Вірити чи не вірити торговим сигналами?

торгові сигнали

Нарівні з довірчим управлінням своїх грошових коштів, є ще один надійний спосіб заробітку. Маючи в своєму арсеналі тільки базові знання про Forex, яких поки не цілком достатньо для самостійного ручного торгівлі, ми будемо використовувати торгові сигнали: безкоштовні і платні, ручні і автоматичні.

Торгові сигнали - це рекомендації професійних трейдерів в режимі реального часу для відкриття поточних позицій.

Для новачків - це спосіб орієнтуватися на ринку, відкриваючи позиції в правильну сторону; для професіоналів - це ще один спосіб додаткового стабільного заробітку.

Відмінність торгових сигналів від торгових радників в тому, що ніхто крім самого трейдера не приймає остаточного рішення на користь відкриття позиції, керуючись конкретним сигналом. Тому, торгівля за допомогою торгових сигналів - це хороша можливість навчитися торгівлі від професіоналів, що є перехідним етапом на шляху до самостійної ручної торгівлі.

Безкоштовні торгові сигнали

Як правило, безкоштовні торгові сигнали надаються для загального користування в тому випадку, якщо у автора сигналів є інші способи заробітку з сайту: велика кількість реклами, реферальні посилання або пропозицію про покупку свого софта. З безкоштовними торговими сигналами завжди слід бути вкрай обережними - трейдер, який розмістив цю інформацію, не несе відповідальності за втрачені вами гроші, якщо сигнал виявився невірним. Найкраще порівняти один з одним кілька джерел сигналів і вже відкривати позицію після прийняття зваженого рішення і повної впевненості в достовірності інформації.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Підписка на платні торгові сигнали

Платні торгові сигнали в свою чергу діляться на два підрозділи: звичайні сигнали для ручної торгівлі і сигнали в автоматичному режимі. У першому випадку все просто: ви оплачуєте підписку на поради від професійного трейдера і отримуєте підказки в який бік відкривати позиції. Вибирати, на кого оформити підписку, можете, спираючись на відгуки на форумах.

Таблиця трейдерів, які надають підписку на свої торгові сигнали

Таблиця трейдерів, які надають підписку на свої торгові сигнали

У другому випадку все дещо складніше. Даний спосіб торгівлі схожий з запрограмованими торговими радниками. Торгівля так само здійснюється в автоматичному режимі, з тією лише різницею, що позиції відкриваються по сигналу людини, а не по написаному алгоритму програми. Для того, щоб почати торгівлю по підписці на автоматичні сигнали, необхідно мати два відкритих аккаунта в MetaTrader і у оператора, яке постачає платні торгові сигнали. На обох акаунтах зобов`язані бути присутніми грошові кошти. І головним правилом є те, що термінал повинен працювати в цілодобовому режимі, інакше буде припинено надходження сигналів і, як наслідок, торгівля припиниться. Мінус такого способу торгівлі полягає в тому, що не можна акумулювати відразу кілька торгових сигналів, так як прописати в налаштуваннях терміналу можливо лише одного оператора.

Статистика трейдера по торговим сигналами

Статистика трейдера по торговим сигналами

Ризик великий. Гарантію на 100% прибуток ніхто не надає. Тому, перед тим, як приступити до застосування торгових сигналів, слід досить глибоко вивчити обраних постачальників сигналів: величину їх середнього профіту за місяць, квартал, рік, який термін вони знаходяться на ринку і досвід в вірних сигналізувати угодах.