Трейдеру

Чітке дотримання правил торговельної системи - запорука успіху в трейдингу

Торговельна система - набір певних чітко формалізованих дій, торговий алгоритм. Дії алгоритму засновані на технічному і фундаментальному аналізі або інших важливих чинниках. Торговельна система повинна звести до мінімуму вплив емоцій трейдера на торгівлю. Тобто, кожна дія трейдер повинен здійснювати, грунтуючись тільки в рамках своєї Торговельної системи.

BinaryComodo: унікальний індикатор для бінарних опціонів від Ріти Ласкер

Індикатор BinaryComodo розроблений відомою Ритою Ласкер і дає сигнали на вхід в позицію у вигляді червоних стрілок (продаж) і зелених стрілок (купівля). Форекс індикатор BinaryComodo слід застосовувати на основних валютних парах і таймфрейме Н1. За твердженням автора, індикатор перемальовує сигнали, а кількість хибних сигналів вкрай низько для безкоштовного індикатора.

Стрілочний індикатор для бінарних опціонів m5_Cash_M15

Стрілочний індикатор для бінарних опціонів для розрахунку точки входу використовує свідчення ковзних середніх з двома різними періодами і індикатора RSI. Рекомендація по купівлі опціону Call відображається на графіку у вигляді стрілки зеленого кольору, опціону Put - стрілки червоного кольору. Стрілочний індикатор для бінарних опціонів M5_Cash_M15 Рекомендації по використанню індикатора M5_Cash_M15 Валютні пари: EURUSD, USDJPY, NZDUSD і USDCHF Таймфрейм - М5 Час експірації опці

Стрілочний індикатор бінарних опціонів killBinarySignals-2 без перемальовування

Індикатор форекс KillBinarySignals-2 являє собою індикатор стрілочного типу, є універсальним і може використовуватися для торгівлі бінарними опціонами, а також внутрішньоденної торгівлі будь-якими доступними в торговій платформі MetaTrader 4 активами. За твердженням розробників індикатор бінарних опціонів KillBinarySignals-2 дає дуже точні сигнали на вхід в ринок у вигляді кольорових стрілок на першій свічці.

Сигнальний індикатор для бінарних опціонів pLATINUM: 90% -ная прибутковість

Сигнальний індикатор для бінарних опціонів PLATINUM, за твердженням авторів, не має аналогів і володіє прибутковістю, при стандартних налаштуваннях, порядку 80-90%. Сигнал, у вигляді стрілок відповідного кольору, з'являється на одну свічку і не перемальовує. Сигнальний індикатор для бінарних опціонів PLATINUM Експерти журналу ForTrader.

Стрілочний індикатор binary Indicator для торгівлі бінарними опціонами

Стрілочний індикатор Binary Indicator призначений для торгівлі бінарними опціонами і, за твердженням розробників, дозволяє знаходити найбільш оптимальні сигнали для покупки контрактів Put і Call. При цьому, сигнали індикатора не перемальовувати. Стрілочний індикатор Binary Indicator Досвідчені трейдери рекомендують використовувати стрілочний індикатор Binary Indicator на таймфреймах від М15 до Н1.

Бінарні опціони: демо рахунок і торгівля

Починаючи торгувати бінарними опціонами, не поспішайте відкривати торговий рахунок. Все нове варто спробувати, щоб зрозуміти, чи подобається вам такий трейдинг, чи зручний для вас інструмент і т. Д. Для цього існують демо-рахунку для бінарних опціонів , т. Е. Торгівля на віртуальні кошти, пробні угоди.

Індикатор бінарних опціонів six Second Trades (60 секунд)

Бінарні опціони привертають все більше уваги трейдерів, які звикли до валютного ринку. І адже дійсно є свої переваги і у цього інструменту. Тому давайте розглянемо індикатор Six Second Trades , який розроблений для торгівлі на опціонах «60 секунд». Нагадаємо, що опціон 60 секунд з'явився порівняно недавно, і він передбачає, що термін дії контракту складає всього декілька хвилин.

Індикатор Стохастик: модифікації

Одним з найбільш поширених індикаторів на форекс є осцилятор Stochastic. Основною його перевагою є зручність сприйняття інформації, а також маса різних стратегій, що базуються на ньому. Тому не дивно, що користувачі технічного аналізу створюють різні модифікації індикатора стохастик , додаючи йому все більш цікаві властивості.

Що таке біржовий геп (gap)?

Геп (від англійського gap ) - це так званий «розрив» котирувань на торговому графіку, який може виникнути, коли відбувається дуже швидке, різка зміна торгових цін. На Форекс геп проявляється як сильний «ривок» торгової ціни в якусь сторону, внаслідок якого з'являється помітний зазор між рівнями закриття одного періоду і відкриття чергового.

3 Базових стратегії торгівлі бінарними опціонами: від простого до складного

Як показує практика, можна бути досить успішним аналітиком, але біржовий прибутку так і не побачити. Вміння правильно аналізувати ринкову ситуацію для отримання прибутку на біржі недостатньо - дуже важливо ще вміти торгувати. У стратегіяхторговлі бінарними опціонами, як і в будь-якому іншому справі, необхідно рухатися від простого до складнішого.

Індикаторна стратегія для торгівлі бінарними опціонами callPut-Options

Торгова стратегія для бінарних опціонів CallPut-Options є простою індикаторної стратегій, для ефективності забезпеченою візуальним і звуковим сповіщенням. Параметри торгової системи CallPut-Options Валютні пари: EUR / JPY, EUR / USD, GBP / USD, AUD / USD, NZD / USD Таймфрейм: М5 Час торгів: цілодобово Тип стратегії: внутріденна Застосування стратегії CallPut-Options Після появи стрілки і звукового оповіщення, чекаємо, коли свічка змінить колір і набуваємо опціон.

Сигнальний індикатор для бінарних опціонів bOSS без перемальовування і запізнювання

Індикатор для бінарних опціонів BOSS призначений для торгівлі бінарними опціонами з терміном експірації 15 хвилин. В індикаторі BOSS дає сигнал на покупку опціону без перемальовування і без запізнення. Тест розробників показав прибутковість індикатора 68, 29%. Сигнали індикатора для бінарних опціонів BOSS Сигнал на покупку опціону Call відображається у вигляді стрілки вгору і написи в правому верхньому куті екрану CALL (UP).

ZigZagger 2. 0 - індикатор для торгівлі бінарними опціонами

Індикатор ZigZagger 2. 0 є розробкою відомої Ріти Ласкер, заснований на форекс індикаторі ZigZag і призначений для торгівлі бінарними опціонами. За твердженням розробників, на відміну від стандартного ZigZag, індикатор ZigZagger 2. 0 сигнали перемальовує. Додатково в індикаторі ZigZagger 2. 0 реалізована подача звукового сигналу, поява вікна повідомлень про сигнал на вхід, а також оповіщення на e-mail.

5 Простих способів уникнути обману при торгівлі бінарними опціонами

В час високих технологій і поширення мережі Інтернет кожен, хто хоче почати торгувати бінарними опціонами, може набрати в рядку пошукової системи «брокери бінарних опціонів» і отримати масу посилань на сайти брокерів, які надають послуги з торгівлі бінарними опціонами. Однак, не всі з них можуть виявитися тими, за кого себе видають.

Бінарні опціони на Форекс або торгівля валютними парами?

Читаючи розділ нашого форуму про бінарних опціонах , ми з подивом виявили, що деякі наші учасники, які досить давно торгують (або пробують торгувати) на Форекс, активно беруть участь в обговореннях роботи і з БІНАР. Є навіть повідомлення, де абсолютно ясно дано зрозуміти, що деривативами виходить працювати куди краще, тільки потрібні деякі невеликі доробки.

Drake Delay Stochastic - стратегія для бінарних опціонів з підтвердженням сигналу

Торгова стратегія Drake Delay Stochastic заснована на індикаторах і призначена як для роботи з бінарними опціонами, так і з іншими фінансовими інструментами. Торгівля ведеться на відбій від кордонів каналу з підтвердженням по стохастику. Вхідні параметри Валютні пари: будь-які Таймфрейм (час експірації): M15 і вище Тривалість опціону: 4-6 свічок Час торгів: Лондон, Нью-Йорк Індикатори: авторські ризик-менеджмент: вибирайте такий обсяг опціону, щоб ризик був не більше 2-5%

Стратегія для торгівлі бінарними опціонами binaryCash

В основі стратегії для торгівлі бінарними опціонами BinaryCash лежить використання індикатора Binary Cash (Comodo). Зовні індикатор Binary Cash (Comodo) на перший погляд здається дуже простим, але насправді включає в себе 157 потужних технічних індикаторів . Індикатор використовується на таймфрейме М5, опціон ставимо на 15 хвилин.

3 Варіанти бінарних опціонів безкоштовно і без вкладень

Бінарні опціони без вкладень цікаво спробувати майже всім трейдерам, які захоплені пошуком альтернативних інвестицій. Активність рекламних кампаній брокерів бінарних опціонів створюють ажіотаж і підстьобують цікавість спекулянтів, однак факт того, що це все ж сурогатний інструмент, ймовірність обману на торгівлі яким значно вище звичайного, народжують побоювання стосовно нього, тому і виникає бажання протестувати бінарні опціони безкоштовно .

5 Помилок новачків в торгівлі бінарними опціонами

Той факт, що торгівля бінарними опціонами набирає популярність серед трейдерів - не секрет. Досить просте використання даних інструментів, а також порівняно висока прибутковість за короткий термін привертає як професіоналів, так і, звичайно, новачків, які не бажають заглиблюватися в складні теорії торгівлі акціями або валютою безпосередньо.