Superbinary com - огляд та відгуки

Брокер Superbinary з 2016 року надає платформу для торгівлі бінарними опціонами. Незважаючи на молодість, компанія вже встигла заявити про себе, як про значне учасника ринку, з яким щомісячно працює все більше число трейдерів. В даному огляді ми розглянемо відмінні риси брокера, а також вивчимо відгуки, які є в інтернеті про роботу даної компанії.

Загальна інформація

Почати огляд хочу з головної думки - ознайомлення з можливостями брокера, а також з його описом вкрай насторожує. Перший привід для настороженості - молода компанія, яка тільки вийшла на російський ринок, і не має ніяких ліцензій на роботу. Я навіть не кажу зараз про російських регуляторах (ми знаємо що в другій половині 2016 року одержати їх "дозвіл" практично неможливо), але повинні бути якісь європейські ліцензії, адже брокер міжнародний.. Але таких ліцензій немає.Ми вже не раз стикалися з ситуаціями, коли з'являлися молоді компанії з "багатим минулим і великими амбіціями в майбутнє" не отримували ліцензій і дуже швидко зливалися. Загалом 0: 1 не на користь Superbinary.

Другий момент - країна реєстрації. На сторінці контактів є вказівка, що брокер англійська, з головним офісом в Лондоні, а також з представництвом в Москві. Проблема тільки в тому, що на тій же сторінці контактів зазначено, що компанія зареєстрована не в Лондоні, а Валлі в Британській Вест Індії. Відчуваєте різницю? Так що ні про що надійності на увазі "лондонської прописки" теж не йдеться. 0-2 не на користь Superbinary.

Насправді цей рахунок не на користь брокера можна довести до розгромного, але це не мета даного огляду. Я вам просто вказав на моменти, за якими Супербінарі не викликає довіри. Тому зайвий раз подумайте чи варто починати торгувати з таким брокером.

Торгові умови

 • Мінімальний депозит - 250 доларів
 • Мінімальний лот - 10 доларів
 • Прибутковість операцій - до 82%
 • Демо рахунок - немає
 • Бонусні нарахування - до 100% на депозит
 • Безризикові операції - немає

Платформа Superbinary

Платформа брокер це SpotOtion. Ми прекрасно знаємо цю платформу, оскільки вона встановлена ​​на більшості сайтів брокерів. Що стосується безпосередньої роботи, то тут багато трейдерів відзначають повільність і часті зависання. В результаті торгувати дуже важко, особливо на коротких дистанціях (швидкі опціони). Зовнішній вигляд платформи виглядає так.

Мінімальний лот за класичними контрактами становить 10 доларів, але може опускатися до 5 доларів в разі роботи з опціонами 60 секунд. Всього ж у даного брокера можна торгувати такими контрактами:

 1. Бінарні опціони - класичні угоди, з можливостями аналізу ринку по простим технічним інструментам.
 2. Пари - абсолютний аналог бінарних опціонів, але є одна відмінна риса - специфічний базовий актив.
 3. Довгострокові - знову ж класична операція з одним винятком - мінімальна експірація 1 робочий день.
 4. 60 секунд - швидкі опціони, які у Superbinary можна купувати від 30 секунд до 5 хвилин.
 5. Один дотик - прибутковий тип контракту, який вимагає точного прогнозу про досягнення цільового рівня.
 6. Сходи - в рамках одного активу дозволяє працювати з декількома рівнями, що дає широкі можливості.
 7. Форекс - визначаться ціна 1 пункту в залежності від суми інвестиції, і далі рух ціни або з'їдає інвестицію, або дає заробити встановлений відсоток.

Одним словом - контрактів багато, значить багато і можливостей для торгівлі.

Типи рахунків у брокера

Залежно від суми грошей, яку ви вирішили внести на свій депозит, вашому рахунку буде присвоєно певну назву. Нижче наведена таблиця з докладним описом кожного типу рахунку у SuperBinary, а також з описом всіх переваг.

На прикладі видно, що дійсні переваги з'являються тільки при депозиті 10 тисяч доларів. Очевидно, що це не для рядового трейдера, тому якщо ви хочете заходити з мінімальним депозитом в 250 доларів - будьте готові до того, що ніяких переваг не отримаєте і вас будуть постійно террорезіровать внести ще гроші на рахунок.

Навчання торгівлі

Про значимість навчання у брокера ми говорили вже неодноразово. Сьогодні всі лідери ринку приділяють цьому аспекту велику увагу - надають аналітику, текстові матеріали, проводять вебінари і так далі. В цьому плані SuperBinary також не відрізняється в кращу сторону. Формально на сайті все є, але це тільки формально. Якщо ж придивитися то аналітика (денна і тижнева) носить поверхневий характер і торгувати по ній немає можливості, а відео файли в кращому випадку дадуть базове уявлення про ринок. Але це зовсім не те, що сьогодні потрібно більшості трейдерів.

Фінансові операції

Першою фінансовою операцією на сайті стане внесення грошей. Депозит можна внести будь-якими способами (картами, електронними грошима), а його величина становить 250 доларів. У деяких описах вказується, що за допомогою карти мінімальний депозит дорівнює 1 долар, але на практиці це не відповідає дійсності.

Зняття грошей можливо тільки після верифікації рахунку. Це стандартна процедура, про яку вам розповість менеджер рахунку. Зі свого боку зазначу тільки, що мінімальна сума для зняття коштів в Super Binary становить 50 доларів. Інших обмежень на висновок немає. Якщо ж говорити про терміни, то мінімальний час платежу - 7 днів. Але трейдери пишуть про те, що часто з цим терміном виникають проблеми і платежів доводиться чекати дуже довго.

Відгуки про Superbinary com

SuperBinary - поганий брокер. Нікому не можу його рекомендувати. Кинули мене на 400 доларів. Причому відверто кинули і нахабно. Розповідали спочатку про те, що вони такі чесні і давно на ринку, а потім просто обнулили депозит. Заходжу в акаунт, а там 0 на рахунку. Пишу на підтримку, а звідти відповідь - значить самі торгували в збиток, але забули. Я на їхню думку ідіот чи що, щоб відкрити угоду на 400 доларів і забути про це?

Я в бінарних опціонах 8 місяців. Бачив багато різних компаній, але зрозуміти не можу звідки така велика популярність у SuperBinary. Абсолютно незрозумілий брокер, з неясною реєстрацією, без ліцензій, без демо, з великим початковим депозитом.. У торгівлі його не пробував, але коли вивчав зробив висновок відразу - кидалово, зв'язуватися не можна. Особливо хочу новачків попередити, щоб не сунулися сюди, тим більше що на ринку купа більш серйозних брокерів.