Трейдеру

Торгова стратегія для бінарних опціонів neuro Impulse Binary System

Торгова стратегія Neuro Impulse Binary System призначена для торгівлі бінарними опціонами і використовує трендовий підхід до трейдингу. Вхідні параметри Валютні пари: будь-які. Таймфрейм: M5 і вище. Тривалість опціону: на розсуд трейдера. Час торгів: будь-яке. Ризик-менеджмент: вибирайте такий обсяг опціону, щоб ризик був не більше 2-5% від депозиту на одну угоду.

Торгова стратегія для бінарних опціонів new Binary Kiss System

Торгова стратегія New Binary Kiss System призначена для торгівлі бінарними опціонами. Стратегія використовує принцип відскоку ціни від ліній підтримки і опору з підтвердженням по двом осцилляторам. Вхідні параметри Валютні пари: будь-які. Таймфрейм: M5 і вище. Тривалість опціону: 2-3 свічки Час торгів: Лондон, Нью-Йорк.

Торгова стратегія для бінарних опціонів і скальпинга magnum Scalping

Торгова стратегія Magnum Scalping призначена для торгівлі бінарними опціонами, а також може використовуватися для скальпинга. Це третя версія стратегія, яка відрізняється від попередніх більшою стабільністю, а також стрілочним індикатором, яка не перемальовує свої сигнали. Вхідні параметри Валютні пари: основні Таймфрейм: рекомендуються М5 і М15 Тривалість опціону: 4 свічки Час торгів: Лондон, Нью-Йорк.

Торгова стратегія для бінарних опціонів support and Resistance bounce

Торгова стратегія Support and Resistance bounce призначена для торгівлі бінарними опціонами і побудована на використанні відскоку від локальних рівнів підтримки / опору. Вхідні параметри Валютні пари: будь-які. Таймфрейм: будь-хто. Тривалість опціону: 1-2 свічки. Час торгів: будь-яке.

Торговельна система для бінарних опціонів genesis Matrix - високий дохід без перемальовування

Конструкція торгової системи Genesis Matrix є вдосконаленою моделлю відомої в колах трейдерів стратегії Symphonie. На відміну від своєї попередниці в Genesis Matrix був усунутий такий істотний недолік, як перерисовка сигналів індикаторів. Завдяки доопрацюванню програмного коду тимчасової період запізнювання сигналу був зведений до мінімальної величини.

Торгова стратегія для бінарних опціонів «Третя свічка»

Стратегія «Третя свічка» ґрунтується на передбаченні поведінки третьої свічки за допомогою індикаторів. Можна з упевненістю сказати, що це найпростіша методика, так як все, що необхідно - це ретельно досліджувати графік валютної пари і перші дві свічки. Вхідні параметри Валютні пари: GBP / USD і EUR / USD Таймфрейм: М5, М15 Час торгів: цілодобово Тип стратегії: індикаторна Використовувані індикатори: Var Mov Avg3, b-clock Торгова стратегія для бінарних опціонів «Третя свіч

Торгова стратегія для короткострокових бінарних опціонів

Представлена ​​торгова стратегія для короткострокових бінарних опціонів є простою систему для торгівлі 5-ти хвилинними PUT / CALL опціонами і в силу своєї простоти буде затребувана навіть початківцями трейдерами. Вхідні параметри Валютні пари: будь-які. Таймфрейм: M5 (купуються опціони тривалістю в 5 хвилин).

Торгова стратегія market Scanner System для форекс і бінарних опціонів

Торгова стратегія Market Scanner System поєднує в собі графічні побудови, призначені для ідентифікації тренда, і стандартні індикатори, які використовуються в якості фільтрів. Система підходить як для торгівлі бінарними опціонами, так і для звичайного скальпинга і внутрішньоденної торгівлі. Вхідні параметри Валютні пари: будь-які.

Торгова стратегія multi Parabolic SAR для бінарних опціонів

Торгова стратегія для бінарних опціонів Multi Parabolic SAR побудована на базі трьох параболік в комбінації з індикатором fx_trender, який допомагає ідентифікувати різні фази ринку. Вхідні параметри Валютні пари: будь-які. Таймфрейм: М15 і вище. Тривалість опціону: 4 свічки. Час торгів: будь-яке.

Торгова стратегія trend action with fractal support / resistance

Торгова стратегія Trend action with fractal support / resistance - це трендследящая система з елементами тактики Price Action, яка може використовуватися як для скальпинга на ринку Форекс, так і для торгівлі бінарними опціонами. Ми наведемо правила стратегії для бінарних опціонів. Для скальпинга правила практично нічим відрізнятися не будуть.

Тунельна стратегія торгівлі бінарними опціонами

Ще одна дуже проста, але тим не менше ефективна стратегія для торгівлі бінарними опціонами, заснована на перетині ковзних середніх. Дана стратегія може застосовуватися на будь-яких бінарних опціонах, точніше її можна застосовувати для абсолютно будь-якої валютної пари. Сигнали на покупку або продаж за тунельної стратегії дивимося мінімум від годинного графіка Н1.

Внутрішньоденна торгова стратегія для бінарних опціонів

Бінарні опціони активно входять в торгові портфелі наших трейдерів, проте торгових стратегій з даного активу дуже небагато в зв'язку з тим, що інструмент ще не досить популярний в Росії. У даній статті ми розповімо про три варіанти стратегії торгівлі по бінарних опціонах. Основою їх є відкриття угод від рівнів перекупленності і перепроданості.

Універсальна торгова стратегія для бінарних опціонів «Сила інерції тренда»

Торгова стратегія «Сила інерції тренда» призначена для торгівлі вартовими PUT / CALL опціонами, але також відмінно підходить для скальпинга, внутрішньоденної торгівлі і свінг-трейдингу. За твердженням автора стратегії «Сила інерції тренда», її можна використовувати на валютному ринку Форекс при торгівлі як основними, так і екзотичними валютними парами, на фондовому і сировинних ринках.

Додаткові функції управління бінарними опціонами

Ми продовжуємо майстер-клас з торгівлі бінарними опціонами, і в 88 номері журналу ForTrader. org хотіли б обговорити додаткові функції до управління відкритими угодами, які пропонують сучасні брокери. Статті майстер-класу «Торгівля бінарними опціонами» 4 стратегії управління капіталом і ризиками в торгівлі бінарними опціонами Збільшення прибутковості Форекс угоди бінарними опціонами Стратегія хеджування ризиків на Forex бінарними опціонами Бінарні опціони на Форекс або торгівля

Олексій Олександрович Мордашов

Олексій Олександрович Мордашов - російський олігарх, який входить в десятку найбагатших бізнесменів Росії. Основою його бізнесу є металургійний комбінат «Северсталь» , який був отриманий Мордашова в період глобальної приватизації шляхом не зовсім чесним шляхом. На даний момент Олексій Мордашов очолює холдинг «Северсталь-Груп», до якого входять чотири основних підрозділи: сировинний, металургійний, транспортний і машинобудівний.

Торгівля бінарними опціонами: особливості покупки опціону call

Опціон Call є одним з найпопулярніших і поширених видів контрактів при торгівлі бінарними опціонами. Процес торгівлі їм не представляє ніякої складності, головне - правильно вибрати напрямок руху відповідного активу. Якщо трейдер упевнений, що ціна на обраний ним актив буде рости, він купує опціон Call.

Баффетологія

Баффетологія - це новітня наука в сучасній фінансовій історії, яка являє собою об'єднання торгових стратеги, прийомів і методів інвестування знаменитого Уорена Баффета. баффетологія захоплює собою молодих і практикуючих інвесторів, які вражені успіхами Баффета. Вона розкриває теоретичні та практичні основи прибуткових дій інвестора і допомагає послідовникам поглянути на ринки «іншими очима».

Асоціація австралійських фондових бірж (australian Associated Stock Exchanges, AASE)

Асоціація австралійських фондових бірж (Australian Associated Stock Exchanges, AASE) - головна австралійська Фондова біржа. ASX є публічною компанією, акції якої торгуються на самій біржі. Головний торговельний майданчик розташовується в будівлі «Біржовий центр» в Сіднеї (Новий Південний Уельс). Сучасна Австралійська біржа цінних паперів виникла в результаті злиття в 2006 році Австралійської фондової біржі (Australian Stock Exchange) і ф'ючерсних біржах Сіднея (Sydney Futures Exchange).

Австралійський долар (aud, оссі, ауссі)

Австралійський долар (aud, оссі, ауссі) - валюта Австралійського Союзу, включаючи Острова Різдва, Кокосових островів і Острову Норфолк, а також незалежних тихоокеанських держав Кірібаті, Науру і Тувалу. Австралійський долар кратний 100 центам і зазвичай позначається знаком долара «$», проте прийняті й інші варіанти: A $, $ A, AU $ і $ AU.

Брокер бінарних опціонів не виводить прибуток. В чому може бути причина?

Отже, після певного часу торгівлі бінарними опціонами, на вашому рахунку утворилася прибуток, яку ви вирішили вивести. Однак, брокер бінарних опціонів відмовляється виводити вам кровно зароблені гроші. Так як же так? Це ж моє! Особливо гарячі трейдери тут же поспішають відкривати на форекс форумах теми з претензіями до брокерам.