуску радника, який створює цілу сітку ордерів. Раніше я вже описувала велику кількість таких роботів, знайти їх ви можете тут і тут.
  2. Свопові стратегії. Такий стиль трейдингу найбільше підійде для інвесторів, а також для тих людей, які хочуть вберегти свої накопичення від інфляції. Даний метод торгівлі передбачає відкриття на парі австралійський долар / долар США сітки ордерів через кожні 100 пунктів. Важливо: відкривати потрібно тільки угоди на покупку. Прибутковість такого методу трейдингу становить до 15 відсотків на рік.
  3. Стратегії на основі хеджування. Створюючи угоди в різні боки на двох корелюється між собою парах, можна не переживати про виникнення просадки, так як її просто не буде. Часто цю методику торгівлі застосовують на парах євро / долар, фунт / долар, долар / франк. Найвищих результатів можна досягти в тому випадку, якщо купити євро в короткостроковій перспективі, і продати фунт в середньостроковій. В результаті цього ви отримаєте прибуток з двох пар майже без ризику виникнення просадки.

Сильні і слабкі сторони безіндікаторного трейдингу

Безіндікаторний трейдинг надає можливість створювати угоди на самому початку зародження тренду, в той час як індикаторні стратегії видають сигнали з запізненням. Якщо для прикладу встановити на графік MA з періодом 14, то ви зможете помітити, що сигнали надходять з дуже істотним запізненням, в деяких випадках це цілих 10 барів. У разі якщо на ринку не висока активність, то таке запізнення не сильно відчувається, а ось якщо ринок різко змінює свій напрямок з спадного на висхідний і навпаки, то входить по таких сигналів буде вже пізно.

bezindikatornaya-torgovlya-na-foreks

Безіндікаторная торгівля за умови грамотного застосування в змозі забезпечити дохід в розмірі до 100 пипсов без будь-яких істотних просадок. Таким чином, забезпечується оптимальне співвідношення потенційного доходу до рівня ризиків.

bezindikatornaya-torgovlya-na-foreks

Слід зазначити, що індикаторні торгові методики також володіють власними достоїнствами, серед яких:

  1. Можливість довірити оцінку ситуації на ринку спеціалізованих інструментів.
  2. Можливість підтверджувати точність одержуваних сигналів для відкриття позицій за допомогою додаткових інструментів.
  3. Можливість систематизувати процес створення позицій.

Яку саме торгову стратегію вибрати: індикаторну або безіндікаторную, повинен вирішувати кожен трейдер самостійно. Але незалежно від вибору торгової методики, для забезпечення безпеки процесу ведення торгів, рекомендується в обов`язковому порядку дотримуватися норм мані-менеджменту.

В даний час існує величезна кількість різноманітних безіндікаторних методик створення позицій, серед яких найбільш затребуваними є:

  1. Торгові методики, засновані на технічному, свічковий або хвильовому аналізі.
  2. Стратегії, засновані на фундаментальному аналізі, а також аналізі гармонійних фігур.