Торгові сигнали - нова функція в вашому терміналі metatrader

Торгові сигнали в Metatrader 4-5 Привіт, друзі! Напевно, багато хто з вас помітили появу в останніх білдах торгового терміналу MetaTrader вкладку «Торгові сигнали«. Що це за сервіс? Чим він відрізняється від інших подібних, того ж Zulutrade? Як підписатися на сигнали або самому стати продавцем? Про все це ви дізнаєтеся з цієї статті.

Що це за сервіс такий?

«Торгові сигнали» - по суті назва говорить сама за себе. Ви підписуєтеся на сигнали іншого трейдера і його угоди копіюються в ваш термінал, з заздалегідь встановленим ризиком. А трейдеру-постачальнику сигналів ви платите певну комісію за можливість копіювати його угоди. В результаті всі залишаються у виграші.

Але справа в тому, що у багатьох подібних сервісів були проблеми саме з технічною частиною. Найчастіше використовувалися різні копировщики угод, які працювали не завжди добре, і в результаті угоди копіювалися із затримками, що призводило до реквот на рахунку клієнта і втрати прибутку. Причому, іноді навіть повністю, якщо стратегія сигнального провайдера скальпує, з цілями всього в кілька пунктів.

У рішення від Metaquotes є велика перевага. Оскільки сигнальний сервіс надають самі розробники торгового терміналу Metatrader 4/5, то вся необхідна технічна основа ВЖЕ впроваджена в МТ і працює ідеально, тому що є частиною самої програми. Затримок практично немає.

Як купити сигнали?

Оскільки сервіс вже інтегрований в термінал, то все дуже просто. Нижче дана докладна інструкція (всі скріншоти збільшуються при натисканні).

1. Звичайно ж, у вас повинен бути встановлений термінал MetaTrader (4 або 5).

2. Далі вам необхідно зареєструватися на //www.mql5.com/ru. Реєстрація схожа з іншими сайтами - вам необхідно буде вказати свою поштову скриньку, придумати логін і пароль. Після реєстрації, вам надішлють лист з підтверджує посиланням, по якій потрібно перейти для закінчення процесу відкриття аккаунта.

3. Тепер відкриваємо наш торговий термінал і заходимо у вкладку Сервіс> Настройки> Спільнота.

Вкладка співтовариство MT4 Тут прописуємо наш логін і пароль від аккаунта на mql5.com (див. Пункт 2) і натискаємо ОК.

4. Потім нам потрібно вибрати постачальника сигналів. Можна цього зробити безпосередньо з торгового терміналу, у вікні Термінал (там де баланс вашого рахунку і відкриті угоди), на вкладці Сигнали.

Вкладка сигнали у вікні термінал І натиснувши правою кнопкою миші на цікавить вас постачальника сигналів, вибираємо «Подпісатьcя«.

Але на мій погляд, більш зручно вибирати постачальників на сторінці //www.mql5.com/ru/signals. Інформація представлена більш наочно.

Вибір постачальника сигналів

Зверніть увагу, що для МТ4 і МТ5 постачальники сигналів різні!

Натиснувши на цікавить вас трейдера, можна отримати інформацію по статистиці рахунку, його балансу, числу передплатників, типу (реальний або демо) та вартості передплати на сигнали. Також є відгуки передплатників.

Детальна інформація про продавця сигналів

На сторінці кожного продавця сигналів є кнопка «Підписатися», натиснувши на яку ми показуємо своє бажання оформити підписку на копіювання угод. У деяких постачальників в вартості передплати вказано FREE. Це означає, що підписка безкоштовна.

кнопка підписатися

Після натискання кнопки ви потрапите на екран, де потрібно вибрати тривалість підписки (тиждень або місяць) і коли почати копіювати сигнали. А також ввести назву вашого брокера та номер рахунку (можна копіювати сигнали як на реальний, так і на демо-рахунок). Ніяких паролів до рахунку вказувати не потрібно.

Підтвердження підписки на сигнали Ставимо галочку «Я згоден з умовами передплати» і натискаємо «Підписатися».

Примітка: якщо ви підписуєтеся на платні сигнали, то природно вам спочатку необхідно поповнити баланс вашого облікового запису. Зробити це можна на сторінці вашого профілю на MQL5.com в розділі «платежі».

5. Перезапустіть ваш термінал і, зайшовши на вкладку Сервіс> Настройки> Сигнали, побачите, що ви тепер підписані на певного продавця сигналів. Нам потрібно включити копіювання угод.

Для копіювання сигналів ваш термінал повинен бути постійно включений! Якщо у вас немає можливості тримати комп`ютер онлайн 24/5, встановіть VPS-сервер.

Проставляємо галочки як на скріншоті нижче, за бажанням міняємо настройки рівня ризику (про це нижче) і тиснемо ОК.

Активація копіювання сигналів в MT4

От і все. Тепер угоди провайдера сигналів будуть копіюватися на ваш рахунок автоматично.

Про налаштуваннях ризику

В налаштуваннях підписки на сигнали в торговому терміналі є кілька пунктів, які дозволяють виставити рівень ризику.

Стоп, якщо нижче - вказуєте значення балансу, при досягненні якого всі угоди будуть закриті і копіювання нових сигналів призупинено.

Виконувати в межах N спредів - вказуєте наскільки пунктів у вигляді частини спреда ціна може відрізнятися від ціни, що копіюється ордера для виконання. У різних брокерів злегка відрізняється потік котирувань, тому така настройка необхідна.

Навантаження не більше N% від депозиту - вказуєте, який відсоток від депозиту ви віддаєте під торгівлю сигналами. Чи не на одну угоду, а в цілому. Далі система співвіднесе розмір виділеної під сигнали частини депозиту з депозитом продавця сигналів (плечі, різні валюти балансу - все це враховується автоматом). І виставить відповідний лот для копіювання угод.

Тобто якщо постачальник сигналів втрачає весь свій депозит, а ви виділили під торгівлю за сигналами 30% від депозиту, то ви втратите тільки 30%, а не весь свій рахунок.

Цікаві особливості сигнального сервісу від Metaquotes

1) Технічна частина вже інтегрована в термінал

Про це я вже згадував на самому початку. Сигнальний сервіс від Metaquotes за замовчуванням вбудований в термінал Metatrader, тому все працює чітко і швидко. Вам не доведеться розбиратися з багами зовнішнього софта.

2) Синхронізація рахунки абонентів і продавця сигналів

Дуже цікава особливість, яка намагається захистити передплатника від його ж власної дурості. Суть в тому, що при первинній синхронізації на рахунку передплатника не повинно бути ніяких ордерів. Інакше система працювати не буде.

Також спочатку ордера, присутні на рахунку провайдера сигналів, скопійовано тільки якщо їх прибуток негативна, або дорівнює нулю. І є правило: один рахунок = 1 підписка на сигнали 1 продавця.

Такі обмеження зроблені, щоб передплатник своїми ручними операціями або підпискою на ще одного провайдера сигналів не привів свій рахунок до маржін колл.

Якщо ви хочете підписатися на декількох провайдерів сигналів, то потрібно відкривати декілька рахунків. На мій погляд, дуже розумні обмеження.

3) Усі постачальники сигналів проходять перевірку

Перед тим як той чи інший провайдер сигналів з`явиться в списку, він повинен пройти місяць випробувального терміну. Якщо постачальник показує збиток в 60 і більше відсотків, його сигнали так і залишаються недоступними для підписки. Звичайно на форексі минула дохідність не гарантує майбутню, проте це все-таки якась ніяка, але страховка.

Як стати постачальником сигналів?

Робиться це нескладно, описано за адресою:

//www.mql5.com/ru/articles/591

Ви можете продавати сигнали, навіть маючи невелику суму на рахунку і таким чином збільшити загальний дохід з торгівлі, даючи доступ до своїх операціях. Як я вже писав вище, вам потрібно буде протягом місяця показати прибуткову торгівлю, щоб ваш рахунок став доступним для підписки.

резюме

Чи варто звернути увагу на сигнальний сервіс від Metaquotes? Думаю так. На сьогоднішній день з технічної точки зору це, мабуть, саме просунуте рішення на ринку. А глобальне охоплення (терміналом Metatrader користуються більшість трейдерів) незабаром забезпечить велику кількість як постачальників сигналів, так і передплатників.

Крім того, сервіс поступово розвивається і скоро обіцяють впровадити функцію TET (Trusted Execution Token) - особливого роду доручення, яка дозволить копіювати угоди безпосередньо через вашого брокера. Тобто тримати термінал включеним більше не доведеться.

З повагою, Власов Павло

TradeLikeaPro.ru