Теорія і практика роботи на російському ринку акцій. Самовчитель гри на біржі

Автор : В. В. Ричков

Видавництво : Олімп-Бізнес, 2010 р
Тверда палітурка, 320 стор.
ISBN 978-5-9693-0175-7
Формат: 60 × 90/16 (~ 145х217 мм)

ЗМІСТ КНИГИ ПРО МЕТОДАХ ІНВЕСТИЦІЇ нА РЦБ

Автор зачіпає широке коло питань, пов'язаних з інвестиціями в акції російських компаній, розкриває механізм маржинальної торгівлі , специфіку коротких продажів.

В книзі, виходячи із сутності фундаментального і технічного аналізу, розглядаються найбільш ефективно працюють на вітчизняному ринку акцій моделі і методики, визначаються область їх призначення і правила використання. Пропонуються розроблені автором плани застосування фундаментального і технічного аналізу.

Досліджуються методи управління капіталом і ризиком, на основі яких будується оригінальна методика підвищення прибутковості інвестицій. На прикладах розглядаються методи диверсифікації ризику і теорія портфеля. Дається комплексна стратегія прийняття інвестиційних рішень , яка об'єднує розглянуті теорії, методи і підходи.

Видання призначене для студентів і аспірантів економічних вузів, фахівців фінансових організацій, приватних інвесторів, а також для широкого кола читачів, які цікавляться питаннями інвестицій на російському ринку цінних паперів.