Вся правда про заробіток на покері і чому успішні гравці завжди залишаються в тіні?

Вітаю вас, читачі і передплатники! Ми всі колись і десь вчилися. Часом зустрінеш однокласника або однокурсника і виявиться, що він давно і успішно заробляє на життя грою в покер!

Так, буває і так. Успішні гравці оточені ореолом таємниці. І все ж, заробіток на покері це міф чи реальність?

Спочатку все здається просто

Потрібно розуміти, що покер як вид заробітку - занадто розпливчасте формулювання. Для кого-то реальний заробіток починається з 300 $ в місяць, а для кого-то і 1000 $ - кишенькові витрати. Крім того, призовий фонд в онлайн покері формується не тільки (часом навіть не стільки) з ставок гравців, а й зі спонсорських грошей.

У той же час, покер-клуби (їх ще називають кімнати або в англійському оригіналі "руми") зацікавлені в постійному залученні нових гравців, адже дохід румів багато в чому складається з комісії з ставок в грі. Тому не дивно, що при реєстрації нового ігрового аккаунта поважаючий себе рум дає стартовий бонус, який дозволяє грати без вкладень.

В інтернеті є безліч покер-румів, що спеціалізуються на різних видах цієї гри, але найбільш популярний "техаський холдем". У самому спрощеному вигляді його можна описати як складання комбінацій з двох "кишенькових" карт і п'яти "загальних".

Спочатку кожному гравцеві здаються по 2 карти, які приховані від інших гравців, а потім на столі послідовно викладаються спочатку 3 карти, потім четверта, потім п'ята.

Двоє з гравців, що знаходяться зліва від дилера (гравця, що здає карти), після здачі кишенькових карт роблять "сліпі" (незважаючи до карти) ставки, або "блайнди": малий і великий, який завжди в 2 рази більше малого .

Потім кожен раз після чергового викладання карт робляться ставки. Після повної здачі загальних карт гравці відкривають кишенькові карти (це називається шоудауна) і демонструють свої комбінації з урахуванням 2 кишенькових і 5 загальних карт. Таким чином, в 5-карткової комбінації можна використовувати 2, 1 або жодної з кишенькових карт.

Всього існує 10 комбінацій, що мають різну силу. Банк виграє найсильніша комбінація. Якщо виграшна комбінація виявляється більш, ніж у 1 гравця, банк виграє старша з них. Саме такі правила прийняті на Покер Старс - найпопулярнішому в світі румі для гри в онлайн покер. Незважаючи на те, що тут збираються найсильніші гравці, мінімальний депозит складає всього 5 $.

Крім того, за проходження навчального курсу видається квиток для кеш-гри на суму 23 $, а також передбачений бонус у розмірі 20 $. Унікальність цього покер-руму ще й в тому, що навіть новачок, який відкрив депозит на 5 $, може взяти участь в турнірі з призом в 1 000. 000 $ з виведенням грошей.

Також передбачено багато додаткових програм, в яких по промо-кодами можна отримати дуже вигідні умови для гри. Детальний опис цих програм можна подивитися, наприклад, тут.

Без знань і досвіду - нікуди

Для успішної гри потрібна стратегія. На щастя, далеко ходити не потрібно. Базовий курс цілком можна пройти і на Покер Старс. Якщо ж вам захочеться стати професіоналом в онлайн покері, в інтернеті існують спеціальні школи, наприклад gipsyteam.ru.

До речі, і там передбачені безкоштовні курси, умови яких обговорюються індивідуально і зазвичай засновані на бекінгових програмах. Коротко їх суть полягає в поверненні комісій, які покер-рум бере зі ставок в кожній грі.

Це називається рейкбек і чим активніше гравець, тим більше переваг він має за програмою лояльності. На Покер Старс рейкбек може досягати 67%. Для початківців зазвичай рекомендується грати на найнижчих лімітах.

Наприклад, бай-ін (вступний внесок за право сісти за ігровий стіл) - 2 $, великий блайнд - 0, 02 $ (зазвичай він в 100 разів менше бай-іна). Почавши ігрову кар'єру зі стартового бонуса і проводячи щодня 100-200 ігор, можна вигравати без вкладень 10 $ в день.

Про заробітки професійних гравців на турнірах високих лімітів (понад 100 $) можна дізнатися з відгуків на форумі gipsyteam. Наприклад, зовсім недавно СК Росії порушив кримінальну справу проти росіянина, який виграв більше 30 млн рублів на міжнародних турнірах по онлайн покеру.

Цікаво, що форумчани швидко "вирахували", хто це, т. К. Він виявився їхнім знайомим. До слова, такий ігровий рівень учасників цього клубу. То який все ж середній заробіток хорошого гравця в покер?

Це досить складне питання, відповідь на який багато в чому залежить від часу, який гравець здатний проводити в грі, від лімітів ставок, на яких він грає, від рівня його суперників і інших чинників. Професійні гравці приділяють велику увагу рейбекам, тому вони дуже рідко змінюють рум.

Детальну статистику по конкретних гравців можна подивитися на сайті sharkscope. com. Тут є вибірки по окремих турнірів, за категоріями лімітів та іншими критеріями. Дуже приблизно можна говорити про цифри порядку декількох тисяч доларів на місяць.Але для цього потрібно грати постійно, вивчати нові стратегії, тримати себе в тонусі і забути, що таке відпочинок.

І як же без гангстерів!

Втім, популярні і кримінальні заробітки на покері. Один з найпростіших способів - установка програми, зламували ігровий сервер і дає гравцеві необмежені ресурси - "free chips для ворлд покер клаб", т. Е. Можливість безкоштовної гри. Звідки я це дізнався? На форумі mmgp. ru ще й не таке бувало знаходили ...

Наприклад, гра "на Дедик" (від англ. dedicated server - виділений сервер). Алгоритм простий: одна людина грає відразу з декількох рук (т. Е. Виступає як кілька гравців, кожен з верифікованим обліковим записом) і з великою ймовірністю знімає банк. Був би попит, буде й пропозиція. Тому в інтернеті багато такої реклами:

До речі, на Дедик часто робиться і Майнінг криптовалюта. Це вже цілком законний бізнес, але про нього - окрема розмова.

Висновок

Покер як вид заробітку - справжнє мистецтво. Але будь-яке мистецтво вимагає жертв. Якщо хочете стати майстром, будьте готові до екстремальних навантажень, причому не тільки психологічним, а й фізичним. Мало хто може витримати 5-6 годин поспіль за ігровим столом, не втомлюючись і не втрачаючи форми.

За статистикою, лише трохи більше 10% гравців постійно знаходяться в прибутку, а професіоналів серед них - одиниці.

У той же самий час, справжнім інвестором може бути практично кожен, отримуючи пасивний дохід без ризику для здоров'я. Якщо ви - новачок на моєму блозі, підписуйтесь на оновлення: тут ви дізнаєтеся багато цікавого про інвестиції!