Стратегія - прибутковий скальпинг

Прибутковий скальпінг - мрія багатьох початківців трейдерів. Угоди утримуються відкритими недовго, прибуток відчувається відразу ж - чому не Грааль для новачка? З іншого боку, помилки при скальпинга обходяться занадто дорого, тому на перше місце виходить грамотне управління капіталом і контроль над емоціями. Часто для скальпинга використовується велика кредитне плече - іноді до 1: 500 або навіть до 1: 1000, якщо дозволяє брокер.

Згідно зі стратегією Прибуткового скальпинга ми будемо користуватися 2-ма індикаторами, а також враховувати класичні правила скальпування. Вам знадобляться файли Channel.mq4 і Scalper_MA.mq4, які потрібно помістити в папку ExpertsIndicators терміналу МетаТрейдер. Після цього термінал потрібно перезапустити.

Використовуємо валютні пари, у яких мінімальний спред і хороша волатильність (EUR / USD, GBP / USD і т.д.). Торгівля проходить на двох інтервалах - М1 і М30. На перший наносимо Scalper_MA.mq4, на другий - Channel.mq4 (з вікна Навігатора індикатор перетягується на графік). Альтернативний варіант - подвійний клік по індикатору, після чого у вікні налаштувань можна вибрати потрібний часовий інтервал.

відкриття угоди

Інтервал М1, індикатор Scalper_MA.mq4. Якщо ми бачимо на графіку синю стрілку, спрямовану вгору - купуємо, якщо червону, спрямовану вниз - продаємо.

Угода відкривається після цінового руху в 2 пункту або більше в напрямку стрілки і тільки після появи 7 барів індикатора одного кольору (червоних або синіх).

Далі переходимо на М30. Індикатор Channel.mq4 згладжує (фільтрує) шуми в прибутковому скальпинга. Угода повинна відкриватися тільки тоді, коли сигнали обох індикаторів спрямовані в одну сторону, тобто одночасно вказують на покупку або продаж. Для Channel.mq4 сигналом на покупку будуть спрямовані вгору лінії тунелю (каналу), на продаж - спрямовані вниз.

закриття угоди

Позицію можна закривати, як тільки буде досягнута прибуток в розмірі 1 пункту або більше (радимо "добирати" до 3-х пунктів).

Якщо вам потрібно відлучитися від терміналу або ж ви хочете зменшити ризики (вимикання електроенергії, пропав інтернет і т.д.), краще скористатися стоп-ордерами. Величина стоп-наказів: Take Profit дорівнює 3 пунктам, Stop Loss - 10 пунктам.

За бажанням можна використовувати і інші значення TP і SL. Головне - не намагайтеся отримати надприбуток в кожній угоді. Прибутковий скальпінг тим і добре, що дозволяє отримувати невеликий прибуток з кожної угоди, але часто.

Обов'язково потренуйтеся на демке, а після отримання хороших результатів переходите на центовий рахунок. Вдалого нарощування депозиту і пам'ятаємо, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!