Топ 10 стратегій для бінарних опціонів

Стратегії торгівлі бінарними опціонами, існуючі в інтернет-просторі, вже обчислюються сотнями. Вибрати кращу з них завдання не з легких. Відразу необхідно відібрати підходящі вам за стилем і правилам, потім протестувати кожну на демонстраційному рахунку. Цей етап забирає багато часу у трейдера. У цій статті зібрані топ 10 стратегій для бінарних опціонів за популярністю серед трейдерів.

стратегія Мартингейла

Перше місце в топі стратегій для опціонного трейдингу займає проста система, яка використовує принцип Мартингейла в основі. Вхід в ринок здійснюється при наявності односпрямованих свічок в кількості 7-11 штук поспіль. Купувати опціон потрібно після закриття останньої свічки в серії в протилежному напрямку.

Що б полегшити торгівлю з цієї стратегії, був розроблений індикатор "7Seven-ElevenPro", який знаходить такі послідовності свічок, автоматично і подає звуковий та Алерт сигнал.

ОТРИМАТИ ИНДИКАТОР "7Seven-ElevenPro" >

Якщо угода закрилася зі збитками, наступна відкривається в тому ж напрямку, що і попередня, але збільшеним об'ємом. Так відбувається до тих пір, поки тенденція не зламається і не утворюється свічка, спрямована протилежно основної серії.

Стратегія бінарних опціонів «Три індикатора»

Назва торгової системи говорить сама за себе. Вона складається з трьох елементів, які є практично в будь-якій платформі бінарних опціонів - індикатори RSI, MACD і SMA50. Стратегія дуже проста в застосуванні. Сигнал на покупку опціонів Колл з'являється при перетині ціною лінії ковзної середньої вгору і висхідному напрямку ліній індикаторів MACD і RSI. Для покупки опціонів Пут умови повинні бути протилежними.

Система користується популярністю у трейдерів і входить в топ 10 стратегій для бінарних опціонів через свою простоту та ефективність. Особливо вона підходить для новачків, які тільки починають освоювати бінарні опціони.

Торгова система з елементами Мартингейла

Ця стратегія ще простіше, ніж попередня. Для її використання не потрібні ніякі спеціальні знання. Досить візуальним методом визначити тренд на 12-годинному графіку і відкривати угоди в напрямку основної тенденції після різких рухів ціни проти неї на таймфрейме М30 з таким же терміном експірації. У разі невдалого результату слід увійти в ринок в ту ж сторону збільшеним об'ємом.

Ця система досить ризикована, але займає місце в лідерах топа стратегій для бінарних опціонів через можливості швидко збільшити капітал. Підходить для досвідчених і агресивних трейдерів, які вміють грамотно розраховувати ризики.

Четверте місце топа стратегій для бінарних опціонів - система «4 таймфрейма»

Для роботи зі стратегії не потрібні індикатори і графічні побудови. Все, що вам необхідно, це відкрити одночасно чотири графіка валютної пари з таймфрейме М5, М15, М30 і Н1. Купувати опціони Колл можна в тому випадку, якщо всі свічки на всіх таймфреймах бичачі. Продавати інструмент потрібно при дотриманні зворотних умов.

Система дуже проста, тому і популярна, проте, слід пам'ятати про ймовірність отримання збиткових угод і не ризикувати великою частиною капіталу. Термін експірації становить 30 хвилин. Стратегія тестувалася у брокера Olymp Trade.

свічкові патерни

Стратегія торгівлі Price Action так само популярна на ринку бінарних опціонів, як і на валютному ринку Форекс. Для трейдингу використовують два основних розворотів патерну - пін-бар і зовнішній бар на рівнях підтримки і опору.

Угоди на покупку опціону Колл відкриваються при утворенні фігур на дні тренда після закриття основної свічки формації. Купівля опціону Пут здійснюється за тим же принципом, але на вершині висхідного тренда при наявності сильного рівня підтримки або опору.

Торгівля по корекціям

Наступну торговельну систему, заслужено займає місце в топ 10 стратегій для бінарних опціонів, простіше пояснити на прикладі. Для відкриття угод необхідно знайти фінансовий інструмент зі стійким трендом, провести лінію по його вершин або мінімумам. Досить наявності двох локальних екстремумів.

Після формування трендової лінії торгувати потрібно від неї, коли ціна впритул до неї підійде. Таймфрейм можна вибрати будь-який, але краще за все система працює на періодах від М30 і вище. На малюнку нижче показаний приклад освіти трендової лінії. Мінімальний термін експірації дорівнює періоду обраного таймфрейма.

трендовая торгівля

Наступна система в топ 10 стратегій для бінарних опціонів протилежна попередньої. Вона передбачає торгівлю по тренду. Тут також використовується як інструмент трендова лінія, але не одна, а разом зі стандартним індикатором Стохастік. При висхідній тенденції лінію необхідно побудувати по мінімумам, а при низхідній по максимумах. Відкривати ордера потрібно в напрямку тренда при наближенні ціни до трендової межах. Стохастік в цей час повинен знаходитися в тому ж напрямку, що і тренд.

Час експірації становить 2-3 свічки того таймфрейма, який ви виберете. Детальніше принцип роботи стратегії вказано на малюнку нижче. На зображенні відзначені передбачувані входи в ринок - все, крім останнього. Він наведено для прикладу як сигнал, по якому не потрібно купувати опціони, тому що, незважаючи на дотик, стохастік показує зростання, а не падіння.

Торгівля в діапазоні

Дуже проста стратегія для новачків передбачає покупку опціонів на знаходження ціни всередині або поза діапазону. Найчастіше нею користуються вночі, коли ринок не відрізняється особливою волатильністю. Якщо по певній парі сформувався вузький коридор за період з 22 годин до 2-4 годин ранку, можна робити ставки на те, що ціна залишиться всередині нього до 8 годин ранку.

Недоліком стратегії є необхідність стежити за ринком вночі, оскільки купувати опціони потрібно під час азіатської сесії. Аналогічно можна робити ставки на вихід пари з коридору вранці.

канальна стратегія

Канальна стратегія в основному застосовується на ринку Форекс, але її адаптована версія відмінно підходить і для бінарних опціонів. Вона є узагальненою версією описаних вище систем торгівлі по тренду і проти тренда. Купувати опціони Колл і Пут необхідно від одного кордону каналу до іншого.

Час експірації не повинно бути менше, ніж 5-6 свічок. За цей період ціна встигне відштовхнутися від граничного рівня і закріпитися всередині похилого каналу.

Перетин середніх + фрактали

Наступна система в топі стратегій для бінарних опціонів, незважаючи на свою простоту, все ще користується популярністю серед трейдерів. Для її застосування потрібно встановити на часовий графік два мувинга з періодами 5 і 21.

Купувати опціон Колл потрібно буде після того, як ціна проб'є перший фрактал, що утворився після перетину ковзних середніх вгору. Для покупки опціону Пут умови протилежні. На малюнку нижче показаний приклад вдалого входу в ринок зі стратегії (обведений в червоний прямокутник).

У десятці найпопулярніших стратегій представлені найпростіші торговельні системи, які підходять навіть для початківців робити кар'єру на ринку бінарних опціонів. Не варто забувати, що будь-який метод торгівлі вимагає ретельного тестування, адаптації та налаштування.