Індикатор tma cg mladen створить цінової канал

indikator-tma-cg-mladen

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Tma Cg Mladen. Перед тим як приступити до заробітку на ринку Форекс, багато початківці трейдери намагаються спочатку відшукати робочу торгову стратегію. При цьому, часто пошук ефективних торгових стратегій здійснюється на тематичних ресурсах. На окрему увагу заслуговує канальна торгова стратегія, яка серед трейдерів вважається досить ефективною.

У зв`язку з тим, що ціна рухається всередині цінового каналу, існує 2 варіанти подальшого розвитку подій:

  • Ціна може відбитися від одного кордону каналу і полинути в протилежну сторону.
  • Ціна може пробити кордон каналу і полинути за його межі.

Відмінним помічником у торгівлі може стати індикатор Tma Cg Mladen, про який ми і поговоримо сьогодні.

Завантажити індикатор Tma Cg Mladen ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Встановлюється він як і будь-який інший інструмент. Просто завантажуєте архів, зберігаєте його в кореневу папку терміналу MT4, після чого перезапускаєте його. Далі вибираєте підходящу валютну пару, відрізок часу і переносите інструмент з віконця «Навігатор» на відкритий графік.

Відмінні риси індикатора Tma Cg Mladen

Визначити межі цінового каналу можна вручну, а можна використовувати для цього спеціальні алгоритми. Дані інструменти дозволяють з досить високим рівнем точності здійснити побудова цінового каналу. Напевно ви вже знаєте, що ринок більшу частину часу перебуває в стані флета і тільки близько 30% всього часу на ринку спостерігається активність. Залежно від поточного стану ринку трейдери застосовують певні індикатори.

Індикатор Tma Cg Mladen стане прекрасним помічником починаючому трейдеру, так як він автоматично будує цінової канал. Також він малює на графіку стрілки в якості підказок для відкриття угод. Даний алгоритм є більш вдосконаленою версією канальної стратегії Tma, його творцем є програміст з ніком Mladen.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Детальний опис індикатора Tma Cg Mladen

Індикатор Tma Cg Mladen самостійно виявляє панівний на ринку тренд. Даний інструмент постійно перемальовує цінової канал в залежності від значень ціни. Зовні цей алгоритм виглядає у вигляді трьох кривих різного кольору. З першого погляду вони нагадують смуги Боллинджера, проте на графіку з застосуванням індикатора Tma Cg Mladen різкі скачки не спостерігаються. В даному випадку криві є більш плавними.

indikator-tma-cg-mladen

Відстань від меж каналу до середньої кривої задається експериментальним методом. Даний алгоритм наділений настройками, які дають зрозуміти наступне:

  • Тime Frame - в цьому рядку вказується часовий інтервал.
  • Price - в цьому рядку вказується ціна. У стандартних налаштуваннях в цьому рядку вказано значення 6.
  • Bands Deviations - в цьому рядку вказується відхилення, яке в стандартних настройках дорівнює 1,618.
  • Interpolate - настройка, яка відповідає за зміну значень індикатора.

Крім описаних вище налаштувань, можна також активувати звукове оповіщення індикатора про появу сигналу для входу в ринок. Також в настройках індикатора можна змінити кольорове відображення. Сподіваюся, з цими налаштуваннями ви з легкістю впораєтеся своїми силами. Якщо у вас немає досвіду оптимізації індикаторів, раджу вам застосовувати цей інструмент зі стандартними настройками.

На відміну від індикатора Tma, де стрілки з`являються при відскоку ціни від кордонів каналу, даний інструмент видає сигнали і в тому випадку, коли ціна пробиває межі каналу, йде за його межі, а після повертається в його діапазон.

Головний недолік даного алгоритму полягає в тому, що він змінює свої показання. Варто також відзначити, що більш надійні сигнали алгоритм видає під час флета на ринку.

indikator-tma-cg-mladen

Індикатор Tma Cg Mladen може бути використаний на будь-якому часовому інтервалі, але вести торгівлю тільки на його основі не слід, він підходить для застосування тільки в парі з іншими індикаторами. В якості додаткового алгоритму для відсіювання хибних сигналів можна використовувати відомий всім Стохастік.

indikator-tma-cg-mladen

На попередній картинці ви можете побачити використання індикатора Tma Cg Mladen в парі зі стохастики. Зверніть увагу на те, що сигнали, що надходять від першого алгоритму, підтверджуються або спростовуються за допомогою кривої Стохастика.

Індикатор Tma Cg Mladen є простим і досить корисним індикатором в торгівлі. Даний інструмент стане прекрасним доповненням будь-якій торговельній стратегії. На цьому опис індикатор закінчується. Сподіваюся, ця стаття допоможе в збільшенні вашого прибутку на ринку Форекс. Підписуйтесь на мій канал, і ви завжди будете в курсі всіх найефективніших стратегій, радників, індикаторів і багато чого іншого цікавого.