Історія, яка вчила мене торгувати

Гагік Геворгян , 27 років, Вірменія. З 2004 року є керівником інвесторськими рахунками. Віддає перевагу роботі з ф'ючерсами.
Розповідь в рамках конкурсу «Один день з життя трейдера«

Була ніч, 4: 00 ранку, я сидів перед монітором і пильно стежив за ціною в ID System, і все почалося з того, що я відкривав угоду на 3 лоти по євро / долару .

Відразу скажу, штовхнула мене до цього моя інтуїція. Депозит був на межі втрати; погано було і те, що я знаходився в інтернет клубі аж з 10: 00 ранку і не їв нічого. У клубі залишилися я і оператор - всі відвідувачі давно пішли. Стан був жахливий - я не розумів, що відбувається зі мною, єдине, про що я думав, це про свою помилку, яку так раптово здійснив. Я небезпідставно відкрив велику угоду. Хоча в перші хвилини я пішов в плюс, але коли ціна показала збиток в розмірі спреда, то я не наважився закривати його. Щось зупинило мене, і тепер мій збиток НЕ -120 $, а цілих -4. 000 $, але ж мій депозит був всього 5200 $.

В один момент я вирішив все-таки залишити угоду і йти додому, так як відчував себе неважливо. Збираючи всі сили, я закрив термінал встав із стільця, підійшов до оператора, заплатив майже 30 $ і пішов додому. Як я там опинився, вже не пам'ятаю, вранці, коли відкривав очі, вже було 12: 00.

Здавалося, що все це сон, хотілося ще спати, щоб притупити почуття, але я не зміг. Я встав і зрозумів, що спав у своєму ліжку, а в вітальні на дивані.

Привівши себе в порядок, я пішов знову в сторону інтернет клубу. На моєму місці вже сидів молодий хлопець, я попросив його змінити місце і поступитися мені. Коли я натискав на іконку долара (така була у ID System), я молився, щоб все було добре і ціна повернулася на своє місце. Напруга була такою великою, що коли термінал відкривався, я листом А4 закривав і котирування, і графік, і баланс, щоб відразу не бачити яким був результат. Коли наважився, почав повільно відкривати рядок балансу ...

Спочатку я виявив, що мій баланс залишився тим же, що я залишив напередодні ввечері. Перше, про що подумав, що все ще перебуваю в збитку. Продовжив відкривати, а коли побачив знак мінуса, почав тремтіти всім тілом. Нарешті не витримав і відірвав листок від екрану, на якому було написано «-220 $». Я моментально закрив операцію, після цього довго сидів і не зміг нічого зробити.

Трохи пізніше я встав, підійшов до оператора, заплатив за використане час, пішов додому і ліг спати. Після цього випадку я не підходив до терміналу і не торгував 4 місяці .

Це був самий кошмарний день в моїй кар'єрі трейдера!

Після цього випадку я клявся більше ніколи не відкривати угоди, не маючи на те вагомого підстави, чи не відкрити угоди більше 1% від рахунку, клявся завжди використовувати захисні стоп-накази.

З часом я зрозумів одну істину: не треба поспішати в торгівлі, це було моєю найбільшою помилкою - я хотів відразу і багато заробити, я грав без стоп-наказів, не стежив за своїм здоров'ям, сідав перед екраном в будь-якому настрої.

Все могло закінчитися втратою депозиту . Сподіваюся, що з моєї історії винесуть урок інші трейдери і не повторять моїх помилок. Слідкуйте за собою, за своїм здоров'ям, настроєм, завжди грайте з захисним стопом, торгуйте мінімальним лотом і ніколи, ніколи не ризикуйте в одній угоді більше 1% депозиту.