Праворуч на червоне - можна!)


"у Москві стартував експеримент, в рамках якого водіям дозволили повертати направо на червоний сигнал світлофора. Нововведення діє на шести столичних перехрестях: з вулиці Лохвицький на Рязанський проспект у напрямку центру, з Велозаводській на Автозаводську вулицю, з Нагатинской вулиці на проспект Андропова в область, з Новокузнецькій вулиці на внутрішню сторону Садового кільця, при з'їзді з внутрішньої сторони МКАД на Студений проїзд і з Коктебельської вулиці на Варшавське шосе.
Про те, що на даному перехресті дозволено повертати на червоне світло, сигналізує зелена стрілка і табличка з написом "Поступися всім і можна направо". Нова можливість - це право, а не обов'язок. Так що не варто сигналити тим, хто збирається їхати прямо і чекає своєї черги, сообщаетМ24. ru.
Нагадаємо, про користь "вічної стрілки" кажуть давно. Зокрема, існує думка, що вона дозволяє значно економити бензин і скорочувати пробки. "Пропускна здатність перехрестя зростає від 5% до 25%. Буває, що і більше навіть. Це і економія бензину - до 10%", - пояснив заступник керівника експертного центру Probok. net Андрій Мухортіков. "©